Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да си купим джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Откъде да си купим джип

    Хабсолютно съм съгласен. Най-добре око да види, ръка да пипне. Ти си преценяваш риска. Приятели, приятели ама сиренето е с пари

    Коментар


    • #47
      От: Откъде да си купим джип

      Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
      Колега, най-искрено те съветвам, не се доверявай никому! "Ручах ги тия жабета" есента, и още не мога да се оправя - джипа ми излезе двойно като цена, а уж един собственик, TUV до 2017 и т.н.! По снимки и документи не избирай - жертвай лично време и несгоди, и иди сам да видиш, щото тоя, дето ще го пратиш е наясно, че ако не купи нищо, е екскурзиант без печалба! Успех!

      Няма нищо сигурно на този свят, да сме живи и здрави, ако е рекла съдбата, ще бъда горд собственик на новото возило.

      Първоначално публикуван от vaso22 Преглед на мнение
      Хабсолютно съм съгласен. Най-добре око да види, ръка да пипне. Ти си преценяваш риска. Приятели, приятели ама сиренето е с пари

      Отговорността и риска са си мои, направил съм си преценката и избора, дано късмета не ми изневери, също така съм наясно че безплатен обяд няма.

      Пожелайте ми късмет

      Коментар


      • #48
        От: Откъде да си купим джип

        Късмет. Дано всичко мине добре и останеш доволен

        Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

        Коментар


        • #49
          От: Откъде да си купим джип

          Първоначално публикуван от vaso22 Преглед на мнение
          Късмет. Дано всичко мине добре и останеш доволен

          Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk
          Дай Боже, благодаря за пожеланията

          Коментар


          • #50
            От: Откъде да си купим джип

            Покъртително искрен! Браво!

            Коментар


            • #51
              От: Откъде да си купим джип

              Понеже съм виждал каква скрап идва с автовозите и как се пудри и превъртат километражи, си харесах колата в немското мобиле и си уредих автовоз да ми я докара. Понякога, дори и рядко може да случиш на читава и от тукашните автокъщи, но това почти е изключено.
              Mitsubishi Pajero II - 3.0 i V6 24V GLS (3 dr) (177 Hp) A/T
              Volkswagen Passat (B5) - 1.9 TDI (90 Hp) A/T
              Mitsubishi - Pajero III - 3.5 V6 GDI (3 dr) (202 Hp) A/T - R.I.P.

              Коментар


              • #52
                От: Откъде да си купим джип

                Еми виж цената на първа редица автомобили в Швабско и виж цената на която продават наще джамбази...Цената е горе долу една и съща само че там в евро тука в лева,е как искаш да струва 1/2 тук.Единствената вина на джамбазите е че говорят точно това което масовия потребител иска да чуе...

                Коментар


                • #53
                  От: Откъде да си купим джип

                  Това дето го говорят, че получавали пакетна цена, понеже купували 1-2 автовоза с коли са глупости. Просто вземат всичко що е евтино, а това са коли ударени, лошо поддържани и на много км. Никой не продава добре поддържана кола на малко км за безпари. Ако искате читав автомобил си го изберете директно от Германия или Швейцария и му платете съответната цена. Предната си кола я купих от автокъща в Пловдив и бях доволен, че съм свалил прилично от цената. Всеки би си казал, че търговеца има много коли и е на зор да развърже пари и затова е свалил от цената. Донякъде е така, но не съвсем. Като се калкулира покупната цена, транспорта и печалбата на търговеца(защото той не го прави това за спорта), минус вашата отстъпка излиза, че цената на колата, която купувате "изгодно" е такава като за морга на 300 000 + км! Поне такава беше ситуацията при мен преди 5 години. След няма и седмица целия мотор(грижливо измит) се окъпа в масло, като в същото време го гори в порядъка на 4л/10000 км. Затова сега директно from Deutschland with love
                  Mitsubishi Pajero II - 3.0 i V6 24V GLS (3 dr) (177 Hp) A/T
                  Volkswagen Passat (B5) - 1.9 TDI (90 Hp) A/T
                  Mitsubishi - Pajero III - 3.5 V6 GDI (3 dr) (202 Hp) A/T - R.I.P.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Откъде да си купим джип

                    Зависи каква е колата. В някои случаи има сметка и основен ремонт да направиш, вместо да я взимаш от Германия.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Откъде да си купим джип

                      Аз съм открил и друго.
                      И за 2000 и за 4000лв да я купиш дадена кола, все същия дарак ще е.
                      Затова по-евтината, за да може до 4, да си я направя.
                      Така или иначе, над 1000-1500 отиват за стягане.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Откъде да си купим джип

                        Нещата не опират само до основен ремонт на мотора, защото една кола не е само цилиндри с бутала. Износването от много км и лоша поддръжка се отразява на всички компоненти. Правиш едно, друго се разваля и така до безкрай. Всеки сам си решава, но аз не се кефя на варианта да ми продават кокошка за кон, да карам това, което е на изживяване и да инвестирам постоянно в ремонти. Най лошото, е че няма да съм спокоен да тръгна на дълъг път. Както казах имам опит и с двата варианта на покупка и виждам разликата.
                        Mitsubishi Pajero II - 3.0 i V6 24V GLS (3 dr) (177 Hp) A/T
                        Volkswagen Passat (B5) - 1.9 TDI (90 Hp) A/T
                        Mitsubishi - Pajero III - 3.5 V6 GDI (3 dr) (202 Hp) A/T - R.I.P.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Откъде да си купим джип

                          След четири години в Германия и след 2 годишни опити да си купя кола втора цедка ( еФтинка и уБава ) се оказа по на сметка с поръчка от магазина (нова ,с това от което имам нужда и с заводска гаранция ) . Може и да е грешка за някой ,ама за мен е по-добре така отколкото да си купя котка от голЕм и пълен с котаци чувал . Това е по повод мнението на колега по -горе .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Откъде да си купим джип

                            Аз като минал през това,ти казвам че в тоя вариянт проблеми няма да имаш само с колата,и това с малко късмет.Приготви още 50% от стойността на колата.Никога повече нова кола.

                            Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #59
                              От: Откъде да си купим джип

                              И не забравяй старата приказка:"Жена и кола са на късмет".

                              Коментар


                              • #60
                                От: Откъде да си купим джип

                                Има голяма разлика, дали ще купуваш кола когато ще живееш в Германия, или когато си в България. Немците не са най-простите хора, да купуват предимно нови коли, та дори и да са Дачия. Цените на ремонтите са високи, застраховки и данъци също са други при нова кола, и като теглят чертата, новото е ОК. А и спрямо доходите, могат да си го позволят.
                                У нас е друго, и няма полза да вземеш нова на двойна цена, спрямо няколкогодишна - ремонти на стойност половината от цената като нова, просто няма как да се случат.
                                Че се амортизират много неща освен мотора, до някъде е вярно, но с достатъчно предвидливост се подменят и пак си имаш кола на която да разчиташ. Това, че ще си купиш кола втора ръка на двойна цена от Германия или Швейцария, не е гаранция че ще е вечна.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X