Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Белене (България) до Ростов на Дон (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От Белене (България) до Ростов на Дон (Русия)

    през кой маршрут ще имам най малко главоболия..

  • #2
    От: от Белене( България) до Ростов на Дан (Русия)

    Днепропетровск - Запорожие - Мариуполь и т.н.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #3
      От: от Белене( България) до Ростов на Дан (Русия)

      Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
      Днепропетровск - Запорожие - Мариуполь и т.н.
      Ти шегуваш ли се? През зоната на гражданската война го пращаш човека! Там е пълен абсурд да мине! Варианта е през Харков!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #4
        От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

        тоест да не минавам близо до мариупол, донецк и луганс ?а да гоня Харков , Воронеж Ростов

        Коментар


        • #5
          От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

          Защо не пробваш фериботите?
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

            Първоначално публикуван от roflnoobs Преглед на мнение
            тоест да не минавам близо до мариупол, донецк и луганс ?а да гоня Харков , Воронеж Ростов
            Ами според мен даже да решиш да минеш през Мариупол, Донецк или Луганск няма как да стане практически. Пък и трябва абсолютно да ти е паднало пердето за да тръгнеш през тия територии. Или през Харков и т.н., но аз ако бях на твое място щях да мина през Турция-Грузия! Малко е по-далеч, но пътищата са по-хубави и има какво да се види.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Защо не пробваш фериботите?
              Кои? В момента няма ферибот за леки коли до Русия!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #8
                От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

                Преди седмица изпратих руснак през Бургас... Но трябва да проверя за къде бе ферибота - дали за Грузия или Русия...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

                  Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                  ...аз ако бях на твое място щях да мина през Турция-Грузия! Малко е по-далеч, но пътищата са по-хубави и има какво да се види.
                  Пътя (Военно-Грузинской дорога) пресича Кавказ, с най-висока точка Кресто́вый перева́л (2379м.н.в.) и е възможно да има сняг, в зависимост от сезона. През юни 2014-а граничния пункт беше затворен повече от месец заради големи каменопади. Това е основния и единствен път между Грузия и Русия и си се поддържа, но да се има едно на ум. Иначе подкрепям с две ръце - адски красиво е!

                  Коментар


                  • #10
                    От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Преди седмица изпратих руснак през Бургас... Но трябва да проверя за къде бе ферибота - дали за Грузия или Русия...
                    За Грузия. Новоросийск не приема леки автомобили. Казват засега, но докога не се знае!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • #11
                      От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

                      Първоначално публикуван от pegasoto Преглед на мнение
                      Пътя (Военно-Грузинской дорога) пресича Кавказ, с най-висока точка Кресто́вый перева́л (2379м.н.в.) и е възможно да има сняг, в зависимост от сезона. През юни 2014-а граничния пункт беше затворен повече от месец заради големи каменопади. Това е основния и единствен път между Грузия и Русия и си се поддържа, но да се има едно на ум. Иначе подкрепям с две ръце - адски красиво е!
                      Да има го и тоя момент. Но лятото сняг едва ли. Пък и в Грузия каква кухня имат, ммммм!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #12
                        От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

                        не искам през турция .... одеса, миколаев, армянс, керч ???? някой скоро влизал ли е в русия през украйна ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: от Белене( България) до Ростов на Дон (Русия)

                          Първоначално публикуван от roflnoobs Преглед на мнение
                          не искам през турция .... одеса, миколаев, армянс, керч ???? някой скоро влизал ли е в русия през украйна ?
                          Хъм, през Крим? Знам ли, като знам какво е напрежението там не бих рискувал, но избора си е твой. По последни сведения на границата се чака 4-5 часа, има няколко пункта за проверки, след това следва чакане на ферибота в Керч, който ако има буря не работи и т.н. Но ти си решаваш! А е и важно кога ще пътуваш, по кое време?
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            От: От Белене (България) до Ростов на Дон (Русия)

                            Мои приятели с българска регистрация минаха скоро през Новоазовск. Малко повече проверки. Но там вече е тихо предадоха.Съгласен съм че си има риск.През Харков си е обиколка.
                            only 4 x 4,sim AWD

                            Коментар


                            • #15
                              От: От Белене (България) до Ростов на Дон (Русия)

                              Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                              Съгласен съм че си има риск.През Харков си е обиколка.
                              Тъй де, всеки си преценява! И риска си е много, ама много голям. Аз даже не си представям как са минали, но ти вярвам! И не, там няма да е много тихо в близко бъдеще.
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X