Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Визуален тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Визуален тунинг

    Колеги, искам малко да накича СФ, ей така за гъдела-малко мече да го направя. Става дума за тези тръби по предницата, евентуално отзад, праговете при вратите и т.н. Къде могат да ми ги направят тези неща и имате ли идея какви пари е ориентировъчно, ако имате представа.
    SUV

  • #2
    От: Визуален тунинг

    Андро ми беше давал телефон на едни момчета в София, моите ги правихме докато си почивах във Велинград и съм много доволен. Преди 5г.ми струваха 500 лв. Става внъпрос за преден и заден. Проблема е ,че при теб няма за какво да се захванат, и ако се погъделичкаш с някой - бая ще те сърби!
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: Визуален тунинг

      500 лв. според мен е добра цена. То иначе е ясно, че просто може да отворя нета, да напиша "тунинг" и да започвам да гледам. Все пак обаче е хубаво някой да ми препоръча тунинг фирма, както ти например си доволен от еди коя си. Не знам къде се захващат, но съм виждал не една и две с тръбите отпред и отзад...............а аз искам и праговете под вратите. Някои са във вид на тръби, а други са си плоски-те повече ми харесват.
      Чета също така, че при по-лек удар дори, може да нанесе такива поражения, че не е за говорене. Зависи за къде е захваната тръбата.
      Последно редактирано от Dydo; 18-04-16, 08:44.
      SUV

      Коментар


      • #4
        От: Визуален тунинг

        Колега,репоръчан ми от Андро.
        Тишо 0898608805 - беше ми направил чудесна тръбна защита отзад,на предишния ми СУВ.Работи качествено и може да му се разчита.
        Не препорчвам обаче отръбяване на СУВ.Щетите са по големи с тръбите...
        Пътят е целта.

        Коментар


        • #5
          От: Визуален тунинг

          Ти си ме изпреварил, докато пишех допълнение към мнението си-относно щетите става дума.
          SUV

          Коментар


          • #6
            От: Визуален тунинг

            Първоначално публикуван от Dydo Преглед на мнение
            Ти си ме изпреварил, докато пишех допълнение към мнението си-относно щетите става дума.
            Като тръгнеш да слагаш декоративни тръболяци отпред, най-вероятно ще се принудиш да правиш някакви интервенции (отвори) по предната броня, които после и да размислиш - ще си останат и ще развалят външния вид. Поради което малко нещо се губи смисълът от това да слагаш тръби, които в най-добрия случай могат да те предпазят само при леки съприкосновения. При по-силен удар подобни "защити" наистина могат да нанесат по-големи поражения, отколкото би имало без тях. Отделно дето, ако ти удариш някого, с тръби отпред е вероятно да му нанесеш по-големи щети, а после застрахователят по ГО може да ти покаже комбинация от три пръста с преобладаващ среден, защото това всякак се води "изменение в конструкцията".
            Да не забравяме и това, че всякакви допълнителни или самоделни брони могат да се отразят на сработването на въздушните възглавници.

            С оглед на горното, лично аз не бих слагал допълнителни защити отпред на кола, която не е предназначена за офроуд извращения.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              От: Визуален тунинг

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Като тръгнеш да слагаш декоративни тръболяци отпред, най-вероятно ще се принудиш да правиш някакви интервенции (отвори) по предната броня, които после и да размислиш - ще си останат и ще развалят външния вид. Поради което малко нещо се губи смисълът от това да слагаш тръби, които в най-добрия случай могат да те предпазят само при леки съприкосновения. При по-силен удар подобни "защити" наистина могат да нанесат по-големи поражения, отколкото би имало без тях. Отделно дето, ако ти удариш някого, с тръби отпред е вероятно да му нанесеш по-големи щети, а после застрахователят по ГО може да ти покаже комбинация от три пръста с преобладаващ среден, защото това всякак се води "изменение в конструкцията".
              Да не забравяме и това, че всякакви допълнителни или самоделни брони могат да се отразят на сработването на въздушните възглавници.

              С оглед на горното, лично аз не бих слагал допълнителни защити отпред на кола, която не е предназначена за офроуд извращения.
              С този отговор (не че и аз не съм обеден в същото), ако не знаех за какво иде реч, се отказвам на момента от каквито и да било тръби и щуротии.
              Поздрави

              Коментар


              • #8
                От: Визуален тунинг

                Да, като се замислих особено за възможен отказ от застрахователите не дай Боже да се налага, поради това, че аз съм довел до по-големите щети, окончателно се отказах от тръбите. Ще се спра сигурно най-много само на праговете.
                SUV

                Коментар


                • #9
                  От: Визуален тунинг

                  Прагове са ок,имай предвид,че при слизане и качване в колата, категорично обираш цялата мръсотия по тях.Най вече не свикналите на стъпенки пасажери.
                  Пътят е целта.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Визуален тунинг

                    Че даже и свикналите. При качване не толкова ама при слизане.....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Визуален тунинг

                      Пък и с новите/стари законови наредби, може да се наложи ектремно сваляне.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X