Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

    ...ОПИТВАИКИ СЕ ДА ДВИЖА ПРЪСТИ И МОЖЕЙКИ ВЕЧЕ ДА ПИШЕ... ПУБЛИКУВАМ ТЕЗИ НЯКОЛКО РЕДА НАСОЧЕНИ КЪМ ВСИЧКИ "СПЕЦИАЛИСТИ" НА ЕНДУРО СПОРТА...
    КОЛЕГИ, ПРАВЕТЕ КАКТОТО ИСКАТА Е И ЛУДУВАИТЕ КОЛКОТО ИСКАТЕ...ЕДИНСТВЕНОТО ПРАВИЛО Е : ПРАВЕТО ГО В КОМПАНИЯ НА ДРУГИ ЕНДУРИСТИ , БИЛО ТО ПО- ДОБРИ ИЛИ ПО - ЛОШИ...
    НАДЦЕНЯВАНЕТО ВОДИ ДО ...АМА НЕКА ДА РАЗКАЖА С ДВЕ ТРИ ДУМИ...

    20.09.2007Г. ДЕН КАТО ЗА ПОСЛЕДНО ,ОЧЕРТАВАЩ СЕ СЛЪНЧЕВ ( ПО ПРОГНОЗА НА 21 .09 ТРЯБВАШЕ ДА ВАЛИ СНЯГ) , ТА ТАКТО ВСЕКИ ОТ ВАС И АДА РЕШАВА ДА НЕ ПРОПУСНЕ И ЕДВАМ ДОЧАКВА ЖЕНА МУ ДА ИЗЛЕЗЕ ПО РАБОТА И ВЕЧЕ Е ЕКИПИРАН ( ДАЖЕ ГЕЛ ЗА УСНИ Е СЛОЖИЛ)...СЛЕД ТОВА ГАЗ,ГАЗ, ГАЗ...(СМЯТА ,ЧЕ ЩЕ ПОЧИВА В НЕДЕЛЯ И ЗАТОВА ОТНОВО ) ГАЗ, ГАЗ, ГАЗ, ДОРИ ПО ИРОНИЯ НА СЪДБАТА БЕНЗИНА СВЪРШВА В МОМЕНТ КОГАТО ДЖИП ГАЗ С ЛОВЦИ ГО ПРИСРЕЩЕ И ПЪЛНИ РЕЗЕРВОАРА МУ...АДА НЕПОКОЛЕБИМ ПРОДЪЛЖАВА...ВСЕ ПОВЕЧЕ ВЯРВА В СЕБЕ СИ...НА НЯКОИ ОТ ЗАВОИТЕ ДОРИ ВИЖДА ГРАИФЕРИТЕ НА ЗАДНАТА СИ ГУМА...УСЕЩА АДРЕНАЛИНА ДОРИ В ЛАСТИКА НА СЛИПОВЕТЕ СИ...ПОЧТИ Е ДОСТИГНАЛ СЪСТОЯНИЕ НА НИРВАНА ...ТОИ Е БОГ В СОБСТВЕНИТЕ СИ ОЧИ, А ПЪТЯ Е ПРАВ, МИСЛИТЕ МУ ДОРИ СТИГАТ ДО ТАМ , ЧЕ СЕ СРАВНЯВА С ФАНАТИЧНИТЕ МЮСЮЛМАНИ ГОТОВИ НА САМОЖЕРТВА САМО ЗА ДА СЕ ДОКОСНАТ ДО ПРОСВЕТЛЕНИЯ.....................................................................
    ...МРАК...ИЗТРЪПНАЛИ, ЛИЦЕ, РЪЦЕ,КРАКА...СЪРЦЕТО СЕ ОПИТВА ДА СИ НАМЕРИ МЯСТО НАВСЯКЪДЕ, НО НЕ И В ТОВА ТЯЛО..
    АДА ЛЕЖИ ПРОСНАТ НАСРЕД ПРИРОДАТА , МОТОРА Е НЯКЪДЕ НАБЛИЗО...
    ...колко ли часът,колко време лежа така, колко ли въпроса ще да си задам още преди да успея да се изправя...АДА е паднал лошо, не тои просто жестоко с е пребил, ...лежи и гледа небето, от там вече вали сняг...отново мрак...АДА губи съзнание...


    ...поради това , че таксито ме чака и трябва да тръгвам... СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...

