Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Walther P99

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Walther P99

    Здравейте искам да ви попитам за този пистолет дали имате някакви впечатления. До сега не съм имал пистолет и не разбирам много. Ще съм благодарен за съвети. Трябва ми за всекидневно носене (надявам се не за всекидневна употреба ).

  • #2
    До: Walther P99

    а защо не P 22 ,мисля че ще си по доволен

    Коментар


    • #3
      До: Walther P99

      Да си кажа и аз мнението...
      Р99 е прекрасен пистолет, прецизно изработен от качествени материали, но... малко старичък като концепция, дори и само факта, че цевта е с нарези... Големичък за ежедневно носене (освен ако работата ви не изисква постоянна боеспособност), но пък от друга страна, 007 заради този модел се раздели с Беретата си...
      Ако държите на Валтер, то Р22 е добър вариянт за ежедневно носене... личен опит. Малък, лек и с евтин боеприпас (изисква качествени патрони - българските не стават).

      П.П. Сега видях това: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=11284 , което също е добро решение, ако държите на марката Валтер.
      Последно редактирано от giorgio; 09-11-07, 09:41.
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: Walther P99

        Колега здравей. Избора на пистолет е по-важен и от избора на жена. Жената по всяко време може да те предаде, но пистолета при правилно отношение към него, не. Моят съвет е следният: Отиди в някое по-голямо стрелбище и постреляй с различни марки оръжия. Виж кой най-добре ще ти пасне на ръката и като точност. Обмисли го хубаво защото най-често първият пистолет остава завинаги твой. Той не е GSM който утре можеш да продадеш и да си вземеш нов.

        Коментар


        • #5
          До: Walther P99

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Да си кажа и аз мнението...
          Р99 е прекрасен пистолет, прецизно изработен от качествени материали, но... малко старичък като концепция, дори и само факта, че цевта е с нарези... Големичък за ежедневно носене (освен ако работата ви не изисква постоянна боеспособност), но пък от друга страна, 007 заради този модел се раздели с Беретата си...
          Ако държите на Валтер, то Р22 е добър вариянт за ежедневно носене... личен опит. Малък, лек и с евтин боеприпас (изисква качествени патрони - българските не стават).

          П.П. Сега видях това: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=11284 , което също е добро решение, ако държите на марката Валтер.
          За мен Валтер Р99 е авангарден пистолет.Ключалката на пълнителя е различна и има
          твърд и мек спусък(доколкото си спомням) при положение че не е дабъл екшън.
          Външният вид ме дразни, но това е въпрос на личен избор.Предполагам че е добро
          оръжие щом е Валтер.А за скрито носене на по големи пистолети проблемът е през
          лятото, но продават едни чантички за кръста с място за оръжието.Аз не ползвам
          такава защото нося пищов само в гората докато си разхождам кучето, но ето една
          такава.
          http://shop.oragie.com/index.php?cPath=247

          Коментар


          • #6
            До: Walther P99

            Валтер Р-99 е страхотен пистолет.Освен авангардните технологии и много добрият му дизаин, ергономиката му е страхотна стрелял съм с него много, както прецизна така и динамична, като свикнеш с него е незаменим...въпрос на практика...и на време ...и на стрелба.
            LZ3YG

            Коментар


            • #7
              До: Walther P99

              Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
              Валтер Р-99 е страхотен пистолет.Освен авангардните технологии и много добрият му дизаин, ергономиката му е страхотна стрелял съм с него много, както прецизна така и динамична, като свикнеш с него е незаменим...въпрос на практика...и на време ...и на стрелба.
              от къде го купи и на каква цена?

