Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Calmini Тунинг и окачване за Сузуки Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от redair
    оригиналните са 215/60/16, сложих 225/75/16
    никъде не опира но разтоянието между предната гума при пълен волан и ръба на веждата на калника при максимално прибрана гума в калника ми остават по малко от 2 см. Смятам да го вдигна по схемата на руснаците: http://www.suzuki-club.ru/
    Витарата е с завадските гуми 235/60/16 2004г.
    Това е тунинг на Calmini

    Коментар


    • #17
      Знам само това което съм чел. Също така във Франция го карат. Според мен е добро решение.
      IvoVarbanov.bg

      Коментар


      • #18
        жълтия изглежда супер
        имах предвид 215 е размер на моята витара, 1996 г.
        а колко парички е този комплект окачване ?
        LZ1RED

        Коментар


        • #19
          Това което предлагат е 1200 USD плюс доставка UPS за моя сметка

          Коментар


          • #20
            зада получиш реалната цена омножаваш тази в САЩ х 2. за транспорт, за вътрешен транспорт, за мито, ДДС, рошвет .... купил съм почти цял вранглер на части от там и практиката показа това.

            зада знаеш дали това, за което питаш е добро или не, трябва да потърсиш алтернативите
            drive alive

            Коментар


            • #21
              Алтарнетивите са това което се предлага в България
              1.Old Emu
              2.Ironman
              Но цените за което предлагат са по високи от тези на Calmini
              Това което прочетох в OFFROAD.COM за една от фирмите просто няма да бъда техен клиент нямам контакт с тях но от тук прочетеното не бих желал да чакам 200 дни

              Коментар


              • #22
                Просто изключи Ironman. Много ще съжаляваш. Качество под всякаква критика!

                Т.
                Good guys drive Land Rovers!

                Коментар


                • #23
                  ако поръчваш директно от чужбина, искай задължително изпращача да плати транспорта и да ти го добави към сметката...
                  1. Така ще знаеш точната цена предварително
                  2. Тука транспорта винаги е по-скъп...
                  3. Искай услуга "Economy"
                  Случвало ми се е да платя 1300лв за един кашон 20кг през DHL, а когато се плаща оттам същото е 100-200 долара
                  TNT /например/ предлагат безплатно освобождаване, но искат нотариално пълномощно...
                  На Аерогарата има митн. бюра, които извършват услугата за 50лв за 1-2 часа...

                  На първо четене, крайната цена /с платено мито и ДДС/ ще ти е не по-малко от 2000 долара
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #24
                    моето мнение е да идеш при митко фулдата или при сашо ковачев и да си купиш айрън мен. почти е сигурно че другото ако си го доставяш сам от САЩ ще ти излезне същите пари или повече. освен това какво ще правиш ако стане грешка някаде по трасето и ти пратят някоя част, която не е за твойта кола и неможеш да го сглобиш или ако ти изпусне някой амортисьор или нещо такова

                    кадето и да съм чел няма лоши мнения за ОМЕ това е доказана марка
                    drive alive

                    Коментар


                    • #25
                      Go go go,

                      Можеш ли да споделиш опита си с Ironman? Имаш ли кола, на която окачването Ironman да е прекарало поне 5 месеца.

                      Много живо се интересувам да я видя.

                      Моля те, пусни едно ЛС къде мога да я видя...

                      Всичко добро

                      Т.
                      Good guys drive Land Rovers!

                      Коментар


                      • #26
                        аз айрън мен изобщо го бях изкл. по условие

                        не съм имал такова, неискам да имам и най - хубавото е, че не ми трябва
                        drive alive

                        Коментар


                        • #27
                          ето ти снимка на Айрънман окачване /зеленото не е ръжда/ :
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            колега недей такива големи снимки защото монитора ми е 14"

                            според мен това, че един път се е случило такова окачване да е некачествено е достатъчно условие нийкой да не си купува такова. примерно по американските форуми след няколко поста относно окачванията на skyjacker 4" и 6", в които се описва, че след монтажа колата става трудно управляема, почва да друса и незнам си коя щанга опирала незнам си каде, сега вече всички говорят колко лошо е като цяло и по принцип и нокога ама никога никой да не си купува такова. а в карайна сметка skyjacker е много сериозна марка, спонсор на куп състезания и организатор на два шампионата по офроуд, освен това са първите направили окачване на унибали за вранглер и първите направили коиовери за вранглер, както и за един куп тръкове ... сериозни хора

                            след прочетеното за айрън мен тук, няма да си купя такова никога, това в крайна сметка е окачване, от него на моменти ти заависи живота и струва куп пари, не е сладолед
                            drive alive

                            Коментар


                            • #29
                              калмини

                              От калмини сам порачал 4 амортисиора за SJ410 много е доволно момчето които ги кара ! и с тези силиконови маншони голиама газария !
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар


                              • #30
                                сори! намалих снимката...

                                кой внася на Калмини?
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X