Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda trx ъпгрейдче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda trx ъпгрейдче

    Колеги взех и ей тая хондичка.



    Въпроса е че някой идиот я е осакатил като и е орязал предните калници. Също леко ме дразнят тия кръглите фарчета. Намерих в ибей маска за новия фейс със другия фар. Въпроса ми е пасват ли тия неща на тая която имам? Ако не пасват пък поне искам да знам от къде мога да си купя поне здрава предна част със калниците

  • #2
    От: Honda trx ъпгрейдче

    Има доста приятели дето карат такива хондички и почти всички като се търкулнат и после режат калниците. Като са нови пластмасите са много жилави, но като ги попече слънцето няколко години и започвет да се чупят. Та за това ги подкастрят.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Honda trx ъпгрейдче

      Така като гледам тази Хонда няма да и пасне закрепването от 450 ER 2008

      Коментар


      • #4
        От: Honda trx ъпгрейдче

        Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
        Така като гледам тази Хонда няма да и пасне закрепването от 450 ER 2008
        А рамите и на двете различни ли са. Аз мислех че само външно пластмасите имат разлика. Закрепването бих си го направил и сам но въпроса е дали иначе пасва към задната част като прилягане или и аз не знам как да се изразя. Ако не става в краен случай ще търся поне читава /неорязана/ предница. Въпроса е че не знам от къде.

        Коментар


        • #5
          От: Honda trx ъпгрейдче

          Здравей колега виждам че имаш нова придобивка увеличил се е АТВ парка разкажи за новата машина как е сравнение с кавазакито какви са ти впечатленията + - ???

          Коментар


          • #6
            От: Honda trx ъпгрейдче

            Твоята е с въздушно-маслено охлаждане май.По-новите за с водно, именно към водния радиатор се закрепват калниците. Мисля без да съм сигурен , че рамите са съвсем различни.

            Коментар


            • #7
              От: Honda trx ъпгрейдче

              Първоначално публикуван от larir Преглед на мнение
              Здравей колега виждам че имаш нова придобивка увеличил се е АТВ парка разкажи за новата машина как е сравнение с кавазакито какви са ти впечатленията + - ???
              Мнението ми е че е доста яка машина. Определено ме впечатли колко добре върви. Не е така респонсна като kfx-a но като влезе в обороти направо е стрела. До сега само добри впечатления.

              Коментар


              • #8
                От: Honda trx ъпгрейдче

                Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
                Твоята е с въздушно-маслено охлаждане май.По-новите за с водно, именно към водния радиатор се закрепват калниците. Мисля без да съм сигурен , че рамите са съвсем различни.
                Много бих искал да сравня с една такава но за съжаление май няма тук в Русе. В краен случай поне да намеря някакви оригинални неорязани че не мога да я гледам така осакатена
                Последно редактирано от slavianko; 04-05-16, 21:46.

                Коментар


                • #9
                  От: Honda trx ъпгрейдче

                  Защо по-дяволите рамите и на двете ми изглеждат едно към едно? Един час съм сравнявал по снимките и не открих разлики.



                  Коментар


                  • #10
                    От: Honda trx ъпгрейдче

                    Виждайки тези снимки ще кажа , че рамите нямат много общо. Е тръбна конструкция е но до там. Двигателя е закрепен на други места, задното А-рамо по-високо и и определено друга конфигурация на фермите от шасито.От снимките това поне виждам.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Honda trx ъпгрейдче

                      Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
                      Виждайки тези снимки ще кажа , че рамите нямат много общо. Е тръбна конструкция е но до там. Двигателя е закрепен на други места, задното А-рамо по-високо и и определено друга конфигурация на фермите от шасито.От снимките това поне виждам.
                      Без да се заяждам колега но както и да го гледам абсолютно идентични ми изглеждат. И захващането и рамите ги виждам 1 към 1. Дано успея да намеря такава да я видя на живо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Honda trx ъпгрейдче

                        Докато се чудех за пластмасите реших да я разкрача и се получи мн добре





                        И нови по-дълги кормилни прътове

                        Последно редактирано от slavianko; 03-12-16, 23:32.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Honda trx ъпгрейдче

                          След дълго мислене как да и оправя окепазения външен вид ето какво сътворих.
                          Първо махнах тия смешните фарчета. Всъщност те не са лоши но просто не са им измислили правилното място в оригинал

                          Коментар


                          • #14
                            От: Honda trx ъпгрейдче

                            А ето и как реших проблема с външния вид
                            Изработихме калници които хванах със неръждаеми болтчета като на Кавазакито. Стана много добре. И орязах малко задните калници както и отпред носа за да заприлича на новия фейс.





                            В крайна сметка се получи толкова добре че направо се влюбих в тая машинка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Honda trx ъпгрейдче

                              Днес ми дойде муза и за Хондата. Сътворих въздоход зада отвежда въздуха по-добре към двигателя и да се охлажда повече



                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X