Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Материал за тапициране на седалка. От къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Материал за тапициране на седалка. От къде?

    Здравейте, ще претапицирам седалката, но ми се ще отгоре да не е кожа, защото доста се пързаля. Някой знае ли къде в София се продава от непромокаемия плат /или каквото е там/, от който се правят седалките.
    Имаше май подобна тема, някой правеше такива седалки, но нещо не я откривам.
    Последно редактирано от iva_kx; 29-05-08, 14:39.
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

  • #2
    До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

    Димитър прави седалките...изчакай включване

    Коментар


    • #3
      До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

      Зарежи този непромокаем плат. Ако ставаше с него - производителите щяха да го ползват
      Седалките се обличат с изкуствена кожа. Има такива които са по-грапави и не се пързалят. Аз бях хвърлил око на диваните в едно заведение с перфектна кожа за мотокрос седалки
      По-скъпия вариант е да си купиш специален кожен калъф от щатите или европа за твойта седалка. Излизат около 50 - 100лв.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

        Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
        Аз бях хвърлил око на диваните в едно заведение с перфектна кожа за мотокрос седалки
        .

        .......значи петък вечер съм на диско с макетно ножче в джоба

        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #5
          До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

          КО стана Владко направи накакво материалче са претапицирването да скиваме,че и аз искам да си я претапицирам
          Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
          Gas Gas EC 200

          Коментар


          • #6
            До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

            Чак днес имах време да си взема седалките. Освен на ХТ- то дадох за претапициране и тази на скутера. Човека ги е направил перфектни, кожата на ендуровата я е подбрал да е по-грапава за да не се парзаля. За скутеровата му бях занесал материал. Удоволствието за два броя седалки е 50-тина лева
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #7
              До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

              Колега, дай някоя снимка и кажи къде претапицира седалката за XT-то?

              Коментар


              • #8
                До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                Първоначално публикуван от bobone Преглед на мнение
                Колега, дай някоя снимка и кажи къде претапицира седалката за XT-то?
                Тапицера се намира в кв. Хаджи Димитър, човекът си разбира от работата, но е глухоням. Все пак не е трудно да му се обясни какво точно ти трябва, пък ако си намериш предварително материал ще е още по-лесно
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от iva_kx; 29-05-08, 14:41.
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • #9
                  До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                  Скоро се наложи и Аз да си търся кожа за седалката на ЯМахата...Намерих!
                  Магазинчето се намира в София на бул.Сливница посока Лъвов мост.Движите се по Сливница и след като подминете Христо Ботев отдясно има спирка на градският транспорт,малко след нея има отбивка,магазинчето се намира на ъгъла.Отгоре пише "Кожи,Еко кожи и тн"
                  Цените са смешни(За ямахата ми струваше 4лв,има и кожа като на Влади на ХТ-то)
                  Поздрави,
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #10
                    До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                    купих си плат със pvc промазка за моита седалка изглежда много добре не се хлъзга и е водонепрпмукаем може да се мие и със пароструиката,но още не сам я правил,но когато я направя ще кача снимки.магазина от който го купих е с/у румънското посолство в блок 22 тел.0888514210

                    Коментар


                    • #11
                      До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                      Ще чакам с нетарпение да видя резултатите.
                      Защото и мен ме чака същата процедура дано е хубава тази кожа иначе не ми се дават 70лв за калаф.
                      KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                        Чекаме с нетърпиние

                        Коментар


                        • #13
                          До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                          Стани,а случайно да имаш снимка на мотора?
                          [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
                          [/SIZE][/B][/COLOR]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                            Първоначално публикуван от снайпер Преглед на мнение
                            купих си плат със pvc промазка за моита седалка изглежда много добре не се хлъзга и е водонепрпмукаем може да се мие и със пароструиката,но още не сам я правил,но когато я направя ще кача снимки.магазина от който го купих е с/у румънското посолство в блок 22 тел.0888514210
                            Плат с PVC промазка не става за обличане на седалки защото няма никаква еластичност и не може да се опъне по дунапрена на седалката.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #15
                              До: Материал за тапициране на седалка. От къде?

                              Съгласен съм с колегата Димитър.Най добрия вариант е готов калъв а ако ви е скъпо то тогава намерете кадърен тапицер,купете си ИЗКУСТВЕНА кожа и седалката става нова.Ако някой колега има нужда от втория вариант в Пловдив или района,може да ми пише.Познавам страхотен тапицер,не взима скъпо и пипа много добре.Направил ми е вече много седалки на колеги и приятели,няма значение за какъв мотор става въпрос.
                              [FONT=Comic Sans MS]Копривщица единствена!YZ450F"06 [/FONT]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X