Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да си купим джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откъде да си купим джип

    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    Повечето горублянски търговци,например.
    Последната кола така си я закупихме в семейстовото.В 8ч пред КАТ София,търговеца и купувача,по канлания ред.Излиза колата с номерата,и двамата в банката.Превод към посочената сметка от продавача.
    Познай дали колата не е читатва?

    п.с Близо 6 месеца се кара всеки ден
    Аз ако бях търговец не бих се съгласил. Каква е гаранцията че след като купувача я види с табели на негово име няма да каже - аз ти я платих? То и за да я регистрира на негово име ще трябва да представи и документ че я е купил.
    Ники

    Коментар


    • От: Откъде да си купим джип

      Ванко,търся,гледм,но хубавото е,че нямам бърза работа и ще си избирам.А някой по-горе ме пита дали правя разлика между такси и данък!Смятам,че за последните 20 год съм я разбрал....ама нали трябва да се напише нещо....
      TLC 120 Prado
      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

      Коментар


      • От: Откъде да си купим джип

        Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
        Ванко,търся,гледм,но хубавото е,че нямам бърза работа и ще си избирам
        Kaжи сега към какво (вече) конкретно си се ориентирал, за да гледаме заедно... и да сме полезни - освен само да бистрим темата.

        Коментар


        • От: Откъде да си купим джип

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          Kaжи сега към какво (вече) конкретно си се ориентирал, за да гледаме заедно... и да сме полезни - освен само да бистрим темата.
          И да вадиме бирата и наденичките, че ще е поредната веселба
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Откъде да си купим джип

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            И да вадиме бирата и наденичките...
            Колкото и рядка стока да е истината, предлагането винаги е надвишавало търсенето.
            Карнеги е имал фикс-идея. Вярвал, че щом нещо си струва да го искаш, значи си струва да работиш за него. Е, и аз донякъде вярвам, че щом нещо си струва да го искаш и да работиш за него, значи си струва и да платиш, за да го имаш.
            Последно редактирано от ivied; 12-06-16, 23:23. Причина: Карнеги

            Коментар


            • От: Откъде да си купим джип

              Тежкия избор се е паднал на ГЧ 2007.Несъм убеден че най правилния,но някак си ме радва тая кола!Основната и употреба ще е за екакурзуонен извънградски. автомобил на 5 членното ми семейство.Бюджет 15 18к.Без тежък офф....Другата кола в листа е Диско 3,ама индинеца ми е по на сърце
              TLC 120 Prado
              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

              Коментар


              • От: Откъде да си купим джип

                Първоначално публикуван от Luftwaffe93 Преглед на мнение
                От доста време и швейцарците си въртят километрите и правят цигании.
                Уви, вярно е, вчера в реномиран автосалон до Цюрих не си бяха направили труда даже да сравнят/отстранят книжката на която имаше 218.000 км за последното посещение през 2016-та за смяна на масло, а на километража на колата се мъдреха, добре познатите 131.000 км... Веднага свалиха обаче 1000 CHF... + уговорката, че колата е за "експорт" - т.е. на тази цена няма как да мине преглед и да се кара там...

                И още един въпрос има, Swiss не е в ЕС, колко са разходите по регистрация в БГ, на кола извън ЕС - става въпрос за кола 2.3 бензин - 230 к.с.?

                Коментар


                • От: Откъде да си купим джип

                  Разходите са като на останалите автомобили около 400-500 лева плюс ДДС върху фактурната стойност на колата. Масовата практика е да се пише в договора че колата е с проблем и да се пише фактура с ниска цена за да се спести някой лев от ДДС.
                  Subaru Legacy 2.5
                  Suzuki GS500 E

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X