Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благодарност към всички Модератори и Администратори от всякакво ниво и град в Българи

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Благодарност към всички Модератори и Администратори от всякакво ниво и град в Бъл

    Много ми е комсомолска тая идеята бе, колега !

    Казваш, не се в България.
    Ми, а замисли се що, все още, не си във/около Варна,
    или просто носталгията по чужбината те е отвела на другият край на света ?!

    Във форума има няколко типа членове,
    Тези които имат желание за 50-100лв./година, обикновено нямат възможност да ги отделят.
    Тези които имат възможности, нямат желание за даване, а за взимане.
    Има и едни дето имат възможност, и ще искат да дадат, но ще очакват индулгенция.

    Мрънкаш за една платена вечеря от теб,
    а очакваш от други много повече.

    Тия предложени от теб 100лв., в малко населено място в България, са като 1000 NZD за теб като стандарт.

    Никога не съм разбирал, що някой иска да е по-католик от Папата ?!
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      Благодарност към всички Модератори и Администратори от всякакво ниво и град в Българи

      Изобщо даже и не съм мрънкал за вечерята, изкарахме си много добре, нещо грешно сте ме разбрали колега Джоу! Даже и това визирам, като не се познаваме да не си говорим на "Бе..." и сорта, да си имаме взаимният респект все пак! Няма извинения, според мен. При добро желание може да се намери средно аритметично и Вълкът цял, и Агнето живо и Овчарят Доволен. Който иска, пак казвам, като никой не иска, няма проблем. Понякога е хубаво, човек да бъде малко по-толерантен и отворен за обстоятелствата около него. Никаква носталгия не ме докарала, тук, просто вече над 26 години не живея и не работя в България. Всеки си търси и си намира някакво препитание и е доволен от себе си, не виждам нищо лошо да съм или във Варна, или Ню ЙОРК, или Токио - стига да съм доволен от себе си и да съм достатъчно продуктивен за себе си и околните. Останалото е патетика. И повече мога да предложа за Членски Внос ( Комсомолски ) няма проблем стига да се приеме идеята. Не говорим сега кой е парвеню и кой сноб и кой бохем... Говорим за едно доброволно начинание и инициатива обединяваща, съфорумниците не да ги разделя допълнително на социално-икономически прослойки! Нищо лошо и преднамерено , напротив съвсем добронамерено! Вече кой какво вижда през неговата призма Уважеми Джоу, си е негово виждане! [emoji106][emoji848]

      ПП. Of topic: Колкото до вечерята, една вечеря за 4 със sea view в един реномиран ресторант си излиза от порядъка на 250-400$ ако не се олее компанията със алкохол, нашата излезе 275$. Това имах предвид, че с едни такива пари в България може да си напълни хладилника за около седмица примерно за едно 4 членно семейство. Не се оплаквам изобщо даже хич! Няма лошо! В Япония изядох на една вечеря във Кобе, бифтек на стойност 150$. Никак не се оплаках и даже ми хареса много, защото няма по-добра пържола от Телешката във Кобе! Прочута е в цял свят! Пак бих си поръчал ако отида там! Лошо няма.

      http://theculturetrip.com/asia/japan...e-steakhouses/

      https://www.tsunagujapan.com/top-10-...-dine-in-kobe/

      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 19-04-16, 11:19.

      Коментар


      • #18
        От: Благодарност към всички Модератори и Администратори от всякакво ниво и град в Бъл

        Яваш-яваш.

        За благодарностите - поласкани сме и се стараем.

        За събиране на пари - да започнем от това че не сме клуб, каквито са много от форумите-клубове на автомобилните ентусиасти у нас. Офмедия е търговско дружество с произтичащите от това неща. Към момента не сме намерили форма под която да се събират пари ОТ УЧАСТНИЦИТЕ за целите на самия форум. За други цели (спасяване на закъсали участници) обикновено въпросите се решават в движение, а разходите рядко са значим фактор.

        Има регулирани от Обществения Съвет на Форума акции чрез които се събират значими количества пари за конкретни цели - лечение, благотворителност, представително участие в международни събития и други.
        Може да се види тук: http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=558
        тук http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=256
        и на други места във Форума.

        Идеята да има събрани пари за които на момента да се решава за какво да се използват има своите предимства, но е кошмарна за администриране и поради това работи в рамките на няколко отделни малки групи добре познаващи се хора във Форума.

        ---
        Накратко: Форумът си има механизми за взаимопомощ и обединяване на усилия за дадена цел - и официални, и неформални. Добре е човек да ги опознае, преди да предлага нови.

        Коментар


        • #19
          От: Благодарност към всички Модератори и Администратори от всякакво ниво и град в Бъл

          Oops! Почвам да чета! Ако ще го триете поста, поне изчакайте да copy links pls. [emoji15][emoji106][emoji848]


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Коментар


          • #20
            От: Благодарност към всички Модератори и Администратори от всякакво ниво и град в Бъл

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Адмирации за начина на изразяване!
            +1

            Евала Викинг!!!
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #21
              От: Благодарност към всички Модератори и Администратори от всякакво ниво и град в Бъл

              Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
              Oops! Почвам да чета! Ако ще го триете поста, поне изчакайте да copy links pls. [emoji15][emoji106][emoji848]
              Тук малко неща се трият. Темата я затварям защото е изчерпана, освен това е поне стотната такава и оттук нататък ще събира партизански мнения. Ако някой ми даде смислена причина да я отворя - моля.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X