Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара +Витара или Кия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Витара +Витара или Кия

    Колега, говорим за ТД, не за HDI.
    И съм живял и работил в Италия 14 години, та нека назнайвам нещичко за кое как с колите там.
    Предишната ми кола я купих от там на незнайни км и след девет години ( карах я допреди два месеца), нищо не съм пипнал по ръждясалия мотор, освен консумативи и една дюза.
    Всеки има право на пет ст'инки.
    Това са мойте.
    Иначе, кола и жена....на късмет.

    ПП: Иначе, и се намират "евтини" Витари HDI
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #17
      От: Витара +Витара или Кия

      Значи купе от Италия и мотор и карантйя от "немачко" и си ти...
      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

      Коментар


      • #18
        От: Витара +Витара или Кия

        Пичове, разводняваме темата, но аз говоря от съвсем преки впечатления, а не базирайки се на легенди, предразсъдъци и ЕЖК.
        В Италия колите се купуват за да се карат, а не да им се робува. В 90 % от случаите, км на които ги продават тукашните джамбази, се навъртат за две-три-четири години. Докато са в гаранция, за всичко се грижат фирмените сервизи. После се сменява само онова,което се строши.
        Както има мърлячи навсякъде, така има и там. Също така, над 90 % от хората които познавам там, се грижат добре за колите си и сменяват масло и консумативи навреме.
        Аз лично, на кола не робувам и никога няма да робувам. Вероятно от там съм се научил.
        Далеч съм от средностатистическия българин, който иска да купи кола на старо като нова, стегната, перфектна, неудряна, непребоядисвана и да не пипа по нея двайсе години.
        А, забравих!
        И евтина!
        Та, който откъдето иска да купува.
        Аз си купих Фероза от Австрия която неслучайно наричам галено "Ръждилка"/
        На първата година смених рама, че беше станала на вестник, на 50000 хвърлих двигател, защото разбираш ли много добре поддържана и на малко км. И миналото лято намерих в багажника кожа от смок. Зер като я мия и се виждат стелките вътре.

        Успех!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #19
          От: Витара +Витара или Кия

          Само като видиш колко по-уредена е северна Италия и като ги знам тия от южна как ги мързи да гледат си представям какво внимание обръщат на колите си. Да не говорим, че са най ужасните шофьори, които съм виждал. Това наистина си е разговор за друга тема.
          Mitsubishi Pajero II - 3.0 i V6 24V GLS (3 dr) (177 Hp) A/T
          Volkswagen Passat (B5) - 1.9 TDI (90 Hp) A/T
          Mitsubishi - Pajero III - 3.5 V6 GDI (3 dr) (202 Hp) A/T - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            От: Витара +Витара или Кия

            Колега, а кви пари си приготвил за покупката, без тези за обслужване ?

            И не разбрах, дизел или бензин предпочиташ ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: Витара +Витара или Кия

              Друже, послушай Тайгърчето в комбинация с Пенчо и нЕма 'а сбъркаш! Успех с покупката!
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #22
                От: Витара +Витара или Кия

                Да Коко на там се накланят май везните,кинти 3ка а дали бензин да а ко си заслужава разликата в $ иначе претпочитам дизел,гориво масло и газ.

                Коментар


                • #23
                  От: Витара +Витара или Кия

                  Първоначално публикуван от pirinchot Преглед на мнение
                  Да Коко на там се накланят май везните,кинти 3ка а дали бензин да а ко си заслужава разликата в $ иначе претпочитам дизел,гориво масло и газ.
                  Баси правописа и правоговора....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Витара +Витара или Кия

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Баси правописа и правоговора....
                    Ааа, виждаш само ... ъъъ, бе не е баш правопис,
                    а за (право)говора, може само да гадаемЕ !

                    Както и да е.

                    Успех с маслото !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: Витара +Витара или Кия

                      Ако ти е по малък бюджета,киа защото хубавите витари са скъпи,за 3к не можеш да намериш хубава витара камоли в6 136 коня,а киа има,ама нали е по хубава та за това е и по евтина.
                      SUZUKI VITARA V6
                      HONDA CBR 919RR
                      MERCEDES ML
                      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                      Коментар


                      • #26
                        От: Витара +Витара или Кия

                        До г-н Пенчо,благодаря ви за коментарите найстина,относно правописа въпрос на гледна точка.Правоговор мн.дълга и спорна тема.Но можем да си уговорим някоя среща по на високо в гората и да се запознаем. Тихомире не знам дали е по-хубава но ако вършат една и съща работа претпочитам да ,,гърча" по-ефтината,някак си по няма да ме е жал.
                        Последно редактирано от pirinchot; 12-05-16, 20:02.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Витара +Витара или Кия

                          Зависи за какво ще използваш джипа. За охрана или за асфалт. Ако е за асфалт по добре си купи лек автомобил.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Витара +Витара или Кия

                            Аз съм за Витара.Един познат имаше Спортидж 2,2 атмосферен дизел и не съм чувал положителни отзиви най-вече за неоправдано висок разход (гореше колкото Паджеро 2.8 тди) и беше много слаба около 60 коня а тази 2.0 тди е 83 коня колкото и Витара.За асфалт идват малко слаби.А Витара V6 си се стяга.
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Витара +Витара или Кия

                              По каталог 2,2 чист дизел гори 1,5-2 литра по-малко от 2.0 ТД. Моята е 2.0 ТД, 10-11 л. нафта в града и 7-8 извънградско. Имах Витара 2.0 В6-има тяга чак след 3500-4000 оборота. Там, където Витарата вървеше на трета/втора предавка с газ до ламарината, Кията драпа на пета/четвърта спокойно.
                              Животът е харизан кон според мен...

                              Теди

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X