Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

    Казваите кога и да идваме
    Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
    LZ1BGM Тел.0887482136

    Коментар


    • #17
      До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

      То добре-разходка, стрелбище, ама как ще стане с кръчмата след това? Аз (пък и повечето колеги, предполагам) си нямам персонален шофьор , а да си зарежа колата и да се прибера с такси - ЪпсурТ...
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

        само пишете каде и кога
        Наско тел: 0884133260; 0898605088

        Коментар


        • #19
          До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          То добре-разходка, стрелбище, ама как ще стане с кръчмата след това? Аз (пък и повечето колеги, предполагам) си нямам персонален шофьор , а да си зарежа колата и да се прибера с такси - ЪпсурТ...
          И аз така
          а пък и 100% отпадам от всякакви разходки защото съм без хъбове и с 2 различни задни гуми.
          no signature no problems

          Коментар


          • #20
            До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            И аз така
            а пък и 100% отпадам от всякакви разходки защото съм без хъбове и с 2 различни задни гуми.
            Това с хъбовете е ясно, ама гумите пък откога? Аре дотрошвай ги вече да ги сменим че ми писна да се разхождам сам.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

              Винтила изпуска, ама вече 2-ра седмица няма гумаджия който да го смени
              а ръчните хъбове са купени от 4 месеца ама все още са в Америка, дано поне дойдат до края на зимата. То мойте включват от време на време ама помниш какъв трясък се чу като я назоря, ще взема да изроня шлиците на полуоската заради малкото кеф.
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                Ходи при Голди - близо ни е.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  И аз така а пък и 100% отпадам от всякакви разходки защото съм без хъбове и с 2 различни задни гуми.
                  Е то не е казано, че трябва да караш за да участваш....
                  П.П. Давайте предложения за време и кръчма! Мястото, което предлага Влади, мисля е добро. Ако някой има идеи, да споделя ...
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #24
                    До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                    С лека (лъже-тъгата е голяма) тъга заявявам,че ако отидете някъде,няма да дойда.Но ако не стане,за другата събота 17-ти предлагам да покараме,ако има време да постреляме в Лозен и да изпием по бира,където предложите.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #25
                      До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                      Ами то като гледам ако утре не се реши нещо..........
                      Може и за другата събота да остане, макар че един колега ме гони да му избираме кола и като гледам ще ме мъкне и тази и другата събота да гледам коли.Но ако се каже че ще се ходи в планината ще го пусна да си гледа сам, а аз идвам с вас
                      Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                        Докато не вземе някой да предложи конкретна дата, място и маршрут явно няма да отидем никъде.....
                        Предлагам да се заеме някой с това, за съжаление аз не мога защото не съм 100% сигурен че ще мога да дойда.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #27
                          До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                          Според синоптиците времето в събота ще е дъждовно, така че софта може да се обърне на хард. Аз нямам подготовка за такива ексцесии, затова предлагам разходката да я отложим, а да преминем направо към кръчмата
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #28
                            До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                            И аз мисля по добре за другата седмица щото за този уикенд прогнозата е за лошо време и няма смисъл да изнасилваме нещата.

                            Коментар


                            • #29
                              До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                              Аидеее отсвирихме го за другата седмицаА маршруа нали в лозенската планина?Или аз нещо не съм разбрал
                              Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                                колеги къде щее сборния пункт да знам кьде да дойда
                                Наско тел: 0884133260; 0898605088

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X