Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

    В домашни условия трудничко ще постигнете срок на годност сравним с промишлено производство.

    Иначе за газовете - особено ако цената не е фактор - етиленоксид ... .

    Оризови крекери или бисквити Закуска и ... Русенско варено.

    Списък на капака с описание и сроковете на годност на всичко вътре може да е полезен...
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • #17
      От: Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
      В домашни условия трудничко ще постигнете срок на годност сравним с промишлено производство.

      Иначе за газовете - особено ако цената не е фактор - етиленоксид ... .

      Оризови крекери или бисквити Закуска и ... Русенско варено.

      Списък на капака с описание и сроковете на годност на всичко вътре може да е полезен...
      Я кажи какво им е на сварените буркани като срок на годност?
      Ако "етиленоксид" не е "химия" (виж условието), не знам кое е.
      Русенското варено ако кажеш откъде вземаш читаво - още по-добре. В Лидъл има подобен продукт в стъклени буркани, ама в метални не знам откъде.

      Коментар


      • #18
        От: Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Я кажи какво им е на сварените буркани като срок на годност?
        ...
        Нищо им няма.
        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ...
        Ако "етиленоксид" не е "химия" (виж условието), не знам кое е.
        ...
        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        ... май има газове които се ползват ...идеи?
        Ясене, С2Н4О, "епоксиетилен" или "етиленоксид" спокойно си изфирясва от опаковката, когато приключи процеса... Не остава в продукта - т.е. отговаря на условието. Само дето цената на стерилизацията на две пакетчета ядки ще е доста невменяема...

        За Русенското .... ще трябват проби...
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • #19
          От: Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ...Русенското варено ако кажеш откъде вземаш читаво - още по-добре. В Лидъл има подобен продукт в стъклени буркани, ама в метални не знам откъде.
          Абсолютно същото нещо - същият производител, същата рецепта (по етикет, а и проба) - го има и в тенеке, едни такива плоски продълговати, та се и отварят без инструмент, а с халка. Стъклата дето те плашат ги взимам от собствени си съображения.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Русенското варено ако кажеш откъде вземаш читаво - още по-добре.
            Едно другарче пуска от време на време лимитирани серии. 70/30 телешко/свинско, в 600 гр. тенекиени консерви. Телешкото е домашно (гледа телета), свинското - нямам идея. Имам още няколко кутии от тазгодишната му реколта (купувах ги за малката, ама нещо не им е фен) - ако искаш дай адрес на ЛС да ти пратя 1-2 консерви за дегустация.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #21
              От: Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              ...---
              и което е по темата: сеща ли се някой как зимно време да запазим някакви резерви от течна вода в колата?
              В добър термос изкарва по седмица без да замръзне, при седмица денонощно под нулата. Ако искаш още повече, добавяш малко физиологичен разтвор.

              Ушав от не много сладки и отделно сладки плодове мисля са удачни, за да има избор със захарите. Компотче на огъня си е кеф, а сушените плодове карат с години като са вакумирани.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • #22
                От: Практически аспекти - аптечки, FAK, преносими медицински комплекти

                за поместване нааптечка IFAk аз съм избрал модулни джобове на Maxpedition! Много са скъпи, верно е, но са и МНОГО ЗДРАВИ!
                За семейна /групова/ аптечка за Мс обаче, наистина си трябва кутия и дунапренени и/или гумени авортизиращи паели отвътре.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X