Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Давайте съвети и идеиии :)))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Давайте съвети и идеиии ))

    Първо добър вечер на всички!
    Това което се вижда на видеото не е нищо плашещо. За много от нас де ако човекът е карал само горепосочената Хонда е нормално да се постресне. Карал съм и терано и биши със споменатите мотори и ако не беше 2.5 щях да съм за мицубишито,но си е проблемно и бързо се поти. Тераното без да обиждам си е кекавичко . И двата ще си минат като на разходка. Гледам всеки дава съвети и аз да дам - мислил ли си за дискавъри ,носи на бой,товари доста,и е достатъчно проходимо.
    Уазът колкото и да го плюят (щото е руско и защото ги е срам да кажат че е по проходимо от доста по скъпи марки) също ти е вариянт има за по 4к читави хънтъри . Говорим и обсъждаме но накрая ще вземеш това което ти легне на сърце и ще видиш че не са плашещи тея локвички.
    Поздрави и успех.
    о897ч87о3о

    Коментар


    • #17
      От: Давайте съвети и идеиии ))

      Паджеро 2.8 върви доста и спокойно събира 32ки

      Коментар


      • #18
        От: Давайте съвети и идеиии ))

        Е, те така, зад клавиатурата не забелязвам особени предизвикателства за едно Соренто, примерно. Друг е въпросът, че повечето дълбоки коловози можеш да ги финтирташ по- издалеко, малко встрани, по снега. Това, с добри гуми и с цел да не окантариш някоя по- ниска кола. В голямата локва ти трябва инерция... их, ма как лесно се пише... Между двете коли в първия пост- Паджеро.
        П.П. Имах предвид старото Соренто. Сегашното само може да ти покаже с 8-те си камери, колко дълбоко си затънал. Но пък, на показания път и срещу добра миза, бих се пробвал с Карнавала.
        Последно редактирано от Тропчо; 18-04-16, 20:11.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #19
          От: Давайте съвети и идеиии ))

          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
          Щото такива си е харесал питащия.
          Да бе, то ясно, ама Тераното е известно с по-безпроблемен дизел - 2,7, а Мастурбишито с по-адекватни за такъв джип бензинови мотори.
          Иначе Супер селекта, си е по-добрата система, а често там има и твърд блокаж на задния диференциал. Освен това май Паджерото побира малко по-големи гуми в заводски вид.
          На Тераното ще трябват поне ръчни хъбове.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Давайте съвети и идеиии ))

            Нямаше да е зле, да посочиш и бюджет.
            Иначе Тойотката на Райковски никак не е лошо предложение. Цели мостове, прилични гуми, лебедка. Че и за леки заигравки става.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #21
              От: Давайте съвети и идеиии ))

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              ... П.П. Имах предвид старото Соренто ...
              Имам 4-ма приятели с такива. 1-то 2,4 бензиново и 3 2,5 CRDI-та. Бензиновото май е най-безпроблемното.
              От дизеловите - на единия е служебно, купувано чисто ново, от стоене по сервизи го прекръстиха на Цементо. Другите 2-ма турбините ги имат за консуматив.

              Коментар


              • #22
                От: Давайте съвети и идеиии ))

                Благодаря на всички за мненията до този момент, първо започвам малко да обясня че черният път е 14 км. и тези участъци са по около километър, където е въпросната виличка, съм сам или през лятото има още 2-ма баба и дядо, това с трошляка отпада, поне така смятам. През зимата както виждате пада около 60 сантиметра сняг и го държи почти 5 месеца - тази година беше за кратко. Минават много оффроад маняци както и камиони с дървосекачи, всякакви виатнамки и джугани, че даже и щаери. На две от местата става дума, че е мочурище, аз миналата година си направих бригада с малко тухли и керемиди които ми бяха останали от ремонта, заедно с малко речен чакъл и с една кирка и лопата и мотика разбира се, достигнах до някакъв читав вариант да се придвижа с трабант )). Не мога да оставя в близкото село никаква кола, причина - много "иръпшани", но те не са опасни, важното е че нито са чули нито са видяли, ако стане нещо, пътят е само един и миналата година ми задигнаха хубава резачка за дърва. Като на края се оказа, че може би съм я загубил. Спрял съм се на тези две возила, защото това ми е харесало в мобилето и двамата продавачи ги познавам! Бюджета ми е около 5000 малко, но от сърце. Имал съм УАЗ БУХАНКА, ЛАДА НИВА 1.7i, СУБАРО ФОРЕСТЪР и сега ХОНДА ХР-В. Като лека кола има ситроенче ксантия 3.0, въобще манжа с грозде. Имам познат с ПАДЖЕРО DID, което е доста по-ново, не искам нещо лъскаво от вън, а да може да ме "носи". Лек ден и умната ))

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X