  • #2
    До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

    Защо ли ми се струва ,че продължението ще е гадно?!

    -радвам се,че се оправяш пич!!!
    В ГОРАТА Е ИГРАТА

    Коментар


    • #3
      До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

      Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
      ...ОПИТВАИКИ СЕ ДА ДВИЖА ПРЪСТИ И МОЖЕЙКИ ВЕЧЕ ДА ПИШЕ... ПУБЛИКУВАМ ТЕЗИ НЯКОЛКО РЕДА НАСОЧЕНИ КЪМ ВСИЧКИ "СПЕЦИАЛИСТИ" НА ЕНДУРО СПОРТА...
      КОЛЕГИ, ПРАВЕТЕ КАКТОТО ИСКАТА Е И ЛУДУВАИТЕ КОЛКОТО ИСКАТЕ...ЕДИНСТВЕНОТО ПРАВИЛО Е : ПРАВЕТО ГО В КОМПАНИЯ НА ДРУГИ ЕНДУРИСТИ , БИЛО ТО ПО- ДОБРИ ИЛИ ПО - ЛОШИ...
      НАДЦЕНЯВАНЕТО ВОДИ ДО ...АМА НЕКА ДА РАЗКАЖА С ДВЕ ТРИ ДУМИ...

      20.09.2007Г. ДЕН КАТО ЗА ПОСЛЕДНО ,ОЧЕРТАВАЩ СЕ СЛЪНЧЕВ ( ПО ПРОГНОЗА НА 21 .09 ТРЯБВАШЕ ДА ВАЛИ СНЯГ) , ТА ТАКТО ВСЕКИ ОТ ВАС И АДА РЕШАВА ДА НЕ ПРОПУСНЕ И ЕДВАМ ДОЧАКВА ЖЕНА МУ ДА ИЗЛЕЗЕ ПО РАБОТА И ВЕЧЕ Е ЕКИПИРАН ( ДАЖЕ ГЕЛ ЗА УСНИ Е СЛОЖИЛ)...СЛЕД ТОВА ГАЗ,ГАЗ, ГАЗ...(СМЯТА ,ЧЕ ЩЕ ПОЧИВА В НЕДЕЛЯ И ЗАТОВА ОТНОВО ) ГАЗ, ГАЗ, ГАЗ, ДОРИ ПО ИРОНИЯ НА СЪДБАТА БЕНЗИНА СВЪРШВА В МОМЕНТ КОГАТО ДЖИП ГАЗ С ЛОВЦИ ГО ПРИСРЕЩЕ И ПЪЛНИ РЕЗЕРВОАРА МУ...АДА НЕПОКОЛЕБИМ ПРОДЪЛЖАВА...ВСЕ ПОВЕЧЕ ВЯРВА В СЕБЕ СИ...НА НЯКОИ ОТ ЗАВОИТЕ ДОРИ ВИЖДА ГРАИФЕРИТЕ НА ЗАДНАТА СИ ГУМА...УСЕЩА АДРЕНАЛИНА ДОРИ В ЛАСТИКА НА СЛИПОВЕТЕ СИ...ПОЧТИ Е ДОСТИГНАЛ СЪСТОЯНИЕ НА НИРВАНА ...ТОИ Е БОГ В СОБСТВЕНИТЕ СИ ОЧИ, А ПЪТЯ Е ПРАВ, МИСЛИТЕ МУ ДОРИ СТИГАТ ДО ТАМ , ЧЕ СЕ СРАВНЯВА С ФАНАТИЧНИТЕ МЮСЮЛМАНИ ГОТОВИ НА САМОЖЕРТВА САМО ЗА ДА СЕ ДОКОСНАТ ДО ПРОСВЕТЛЕНИЯ.....................................................................
      ...МРАК...ИЗТРЪПНАЛИ, ЛИЦЕ, РЪЦЕ,КРАКА...СЪРЦЕТО СЕ ОПИТВА ДА СИ НАМЕРИ МЯСТО НАВСЯКЪДЕ, НО НЕ И В ТОВА ТЯЛО..
      АДА ЛЕЖИ ПРОСНАТ НАСРЕД ПРИРОДАТА , МОТОРА Е НЯКЪДЕ НАБЛИЗО...
      ...колко ли часът,колко време лежа така, колко ли въпроса ще да си задам още преди да успея да се изправя...АДА е паднал лошо, не тои просто жестоко с е пребил, ...лежи и гледа небето, от там вече вали сняг...отново мрак...АДА губи съзнание...


