Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Де недей така си съчинява закони, че изяде хляба на адвокатите, на които заниманието им е да представляват хората пред разни институции срещу заплащане.
    Защо сравнявате адвокати с мангалите или там каквито са в Кат и прибират парите на черно?
    Май доста хора си затварят очите?

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • #17
      От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

      Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
      Защо сравнявате адвокати с мангалите или там каквито са в Кат и прибират парите на черно?
      Май доста хора си затварят очите?

      Sent from my D5803 using Tapatalk
      Стига сте им броили парите на мангалите или каквито са там! Проблемът е в сбърканата система и в прогнилата институция КАТ. Ако на хората не им се налага да висят с дни за регистрация на МПС няма да има търсене за такива услуги.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        6.00лв. в София.
        И в цяла България е така. Тарифата е една, но пък в едно Пълномощно се включват всички МПС-ТА и желания, свързани с тях [emoji3]

        Sent from my D5803 using Tapatalk

        Коментар


        • #19
          От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

          Павлов, след горните коментари ще се опитам да обобща:

          - търсиш човек, срещу заплащане, да те представлява пред една "институция", с извинение.
          - имаш опцията да наемеш адвокат или чернокрак индивид с работно място пред КАТ
          - и в двата случая работата ще е свършена - в единия бързо, в другия - не чак толкова;
          - и в двата случая няма да получиш документ за това- касова бележка, от регистриран по ДДС касов апарат;
          - в единия случай ще платиш повече, в другия - още повече.
          - адвоката най-вероятно ще си наеме същия чернокрак, който да свърши работата, и ще ти калкулира услугата в неговата услуга.

          ерго - каква е разликата между чернокракия и адвоката в тоя казус?

          Плати на един адвокат, да ти свърши работата. Дано не е мързелив, или прекалено алчен.

          Успех.

          Коментар


          • #20
            От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

            Вени, за адвокатите всички знаем...

            Явно ще се търси човек, който да упълномощя, просто не ми се искаше да е първия срещнат, поне да бъде препоръчан от колега. В този ред на мисли, благодаря на колегата с Тойотата, ще пробвам този вариант.

            Колега Балканджи, разбирам принципната ти позиция. Вече една година бягам от подобни схеми, но положението става много проблемно - на практика системата за регистрация в КАТ е порочна, но закононарушителя съм аз. Не мога да платя данък и да мина ТП, част от колите са служебни и като нямат регистрация в данъчното не могат да се осчетоводят. От едно просто прехвърляне собствеността на МПС следват маса проблеми.

            Коментар


            • #21
              От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

              Конкретно в Пловдивския кат-съвет от мен,ходиш след вторник само и единствено след обед.Като ти приемат документите и влезеш веднъж,ще те оправят до края на работния ден.Пари не давай за това-тия нещастници нарочно се туткат белким някой изнервен търси "съдействие"...

              Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
              Последно редактирано от HEMO; 10-05-16, 22:30.

              Коментар


              • #22
                От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                Процедурата е задвижена, работата ще стане.

                Благодаря на колегите, които помогнаха. Краси, твоя човек ще свърши работа.

                Колегите по-католици от папата могат да спят спокойно, закона ще бъде спазен, поне доколкото мога да преценя.

                Колегата кандидат-модератор, който ми лепна негативната си оценка, да знае, че неговото анонимно мнения е важно за мен, колкото кучешка фашкия, а който ме познава знае, че аз имам шест (кучета, де). Все не ми давате възможност да забравя защо българина не прави някои неща на мегдана.

                За мен темата е изчерпана, ако модератора прецени може да я архивира.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                  Успех, колега!
                  Мисля, че читателите в пагони трябва да се изчервят поне малко, понеже си предпочел да идеш да бачкаш за техните 20 заплати и да даваш от джоба си грешна пара...
                  Системата е тотална щета!
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                    Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                    ..
                    Колегата кандидат-модератор, който ми лепна негативната си оценка...
                    Странно - тук народонаселението е или модератор, или потребител.
                    Аз, като потребител, не знам как мога да ти дам негативна оценка...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                      Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                      ...Колегата кандидат-модератор, който ми лепна негативната си оценка, да знае, че неговото анонимно мнения е важно за мен, колкото кучешка фашкия, а който ме познава знае, че аз имам шест (кучета, де). Все не ми давате възможност да забравя защо българина не прави някои неща на мегдана...
                      А ти какво очакваш при положение, че търсиш "връзки в КАТ_Пловдив", а не човек, който да наемеш за тази работа? Самото заглавие на темата предполага очакване от възложителя(ти) за нерегламентирани действия(от някой) за по-лесно преминаване на процедурата.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся връзки за регситрация в КАТ - Пловдив

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        А ти какво очакваш при положение, че търсиш "връзки в КАТ_Пловдив", а не човек, който да наемеш за тази работа? Самото заглавие на темата предполага очакване от възложителя(ти) за нерегламентирани действия(от някой) за по-лесно преминаване на процедурата.
                        Това ли ти е контра тезата - че си прочел заглавието.
                        Затварям темата поради изчерпване на казуса.
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X