Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фиш за превишена скорост на... ремарке

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Фиш за превишена скорост на... ремарке

    Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
    Те зат'ва у наше село номера на ремаркето е еднакъв с номера на МПС-то, към което е прикачено
    ...и как се взима ремарке назаем "у ваше село"?
    Старателно си пазя документи за всяко продадено ремарке и вече съм подготвен за такива ситуации... Започнах да нося и копие от договора в КАТ за продадените регистрирани ремаркета като превантивна мярка. Гледам, че е заложено в закона такова задължение на май-май рядко хората си правят труда... А може да им спести разправии, ако стане ПТП с бившото им возило!!!
    Само давам пример: Продавате си камиона на някой джихадист и с него той гази сто човека на площада Пък забравил да си го пререгистрира
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #32
      От: Фиш за превишена скорост на... ремарке

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      ...и как се взима ремарке назаем "у ваше село"?...
      Отивам при комшията с табела (разбирай законен регистрационен номер) под мишница, на която е изписан номера на моята кола, завинтвам я на неговото ремарке (след като съм го питал де) и потеглям. Това ако ремаркето има монтирани светлини. Ако няма светлини, упражнението е същото, само че с "дъска" на рамо, на която има монтирани всички необходими светлини, кабел с букса и моя рег.номер. Законен номер мога да си купя в по-големите магазини за авточасти, след като представя документ за самоличност и талона на колата си. Изработват го за 10-ина минути и струва 10-ина паунда. Това важи и ако съм изгубил някой от номерата на колата си.

      п.п. Процедурата при камионите е същата. Ако ти си натоварил "ТИР"-а, но влекачът ти отказва да запали, въртиш ми един телефон, аз идвам с моя влекач, връзвам моя номер някъде отзад на твоето полуремарке и отлепвам ... грубо казано

      п.п.п. Същото важи и за колесарите на пътна помощ - отзад на качената на колесара кола се закача гореспоменатата "дъска" с номера на теглещото МПС.
      Последно редактирано от krasi-mir; 08-01-17, 09:59.
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #33
        От: Фиш за превишена скорост на... ремарке

        Същата процедура и у "наше" село.С малката разлика , че всичко що е над 750 кг си е с атрибутите - собствена регистрация и застраховка.
        Та , леките ( до 750 кг) ремаркета и каравани се движат с регистрацията и застраховката на теглещото МПС.Всички по-тежки със собствени такива.И ако ползваш моето тежичко ремарке , направиш нарушение , и не сме си написали предварително последващите взаимоотношения-проблемите си ги имам аз.
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #34
          От: Фиш за превишена скорост на... ремарке

          Тедо то си е задължително да го отписваш в КАТ след като си го продал. Пише го в закона ма нема кой да чете

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X