Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

    Ще съм благодарен на съвет и препоръка от личен опит за блутуут хендсфри слушалка.
    Като изисквания определям да е с добро качество на звука, да подтиска страничните шумове, батерията да държи поне няколко дни, и нещо, което е най-важно - да е лека, удобна и да не създава дискомфорт при целодневно носене.
    Загледал съм Плантроникс М95 - някой има ли конкретни оптзиви от нея?
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

  • #2
    От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

    Аз съм с Плантроникс. Единствено малко не ми ляга добре скобата на ухото, но на 95-ата е на друго място скобата и не е меродавно мнението..
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      Re: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

      Димо а бе няма такава слушалка, хем да кара много, хем да няма външни шумове.
      jabra motion е много добра във всички изброени аспекти, лошото е, че е голяма и си като от кол център с нея. 7 часа разговор си ги изкарва без проблем.

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

        Плантроникс е добър избор. 11 часа разговори си ги изкарва. Ако не говориш държи с дни.
        Има заглушаване на шума, не е много удобна за ухото, ама до сега не съм намерил по-удобна и изобщо удобна такава.
        То всъщност от всички на пазара - това са марките. Другите ги следват.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

          Не си вземайте jawbone. Нищо че са скъпи.

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

            Някой ползвал ли е Bluetooth слушалки с т.нар. "bone-conducting" технология?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:201508050848014564.jpg
Прегледи:1
Размер:55.2 КБ
ID:5710914

            Би трябвало да са доста ефективни при силен заобикалящ шум, ако не се лъжа - някаква подобна система има и в Kyocera Torque....
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

              С Платроникс М70 съм. Издържа по няколко дни, а не е като да не говоря. Също така става за два телефона едновременно. Не маловажно е, че струва 50 лева и като я загубя не ми е жал.......................за една година тая ми е третата

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Би трябвало да са доста ефективни при силен заобикалящ шум, ако не се лъжа - някаква подобна система има и в Kyocera Torque....
                При силен заобикалящ шум основният проблем е че тебе не те чуват.

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                  С Плантроникс трудно може да се сбърка. Все пак бих дал малко повече пари за Вояджър модела.
                  Последно редактирано от ezhko; 15-04-16, 15:00. Причина: правопис

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                    Благодаря на всички за мненията. Явно Плантроникс ще е, ама да видим кой модел. Какво дава повече Вояджъра, че да си заслужава двойно и повече по-високата цена?

                    Кокич, М70-ката ако я носиш цял ден, заболява ли те ухото, или да те дразни нещо?

                    П.П. Дани, ще ми купуваш риза
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                      Предвид минималното разминаване, Дани може да се размине и с тениска само.

                      Как, прочее, да успея да слушам музика с блутутската хендсфри слушалка?
                      Музика от записаната в телефона, а не радио, естествено.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                        Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение

                        П.П. Дани, ще ми купуваш риза
                        Никакъв проблем, извинявай. Ела да пием бира 🍻 у наше село на Димитър освен Митко се казва и Димо. Както на мен всички от софия натаък ми викат Дидо.
                        Последно редактирано от Daniel; 15-04-16, 19:46.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                          Вени по принцип слушалката трябва да поддържа блутут стриминг.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                            Мите. Разгледай и джабра. Системата им за шумоподтискане работи много прилично.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Re: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Вени по принцип слушалката трябва да поддържа блутут стриминг.
                              plantronics ml10 - явно не поддържа...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X