Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV-основно превозно средство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATV-основно превозно средство

    Здавеите кото нов в този форум бих искал да обсъдим тази тема.Предварително се извинявам за правописа си и начина на изразяване поради продължителното ми отсъствие от Бг.
    В държавата от която идвам мотосезона се откриваше на 1 ян.и се закриваше на 31дед. ATV не е хоби , а начин на живот. Вероятно има причина ATV та та да се наричат работни ,а QUAD машините спортни . Въпроса ми е коя марка и модел бихте ми препоръчали . ATV за всеки ден надеждно да не гори 20 лт. на 100 км. рез. части в наличност в Бг. Цената на ATV то е без значение. Благодаря предварително за съвети и мнения. Приятно и безпроблемно каране.

  • #2
    От: ATV-основно превозно средство

    За къде /кой край на света става въпрос/?
    По какви терени ще се кара машината и колко дълги преходи ще се прави средно за ден?
    Само водача ли ще се превозва или ще има багаж?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: ATV-основно превозно средство

      Здрасти сега съм Бг. ATV за двама , около 30 кг.багаж. Преходи до 250км. на всякакви терени асфалт , кал , сняг , силно каменист с големи странични наклони. Спокойно каране идеята е да не ме оставя в пустошта скороста е без значение.

      Коментар


      • #4
        От: ATV-основно превозно средство

        По данните които даваш ти е необходим друг тип машина. 250 км на ден си е сериозен преход за атв. А за всеки ден си е сериозно физическо натоварване .За 2 човека и 30- кгр багаж - 200 кгр общо не виждам друга насока освен-

        Задължително 4х4.
        Голяма кубатура минимум 600 и нагоре.
        От километрите идва въпроса и за комфорта и поносимостта ти към тях.
        Никакви китайци или подобни ако не ти се ходи толкова км пеш което си е оцеляване. В черното части няма независимо от цената им.
        Помисли , че машината трябва да носи и допълнително обрудване = допълнителен товар.
        Разгледай UTV тата. Не знам къде ще го караш , но вероятна поркупка от там смятам , ч е ще ти е по - изгдна. Те са по-широки - за страничните наклони са по-добре. Седалките са една до друга -комфорта за дълго е различен. Има повече място багаж. При относително ниска скорост и големи преходи имат предимства пред АТВ. Двигатели всякакви и не много лакоми.
        Поздрави.
        НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
        Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X