      ...поради това , че таксито ме чака и трябва да тръгвам... СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
      Бе ти се радвай че отърва кожата тоя път , ръцете ще зараснат.Умната всички ей
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • #4
        До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

        Първоначално публикуван от zdu6 Преглед на мнение
        Защо ли ми се струва ,че продължението ще е гадно?!

        -радвам се,че се оправяш пич!!!
        Гадно си е я...чака сега е прописал човека. Иначе не му мърдаше и на АДА вчера Царичина - той със сигурност щеше да дойде, независимо от времето.
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • #5
          До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

          ...та относно продължението , не зная дали има смисъл да разказвам...таксито което ме взе онази вечер поради което прекъснах разказа се управляваше от един готин симпатяга с голямо чувство за хумор...та от приказка на приказка и въпроси за бинтованите ми ръце се оказа , че той е стара генерация ендурист, живял на времето в Павлово (също като мен представи си) и Люлин планина ,Витоша и Лозенската му били втори дом...и така докато един ден прекалено уверен с кросака решил да прави нощен преход някъде през Чуй Петлово ...и както си раздавал енергия един сръндак изкокнал от канавката и ...(и аз си помислих че се е надънил в него) ама не ,просто от любопитство го проследил за миг с поглед и ...тогава се случило.Имало мост в завои,за мантинела имало дървена притка от там нататък река...4 часа лежал в коритото с два строшени крака и куп охлузвания...Намерили го ловците, които по ирония на съдбата преследвали онзи сръндак за , които писах по горе.Били го ранили, но го изпуснали и тои къде къде по реката , та в канавката ,та минаваики с мотора колегата от таксито просто го подплашил( сръндака) и той скокнал...По интересното е , че ловците намерили и въпросното животно на 100 тина метра по надолу по реката умряло от раните...Та въпросната сутрин имало две жертви:колега изпотрошен с два счупени пищяла и става и еленче , което бързо изчезнало по багажниците...(разказът прилича на "Горски приказки " от Николай Хаитов ама нали заваля сняг навън така ,че четете и без това няма какво да правите) тук не визирам групата на КИКИ от ДЕФИЛЕТО те ще карат и на нова година в 12:00 часа най- вероятно но... това е друга тема.
          Та колегата с таксито от тогава кара въпросната кола, трудно ходи ...а времето прекарано по лечебни заведения и манипулации му е коствало доста от младините, така и още е ергенче (на 49 години)...
          Та разказвайки тази случка реших , че няма какво да продължавам с моите истории...та става въпрос само за две ръце и едно лице...дупето е лилаво ама то не се вижда,даже на походка го докарвам като професионален танцьор на салса...
          В общи линии сле падането успях да се изправя,но с вдигането на мотора не бе така...всичките статии от форума на тема "как да вдигнем мотора " ми минаваха през главата ама де да бяха само те...(нито да оставя мотора - как бе такова съкровище, нито мога да карам)...мога не мога как съм го вдигнал не знам, лошото бе ,че пръстите ми бяха вкоченени...и в този момент се сетих за учителката по литература(другарката Джонова) нали беше актуална учителската стача...та тя навремето ме караше да правя анализ на книгата "Повест за истинския човек" за Мересиев....
          ...и да видите какво нещо е психологията на човека, като ми доиде един прилив, като ми стана жега, като помислих, че мога да спя в гората и като запалих мотора.........
          РЕВА И КАРАМ,КАРАМ И РЕВА (срам несрам такова бе положението), първа , първа, и хоп една рекичка, вадичка да не кажа и аз да натисна крачна спирачка... и тогава разбрах че съм я откършил при падането, ама беше късно ...вече бях полегнал във водата а то една "жега"...от болка и адреналин трябваше да драйфам...тук ще спра , защото следваящият 1 километър само аз си знам как го изминах и само при тази мисъл ме заболява пак...
          След този километър се показа първата къща и бях до там...
          След това хора ме натовариха на един Мерцедес и право в София.
          По ирония на съдбата шофьорът бе стар моторджия пистар, вече не караше мотор, нямало с кого - и тримата му приятели били загинали по шосетата а баща му полял с бензин и запалил мотора насред селото...Тук стана много трагично а ние трябва да гледаме весело и оптимистично, но такъв е живота...
          Сега АДА седи пред компютъра и тайно се надява да може отново да седне волен на гърба на своята HONDA...някои ден , даже скоро...
          За доброто му настроение и оптимизъм спомага честите обаждания на приятели от форума и наи вече, новите статии за разходки и приключения...
          Приказката е "Да би мирно седело не би приятели видело " и важи само за ендуристи...
          ...колеги бъдете задружни, караите с приятел ( туку сте го познали в нужда) и не изоставяите верните мотори,те могат много да ритат ама могат и да доставят безкраина свобода и наслада...
          ...извиняваите ама пак ме чака такси , излизам и дано този път шофьор да е жена...

