Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Познавате ли тозш джип ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Познавате ли тозш джип ?

    Колеги знаете ли нещо за този Патрул
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Познавате ли тозш джип ?

    РозАв Патрул
    То това нещо не е за знаене, то си е за срам

    ПП

    Имаше едни БМВ-та в МО цвят пепел от рози - същия смех
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • #3
      От: Познавате ли тозш джип ?

      С розов Patrol правят патрул....
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #4
        От: Познавате ли тозш джип ?

        Понаправен е с маркови брони ARB има и лифт предполагам че някой колега може да го познава

        Коментар


        • #5
          От: Познавате ли тозш джип ?

          Този Патрул е на уважаван колега от Форума.
          Последно редактирано от Brazer; 28-04-16, 07:32. Причина: правописна грешка
          First Man, then Machine!
          Lada Niva
          Honda XR 400

          Коментар


          • #6
            От: Познавате ли тозш джип ?

            Да на колега от форума е.Къде си го видял така, да не са му го откраднали ида стои сега зарязан някъде?

            Коментар


            • #7
              От: Познавате ли тозш джип ?

              Няколко дни поред го засичам вечер на Цариградско шосе, включително снощи. Шофьорът е един и същи, но не е уважавания колега от форума. Съдейки по външния вид мисля, че от много време не е негов.
              Карат го в безобразен вид. Очукан е от всички възможни места и прилича на канч
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #8
                От: Познавате ли тозш джип ?

                Ще ползвам темата на колегата за да не отварям нова.
                Въпроса ми е за два джипа от обявите дали някой е ходил да ги гледа евентоално или ги познава или срещал.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image2.jpg
Прегледи:2
Размер:52.9 КБ
ID:5744070Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image1.jpg
Прегледи:2
Размер:59.1 КБ
ID:5744071

                Коментар


                • #9
                  От: Познавате ли тозш джип ?

                  Помоли някой Модератор да оправи заглавието.
                  И въпроса не разбрах,какво е това?
                  Нещо конкретно по джипа,или като цяло?
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #10
                    От: Познавате ли тозш джип ?

                    за червения да каже кирил огненски.тои го е продал на човека и ми каза че го бива.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Познавате ли тозш джип ?

                      доста време стои в обявите в събота ще ида да го видя но ми се искаше , ако някой знае нещо за него да каже, че вече 4 гробници гледах "перфектни" ..

                      Коментар


                      • #12
                        От: Познавате ли тозш джип ?

                        Колеги, знам че тук не е правилното място за моето питане, но не ми се отваря нова тема. Става на въпрос за Патрол 4,2 У60 чист дизел. Според досегашния собствек е 150 к.с. но аз никъде не открих такава модификация, въпроса ми е има ли я и как се представя с този двигател? Също така имам възможност въпросния двигател да се турбинира

                        SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • #13
                          От: Познавате ли тозш джип ?

                          Първоначално публикуван от penev_dch Преглед на мнение
                          Колеги, знам че тук не е правилното място за моето питане, но не ми се отваря нова тема. Става на въпрос за Патрол 4,2 У60 чист дизел. Според досегашния собствек е 150 к.с. но аз никъде не открих такава модификация, въпроса ми е има ли я и как се представя с този двигател? Също така имам възможност въпросния двигател да се турбинира
                          Има възможност да се турбинира.С правилна настройка и интеркулър ставал доста мощен.А по новият модел Y61 се среща и фабрично турбиниран и е около 160 коня.Между другото някой гледал ли е червения патрол,че един приятел си търси такъв джип и тия дни го гледаше по мобилето.
                          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Познавате ли тозш джип ?

                            Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                            Има възможност да се турбинира.С правилна настройка и интеркулър ставал доста мощен.А по новият модел Y61 се среща и фабрично турбиниран и е около 160 коня.Между другото някой гледал ли е червения патрол,че един приятел си търси такъв джип и тия дни го гледаше по мобилето.
                            Колега за кой патрул говорим ако е този в Бургас аз го гледах даже и го капарирах. Що се отнася до турбинирането , то е ясно че всичко е възможно но въпроса е на каква цена? Смисъл вътре в двигателя сменят ли се буталата, горивната помпа същата ли е?

                            SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • #15
                              От: Познавате ли тозш джип ?

                              Ставаше въпрос за този червеният джип с кюстендилската регистрация.Но моят приятел се отказа.А относно това за турбинирането не съм много запознат,но мисля че нищо не се сменява.Незнам дали при Y61 4.2 TD тези неща са променени.
                              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X