Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Враговете на българската природа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Враговете на българската природа

    С извинения, ако е пускано преди, аз лично намерих долното
    за доста интересно.


    http://bgnature-blacklist.bravehost.com/
    VW Touareg V10, 5000cc

  • #2
    До: Враговете на българската природа

    Доста изнервящо четиво. В каква държава живеем. Мамка му.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Враговете на българската природа

      Сигурно има много верни неща, но със сигурност има и много "хипербули".

      Коментар


      • #4
        До: Враговете на българската природа

        Повечето неща - и прилежащите им имена, в този списък са верни. За останалите не знам.

        Много ме боли за това, което става с природата ни. Но "списъчният подход" ме смущава по много причини. Защо, например, в списъка има само "звезди" от последните 7-8 години? Редно ли е забравените да получат бонус за това, че са изпреварили сегашният много обнадеждаван бум на екологически страсти у нас?

        Откъде знаем, че между 70-80-90 на сто от цитираните имена на хора, които в един нормален свят вече щяха да си излежали присъдите, няма и относително невинни? Кой пише списъка? На основата на какви данни, проверки и доказателства?

        И други въпроси може да има.

        Според мен враговете на българската природа са трима. 1. Алчността. 2. Невежеството. 3. Слабата и корумпирана власт (държавна и общинска), която не може и/или не иска да пребори първото и второто, макар че и за това й плащаме.

        Тези врагове един ден ще бъдат озаптени до някаква поносима степен (ще се радваме, че сме ги спрели навреме, в бъдните години, когато ще си ходим на гости от един оазис до друг). Не знам как ще стане това, но няма да стане със списъци.

        Изобщо не обичам "черните списъци". Мисля, че те замърсяват околната среда.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #5
          До: Враговете на българската природа

          Повечето е вярно, но е обществена тайна. В меркантилен свят живеем.
          [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

          Коментар


          • #6
            До: Враговете на българската природа

            Първоначално публикуван от priap Преглед на мнение
            ... В меркантилен свят живеем.
            В меркантилна държава, не свят. В белите държави тези неща отдавна са минали, и сега се опитват да възстановят последиците.

            Мен вече ме изгониха от българското черноморие. Вероятно и от планината ще ме изгонят, или поне от тази - бетонираната.

            Само се чудя какви кухавелници си дават парите да дойдат в тази простотия. Съвсем не е вярно че им излиза евтино. Дори в много случаи е обратното.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Враговете на българската природа

              Аз преди години ловях сафрид от скалите.
              Сега строят хотели и върху скалите, сигурно едно време върху тях са сеели царевица, че сега собствениците станаха милионери. А където няма сгради е заградено като затвор и обикалят едни ЧИЧКОВЦИ въоръжени и не пускат. Частна собственост било.
              А нали крайбрежието и плажовете са изключителна държавна собственост, демек на всички нас.
              Европа горко и !!!
              [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

              Коментар


              • #8
                До: Враговете на българската природа

                Преди около 20 години се направиха проучвания и се установи, че под 80 метра Черно море е мъртво, поради растяща концентрация на сероводород. Прогнозите бяха, че тази граница ще намалява, а причината за увеличаващият се сероводород беше безотточността на Ч. м. Наред с това, траловете по крайбрежието не спират да унищожават дъното. Черно море рано или късно ще бъде и мъртво и отровено и тогава целият този бетон няма да струва и стотинка. Поради горните причини и поради наблюденията ми върху естеството на нашата държава и болшинството от обитаващите я, аз възнамерявам да ходя на море в съседни държави и събирайки информация, досега не съм чул лоша дума за съседна Турция.
                Обаче - как да се преместят нашите планини там, че да ги спасим от бетониране!?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X