Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Tucson Бензин/газ/ или Дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hyundai Tucson Бензин/газ/ или Дизел

    Здравейте регистрирах се понеже имам нужда от съвет. Искам да си взема СУВ Hyundai Tucson по-точно много ми харесват, даже др марки не гледам вече.2004-2008 год. Доста съм чел по форумите. Обаче все пак съм решил да взема съвет от вас.
    Пред дилемата съм дали да бъде дизел 113 к.с или бензин/газ/ 141 к.с. Малко съм против за дизела дюзи АГР и т.н.страх ме е честно казано,че съм патил вече доста, разход от към 7-10 комбиниран, а на бензин газ някъде над 10 12.. ,а даже някой беше написал над 15 литра.. Вярно ли е това? Кое да избера,че после да не съжелявам. Дизела ли ще бъде по безпроблемен или бензин? А изобщо понася ли на газ? Има ли възможност да скапвам двигателя като му сложа газов инж. Моля ви за съвет, защото не мога да реша наистина. Ще съм много благодарен.

  • #2
    От: Hyundai Tucson Бензин/газ/ или Дизел

    При автомобил на 8-10 години и на горе никой не може да ти гарантира кое ще е по- безпроблемно.
    Има доста писано в този форум за туксона, както и за киа спортидж със същия мотор (дизел)
    Според мен по- важното е да търсиш добре поддържан автомобил, без значение бензинов или дизелов.
    Това с горивото е въпрос на лични предпочитания.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #3
      От: Hyundai Tucson Бензин/газ/ или Дизел

      бензин разбира се, дизел се купува само нов!
      нашият е автомат и не прави 15 в града.
      от къде си?
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X