Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зелена карта за Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Зелена карта за Сърбия

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    А тия наште брокери що всеки път те питат ще пътуваш ли в чужбина и не го дават с полицата?
    Щото не им се занимаваше....
    Ще ги пробвам утре колко ще ми искат за зелено картонче и застраховк от 2015... Ще си нося и елката - ако е по-евтина първа вноска с картонче - правя нова и не мисля да гушкам с "допълнително заплащане"...
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #17
      От: Зелена карта за Сърбия

      За полици издадени през 2015г. питахме дали клиента иска зелена карта, но там не бяхме длъжни да издаваме, за такива валидни от 01.01.2016г. сме задължени да ги издаваме към полицата. Отделно това че компаниите нямаха в наличност достатъчно сертификати зелена карта и беше мъка да се работи.

      Коментар


      • #18
        От: Зелена карта за Сърбия

        До миналата година бях по схемата "без зелена карта". Тази година без да ме питат нищо, направо ми я връчиха заедно с полицата без увеличение на цената. На моя въпрос "Защо ми давате и зелена карта?" получих отговор: "Защото вече по закон не можем да ти издадем ГО без зелена карта."
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #19
          От: Зелена карта за Сърбия

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          Щото не им се занимаваше....
          Ще ги пробвам утре колко ще ми искат за зелено картонче и застраховк от 2015... Ще си нося и елката - ако е по-евтина първа вноска с картонче - правя нова и не мисля да гушкам с "допълнително заплащане"...
          Само дето е малко по-сложно. Мен не можеха да ми прекратят старата полица, и чаках 15 дена след неплатена вноска да я анулират, и да си направя нова.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #20
            От: Зелена карта за Сърбия

            Желателно е да има зелена карта, тъй като в не малка част от полиците за ГО, информацията е на кирилица или основно на такава. Представям си какво би прочел един немски полицай...

            Sent from my Old PC without Tapatalk
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #21
              От: Зелена карта за Сърбия

              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Желателно е да има зелена карта, тъй като в не малка част от полиците за ГО, информацията е на кирилица или основно на такава. Представям си какво
              би прочел един немски полицай...
              Случайно сме в ЕС и не е баш както си го мислиш.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Зелена карта за Сърбия

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Случайно сме в ЕС и не е баш както си го мислиш.
                Възможно е и да не е точно така както си го мисля. Докато не постъпи нова информация, която да коригира мисленето ми, то ще си остане такова, и ще продължа да използвам баналния метод със зелена карта в жабката...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #23
                  От: Зелена карта за Сърбия

                  Преди 6 месеца,ме спряха в Румъния и ми поискаха паспорт(лична карта) и зелена карта(на развален български си говореше полицая),след като ги погледнаха продължих по пътя си...
                  Сега вече съм с немски номера на колата,и ще докладвам за разликата,като се прибирам към БГ.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X