          извиняваите за грешките в текста , но два пруста още не слушат...

          Коментар


          • #6
            До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

            Благодаря на модераторите за бързата публикация...

            Коментар


            • #7
              До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

              Колега , ще уплашиш хората с тоя разказ , да напомня какво казва често Жоро Хаджиев-в ендурото освен да даваш газ се иска и акъл , да си направиш сметката , да обмислиш и тн.Аз това си го повтарям преди всяко каране , взимам мерки квито мога , оставям трака където ще карам за да се знае горе-долу къде съм , уговарям се контролно през колко време да се обаждам и тн.Ма тва когато карам сам де , вече избегвам да го правя.
              Най-важното , кат усетя че съм взел много газ да давам и морето ми е до колене , спирам и почивам 5 минути.
              С всички тия предпазни мерки- една счупена ръка и усукано коляно за тоя сезон.
              Всяко удоволствие се заплаща , аз така знам.
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #8
                До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                А, то с даването на газ лесно ще я върнеш , ама пусто му сърце тупка та не знае страх...
                Нали има стаж само няколко месеца като моторджииско сърце та иска да навакса за пропуснатите години .... хубаво ама не пита ръце, крака и галава дали и те така го искат...

                Коментар


                • #9
                  До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                  Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
                  А, то с даването на газ лесно ще я върнеш , ама пусто му сърце тупка та не знае страх...
                  Нали има стаж само няколко месеца като моторджииско сърце та иска да навакса за пропуснатите години .... хубаво ама не пита ръце, крака и галава дали и те така го искат...
                  НЕ знам дали защото си чел повестта за истинския човек, но първо - бързо се възстановяваш, както психически(където май не си и падал) така и здравословно.
                  Най-важното е, че не си загубил ищаха за свободата...а за другото, затова са тези които се наричат приятели, или дори познати, с които си карал досега и си мисля, че всички те няма да те подведат и ако е необходима помощ и време за връщането ти в нашите редици - ще го получиш.
                  Mitsubishi L200 DobbleCab

                  KTM XC 450 RW 2009
                  KTM 350 SX 2011

                  Коментар


                  • #10
                    До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                    хеи колега които не кара тои не пада но за това че не трябва да се кара сам си много прав. Намираи си някои даже и да не можеш да го гледаш.Ако загубиш съзнание може да не се събудиш. Като има човек все ще ти помогне.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                      АДА, Как със Счупени ръце си вдигнал Мотора???
                      Как си карал???
                      Добре че си оживял, Оправяи се Бързо!
                      А дарба за писането ИМАШ, така че дерзай и в тази сфера (много по Малко Травматична е да знаеш)

                      Иначе в Екстремните спортове единаците не живеят дълго! Трябва си "Другарче" да помага, да охлажда страстите и да те закара пак до същата болница
                      Последно редактирано от alex_markov; 12-11-07, 13:30.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                        Ти направо ме уби ....как си успял да вдигнеш мотор със счупени ръце??? Нямаше ли мобилен телефон да звъннеш на някого?....ако е имало покритие.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                          Ето затова е много гадно да караш сам и аз отвреме на време я правя тая глупос!!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                            ADA,
                            голям си майтапчия с тия две счупени ръце !
                            ... представям си, ако си беше счупил и крак.

                            Няма страшно, човек се учи от грешките си, стига те да не са фатални !
                            Пожелавам бързо оздравяване !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                              АДА да знаеш шчупих си главата да мисля, как си карал с тези две счупени ръце. Много си луд да знаеш тази работа
                              KAWASAKI Let the good times roll

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X