              Коментар


              • #8
                До: Walther P99

                Пистолета е много ...............И за ..............не .............Иначе е много.............Джеимс Бонд дъра бъра глупости.Абе има ли още наивници да ги спонсорират ?
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • #9
                  До: Walther P99

                  rumaneza77,съгласен съм ,че не харесваш марката Валтер!Видях,че имаш опит с пистолетите,пушките и т.н.Съгласен съм с някои твои мнения,обаче остави да си видим мненията за марка и модел .Пистолети -бол!марки и модели каквито щеш,всеки си има гледна точка и съответно избор.Лично на мен не ми пречи факта ,че не харесваш Валтер. В последният филм за 007 Джеймс Бонд не гърми с Р99,за сведение а с РРК.
                  Ако искаш направи сравнение между:Штаер М9 А-1,Валтер Р99,Глок-17/19,ЧЗ-75Д компакт и някой друг по твой избор......

                  Коментар


                  • #10
                    До: Walther P99

                    Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
                    rumaneza77,съгласен съм ,че не харесваш марката Валтер!Видях,че имаш опит с пистолетите,пушките и т.н.Съгласен съм с някои твои мнения,обаче остави да си видим мненията за марка и модел .Пистолети -бол!марки и модели каквито щеш,всеки си има гледна точка и съответно избор.Лично на мен не ми пречи факта ,че не харесваш Валтер. В последният филм за 007 Джеймс Бонд не гърми с Р99,за сведение а с РРК.
                    Ако искаш направи сравнение между:Штаер М9 А-1,Валтер Р99,Глок-17/19,ЧЗ-75Д компакт и някой друг по твой избор......
                    Аз лично нямам нужда да сравнявам каквото и да е било.По принцип темата е какво ви е мнението!Така че запази си твоето мнение, за моето мнение лично за теб.Блаженни са вярващите!!!И това че от 5 пистолета 1 половина пак си ги уцелил ........бива!И за инфо. смешки за 12годишни не гледам.Чета ваши изказвания почети малко).Между другото случаино да си стрелял с пистолет?И ако си стрелял ,случаино да си улучил нещо?И ако обичате да не ми слагате профила за щяло и нещяло!Още малко ще изчакам и модернатора да ги изтрие !Ако ли не ще отнесе официално майните(3пъти ги моля вече да ми изтрият албума).
                    Последно редактирано от rumaneza77; 22-11-08, 17:15.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • #11
                      До: Walther P99

                      Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                      Аз лично нямам нужда да сравнявам каквото и да е било.По принцип темата е какво ви е мнението!Така че запази си твоето мнение, за моето мнение лично за теб.Блаженни са вярващите!!!И това че от 5 пистолета 1 половина пак си ги уцелил ........бива!И за инфо. смешки за 12годишни не гледам.Чета ваши изказвания почети малко).Между другото случаино да си стрелял с пистолет?И ако си стрелял ,случаино да си улучил нещо?И ако обичате да не ми слагате профила за щяло и нещяло!Още малко ще изчакам и модернатора да ги изтрие !Ако ли не ще отнесе официално майните(3пъти ги моля вече да ми изтрият албума).
                      Жалко ,че не намираш добрият тон в постовете ми.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Walther P99

                        Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
                        Жалко ,че не намираш добрият тон в постовете ми.
                        Аз го намирамНо ти не маи не ме разбираш
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • #13
                          До: Walther P99

                          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                          Аз го намирамНо ти не маи не ме разбираш
                          Защотото тези като мен са от наи мразените хора в БГ.Разни политици,мутри,и боклуци които ни унищожават като нация са обичани!!!Виновни сме ако си гледаме работата!Като им се пишат актове мале рев,мале бучене.Иначе всеки изка законностАко не я гледаме(всеобщо желание)пак сме виновни!Пак като има проблем всички на нас ревът.Подвижни кошчета сме за душевни отпадъци
                          Land rover discovery 300 Tdi

                          Коментар


                          • #14
                            До: Walther P99

                            rumaneza77,не мразя полицаите.Снимките ти ги видях,чак после когато спомена за албуми.В този сайт съм нов.Желая да си взема по-голям калибър...и затова проучвам и сондирам мнения за 9х19.Това е!
                            За сега се насочвам към ЧЗ 75 Д.-този по-новия модел.
                            Последно редактирано от teototi; 22-11-08, 19:32.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Walther P99

                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от teototi; 22-11-08, 19:48.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X