Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

    Не съм вярвал, че ще се наложи да търся връзки, но просто не мога да се справя. Имам една кола за пререгистрация със смяна на номерата, четири коли за пререгистрация без смяна на номерата, една кола за бракуване и изтекла шофьорска книжка с добавяне на категория. Днес бях за пореден път в КАТ, но просто не мога да изляза за една седмица в отпуска - няма кой да бачка вместо мен. Няма и кого да пратя от мое име. Всички документи са на 100% РЕДОВНИ, моля ако някой има НАДЕЖДЕН човек да свърши работата срещу ЗАПЛАЩАНЕ да ми звъни по телефона - Петър Павлов, 088девет8пет0530.

  • #2
    От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

    защо са ти връзки в случая, щом всичко е редовно? нямаш ли познат, на когото да направиш едно нотариално заверено пълномощно и да го пратиш в КАТ /аз така бракувах една кола в Сф./ само за книжката май няма да стане.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

      Пет коли,пет дена

      Sent from my D5803 using Tapatalk
      YAMAHA WR450F

      Коментар


      • #4
        От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

        Абе аз точно за тоя КАТ познавам двама, дето минаха за по 1 час, срещу нещо като 20-50 лв. на някакви хорица отвън, любезно чакащи пациенти.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

          Споделям опит от Варненския КАТ.
          Срещу изхода има 3-4 барачки с фирмички дето много се радват на такива като нас дето не им се чака.
          Правиш им едно пълномощно и не се занимаваш с глупости.
          Те са с най големи връзки с КАТ от отвътре, можеш и хубав номер да си поръчаш.
          Всичко излиза 50-60 лв на автомобил (без другите такси за КАТ)
          Поздрави.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

            И защо трябва да е така?!? Вие разбирате ли за каква корупция в КАТ говорите? Едни и същи субекти са всеки ден в КАТ и благодарение на такива, които им дават пари за по-бързо, правят десетки хиляди на месец. Дееба и корупцията, и корумпираните, и корумпиращите, дееба... Да въртиш далавери насред полицейски участък, със покровителството на полицаите, само у нас го има.

            Коментар


            • #7
              От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

              За това говорих в друга тема,точно за Пловдивския кат!

              Sent from my D5803 using Tapatalk
              YAMAHA WR450F

              Коментар


              • #8
                От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                Първоначално публикуван от Балканджи Пламен Янков Преглед на мнение
                И защо трябва да е така?!? Вие разбирате ли за каква корупция в КАТ говорите? ....
                Дълги години приблизително пак срещу толкова си тръгваше с новия джип от магазина директно за село. Е, вече всички са равни и пак мърморим. Какво ли ще е ако няма някоя бележка или е малко грешна според регистратора? Услугите освен, че се заплащат, са показател и за стандарт. А колегата просто ясно е поставил условията. Па немало работа после.
                От 09.00 сутринта поне една щеше да е готова и щяха да се изкарат някакви пари от някой незаслужено свободногладен.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #9
                  От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                  Процедурата е тромава и трябва да се смени! Ама някой да публикува обществена поръчка за нещо незаконно, за което всички знаят, че е такова, и на всичкото отгоре и някой да ми обяснява, че това е нормално, няма как да се съглася. Някой бачка по 9 ч. на ден за 320лв. ЗАКОННО и не може да се оплаче, защото няма на кого, а мухльото с основно образование, който даваха по телевизията , как действа в КАТ Враца, пак работи и си изкарва добри пари. Докато има такива - няма да се оправим. И съм сигурен че това се поддържа от управляващите. Прост народ- сигурно управление.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                    Че КАТ няма работа в регистрацията на мепесета е отдавна ясно и на децата. Т.е. системата е за тотална смяна.
                    От което не следва че услугата прекарване на кола през КАТ е незаконна, напротив.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                      Незаконно е някой ,срещу заплащане, да се яви вместо теб при началника на КАТ и да ти регистрира колите и книжката, само защото с това се занимава. Виж, ако си минеш по процедурата - с пълномощно и т.н. е друга бира. От първия пост и заглавието на темата, обаче, останах с други впечатления. Трикатите нямат свършване, докато има търпимост към тях.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                        Като плащам сметките на деца и жени, никой не ми е казал, че е незаконно. Колите пак така минават ГТП, нищо че са чужди. Документ и пара. Книжата кога не са редовни е друго, а и КАТ си искат истинско пълномощно.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                          То едно такова пълномоШно е два и пеесе
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            То едно такова пълномоШно е два и пеесе
                            6.00лв. в София.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                              Първоначално публикуван от Балканджи Пламен Янков Преглед на мнение
                              Незаконно е някой ,срещу заплащане, да се яви вместо теб при началника на КАТ и да ти регистрира колите и книжката, само защото с това се занимава. ...
                              Де недей така си съчинява закони, че изяде хляба на адвокатите, на които заниманието им е да представляват хората пред разни институции срещу заплащане.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X