Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пренавиване на звезда? Боби от София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пренавиване на звезда? Боби от София

    Преди време Боби ми пренавива звездата на ямаха хт 600 , гаража му е в гара Искър, имам му телефона но му звъннах но беше изкльчен. Дали някой има информация за него, защото тук във форума има хора който го знаят.
    Когато видиш хубаво, не се радвай, когато видиш лошо, не се бой.

  • #2
    От: Пренавиване на звезда? Боби от София

    Боби отдавна не познава парите, и съм му изтрил номера.

    Ето кой ще ти свърши работа: 0879 868 714 - Доктора, Чепинци.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Пренавиване на звезда? Боби от София

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Боби отдавна не познава парите, и съм му изтрил номера.

      Ето кой ще ти свърши работа: 0879 868 714 - Доктора, Чепинци.
      Кога ше е удобно да му звънна?
      Когато видиш хубаво, не се радвай, когато видиш лошо, не се бой.

      Коментар


      • #4
        От: Пренавиване на звезда? Боби от София

        В делничен ден когато ти е кеф.
        Събота/неделя/празници е по горите или в чужбина с мотор, та пробваш докато стане, но ако е зад граница няма да ти вдигне.
        Понеделник 02.05 би трябвало да е в България.

        P.S. Ако те пита нещо, може да му кажеш че аз съм ти дал номера.
        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 29-04-16, 20:51. Причина: P.S.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Пренавиване на звезда? Боби от София

          Трябва ми телефон на добър електричар от София, от типа на Боби, ако някой има инфо. И за Боби нека пише, става въпрос за ттр без искра
          Когато видиш хубаво, не се радвай, когато видиш лошо, не се бой.

          Коментар


          • #6
            От: Пренавиване на звезда? Боби от София

            Доктора

            Коментар


            • #7
              От: Пренавиване на звезда? Боби от София

              Мотора седя 2 месеца при "Доктора", и нищо не направи.. не му се работеше ли не знам....
              Когато видиш хубаво, не се радвай, когато видиш лошо, не се бой.

              Коментар


              • #8
                От: Пренавиване на звезда? Боби от София

                След дълги разкарвания по майстори, доктора от чепинци, бонифации, със седене на мотора по 2—3месеца при майстори, се свързах с Ангел Николов от Бургас изпратих му мотора по еконт, той го прибра и падна голяма борба. Ангел положи големи усилия и 2 месеца не можа да го оправи, купи същия мотор като моя, и успя да намери повредата. Тя беше повреден импулсен даттчик, купихдатчик пратих го и мотора заработи. За това пускам темата да изкажа благодарност на Ангел Николов.
                Когато видиш хубаво, не се радвай, когато видиш лошо, не се бой.

                Коментар


                • #9
                  От: Пренавиване на звезда? Боби от София

                  Първоначално публикуван от darka Преглед на мнение
                  След дълги разкарвания по майстори, доктора от чепинци, бонифации, със седене на мотора по 2—3месеца при майстори, се свързах с Ангел Николов от Бургас изпратих му мотора по еконт, той го прибра и падна голяма борба. Ангел положи големи усилия и 2 месеца не можа да го оправи, купи същия мотор като моя, и успя да намери повредата. Тя беше повреден импулсен даттчик, купихдатчик пратих го и мотора заработи. За това пускам темата да изкажа благодарност на Ангел Николов.
                  Невероятна история...
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пренавиване на звезда? Боби от София

                    Боби от одавна не е в Бг. А този Ангел не ми го хвали нищо не става от него

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пренавиване на звезда? Боби от София

                      Някой друг за пренавиване на звезда? Дето сте исползвали услугите му, имам спешна нужда с един еднуро црф, за който няма звезда нито нова нито втора употреба....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пренавиване на звезда? Боби от София

                        Първоначално публикуван от e30alpina Преглед на мнение
                        Някой друг за пренавиване на звезда? Дето сте исползвали услугите му, имам спешна нужда с един еднуро црф, за който няма звезда нито нова нито втора употреба....
                        Колегата е от Пловдив, ползах му услугите и бях доволен, до сега не съм чул негативни изказвания за него, пък дава и гаранция !
                        http://www.motoforum.bg/index.php/to...cseen.html#new

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пренавиване на звезда? Боби от София

                          Благодаря много за бързото включване, ще се свържа с него още утре сутрин, два дена не спя вече мотора е много рядак няма нито нови нито втора ръка.........

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X