Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нвигация за Win 10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нвигация за Win 10

    Нещо да препоръчате?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

  • #2
    От: Нвигация за Win 10

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Нещо да препоръчате?
    Темата е стара, но едва вчера написах указанията за инсталиране на картите за Windows Phone.
    На смартфон с Windows Phone 8/10 може да се инсталира безплатното приложение NaviComputer, което ползва безплатните световни карти на 4U и HikeBikeMap. После с една гимнастика се добавя online картата BG Mountains. Има възможност за качване на маркирани области от тези карти за използване в offline режим (без наличие на интернет връзка).
    http://dox.bg/files/dw?a=b3b417d319
    Картата на Open Street Мap е с нов адрес за достъп до приложенията и затова временно я изтрих.
    Това лято по гореописания метод на смартфон Nokia Lumia Windows Phone 8.1 си инсталирах BG Mountains и пеша минах Ком-Емине.

    Коментар


    • #3
      От: Нвигация за Win 10

      За съжаление за windows phone 10 не съм срещал читава навигация.Съвсем различно е положението с windows phone 8.1.Там HERE върши идеална работа.Пробвай WAZE,на мен не ми хареса,ама знае ли човек.Другия вариант е да си купиш Sygic,сега е на някаква промоция.
      Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
      Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

      Коментар


      • #4
        От: Нвигация за Win 10

        7Ways, безплатна и на български. Тествах почти всичко до което се докопах. Тази най ми допадна.

        Коментар


        • #5
          От: Нвигация за Win 10

          Мисля, че @bushiDO търси навигация за offroad.

          Ако ще се плаща, може да се проучи приложението https://trailmapmanager.codeplex.com/ което струва 8,66 лева. Приложението отваря гарминския IMG-формат, но не съм го пробвал. Някой пробвал ли е Trailmap Manager?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X