Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво правим като одъртеем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво правим като одъртеем

    Факт - обикалянето на света не е до пари, а до желание.
    Може и тако и вако - аз например съм обиколил цяла Турция два пъти с фтобус, без да знам грам турски освен су, екмек и чай и с похарчени около 150-200€ за целта
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Какво правим като одъртеем

      Турция е най-благопроятната страна за пътуване на стоп
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #33
        От: Какво правим като одъртеем

        Чета с интерес. Дотук ми се оформят два въпроса:
        1. Мога ли да си го позволя?
        2. Искам ли го всъщност?
        На първия отговора е лесен. Обаче втория мен ме затруднява повече. Иска ми се, обаче подозирам, че неща като "баня", "меко легло" и "жена" до месец ще ми залипсват неудържимо
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • #34
          От: Какво правим като одъртеем

          Най-дългото ми диво пътешествие беше 3 седмици, ама в Татковината и през лятото. За други държави и сезони, не съм сигурен, че имам психика. Желание има в изобилие , ама нали си представяме всичко в розово
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #35
            От: Какво правим като одъртеем

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Абе какво сте му се вгледали на човека в паницата?

            Да, повечето българи нямат идея как да направят такова нещо. Повечето хора на запад СЪЩО нямат идея как да направят такова нещо. Процентът хора, които правят нещо интересно навсякъде е еднакво малък. И почти не зависи от благосъстоянието на обществото.
            Много точно.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #36
              От: Какво правим като одъртеем

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Абе какво сте му се вгледали на човека в паницата?

              Да, повечето българи нямат идея как да направят такова нещо. Повечето хора на запад СЪЩО нямат идея как да направят такова нещо. Процентът хора, които правят нещо интересно навсякъде е еднакво малък. И почти не зависи от благосъстоянието на обществото.
              Да, прав си!
              ТОва е НЕГОВИЯТ начин да си прекарва времето. Но за мен би било тежко далеч от малките ми внучета, протегнатите им доверчиви ръчички, безкрайните им въпроси, неподправения възторг или тъга в очите им...
              Не че не намираме време за забежки с благоверната я у нас, я извън.
              А има и друго - не сме чакали да одъртеем, че да "видим свят". Щот една приятелка на жената до пенсия работа, кариера и сега като изпусната не се спира, ама не е като да скиташ млад.
              Важното е човек да е в хармония със себе си и близките си.

              Коментар


              • #37
                От: Какво правим като одъртеем

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                ПослеПис: Търти .... извинявай , моя грешка .. "съдебни изпълнители" , сега спокоен ли си . Човек , когато е в нервна ситуация може и да греши в нашия мозък не са само 0 - 1
                Off-topic- ако наистина живееш в Русе и нямаш адресна регистрация или имущество в Плевен - веднага пусни една жалба до КамОрата на отровните проклети и презряни вампири. Особено и в частта как 1000 лв. стават 2000 лв. Ще бъдеш изненадан от резултата.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Какво правим като одъртеем

                  Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                  Иска ми се, обаче подозирам, че неща като "баня", "меко легло" и "жена" до месец ще ми залипсват неудържимо
                  Няма да си нито първия, нито последния, помъкнал банята и жената през половината свят.

                  Лично аз не си представям как мога да изгоня жената от такова мероприятие.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво правим като одъртеем

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Няма да си нито първия, нито последния, помъкнал банята и жената през половината свят.

                    Лично аз не си представям как мога да изгоня жената от такова мероприятие.
                    Намерил съм мноо запазен и евтин Пинц 6х6
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво правим като одъртеем

                      Евтин и Пинц в едно изречение - дай да видим.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво правим като одъртеем

                        Довечера че не ми е тука линка
                        Има и 4х4 ако 6х6 ти е дълъг.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво правим като одъртеем

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Довечера че не ми е тука линка
                          Има и 4х4 ако 6х6 ти е дълъг.
                          И аз искам, обещавам също да го рентвам, че на мен всичко ми омръзва бързо
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво правим като одъртеем

                            Всъщност, понеже не ви знам концепциите за евтино - става въпрос за търг, късите почват от 1.5€, дългите от 2.5€, обикновено излизат на около 5€ за късите и 7€ за дългите
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво правим като одъртеем

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Абе какво сте му се вгледали на човека в паницата?

                              Да, повечето българи нямат идея как да направят такова нещо. Повечето хора на запад СЪЩО нямат идея как да направят такова нещо. Процентът хора, които правят нещо интересно навсякъде е еднакво малък. И почти не зависи от благосъстоянието на обществото.
                              От блгосъстоянието зависи до толкова дали ще пътуваш на стоп и ще спиш на хотел "звездоброй" или с лична яхта/самолет. Това са двете крайности, а между тях има доста възможни комбинации в зависимост от желанието да се пътува /колоко да се пътува и колко да се стои на едно място/ и с какъв транспорт се пътува и къде се отсяда.

                              Аз лично много си мечтая да си пътувам и ми харесва идеята да бъде с подвижна къща - голям кемпер.
                              Имам някаква недвижима собственост, сгради и земя, която ми осигурява около 600 евро средно на месец. Ако си продам къщата ще имам примерно 25 000 евро с които мога да си купя мечтаната подвижна къща. Другите си недвижими имоти ще си ги оставя, за да ми носят тези 600 евро/месец. Като се пенсионираме ще имаме и пенсии общо около 400 евро на месец. Или ще разполагаме с 1 000 евро на месец. Но пък сега тези 600 евро на месец сега ни стигат да живеем в България, но няма да ни стигнат да живеем по света в подвижна къща. А тези 400 -те евро от пенсиите дали ще ми стигнат за гориво, поддръжка на кемпера, за къмпинзи и пътни такси?

                              Нещо сметката не се получава за сегашната средна класа в България.
                              Значи кемпера за сега е само мечта-химер-а,
                              остава варианта да се пътува на стоп и да се спи на палатка тогава парите ще стигат за скромна храна и наем на къмпинг, но пък как убива това тънко шалте... и как тежи само раницата багаж или сака който го качвам в колата за да отида някъде за уйкенда...
                              Не, не мога така да се наказвам. По-добре да си стоя на село...
                              Много си ми е хубава къщата... и не ми се налага да я мъкна на гърба си.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какво правим като одъртеем

                                Извинете за параноята ама аз викам да намалите детайлите относно благосъстоянието за да не отворим работа на телефонните измамници или недай боже рекетьорите!
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X