Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

    Имам някакъв плантроникс М20 който нещо не се разбира със старата ми "Нокиа",ела ако искаш да видиш и ако го подкараш и ти хареса го отнасяй...
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #17
      Re: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

      Напълно възможно. По принцип тръгва аудиото на здвоената слушалка без никаква допълнителна настройка

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

        Ами то въпроса ми е изключително от технологично-познавателна гледна точка.
        Някак си не се виждам да друсам къдрици (ех, ех, де са..) със слушалка в ухото.

        Ама се ядосах, че една електронна твар с размери на хлебарка ( и със същия вид ), не ще да прави това, дето и разправям.

        Коментар


        • #19
          От: Re: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Напълно възможно. По принцип тръгва аудиото на здвоената слушалка без никаква допълнителна настройка
          Това за мен ли, или за някой от другите постове?
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #20
            Re: От: Re: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Това за мен ли, или за някой от другите постове?
            Писали сме в едно и също време[emoji1] за Вени е. Извинявай.

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

              Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
              Благодаря на всички за мненията. Явно Плантроникс ще е, ама да видим кой модел. Какво дава повече Вояджъра, че да си заслужава двойно и повече по-високата цена?
              Много по-добър звук. Повече батерия. По-добро заглушаване на шум. По-удобна. Кутия за съхранение, която има допълнителен заряд. И т.н.

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                Имам и двата:
                Plantronics Voyager Pro HD & Bose Bluetooth Headset Series 2 (A2DP). Идеални са за ползване. Първият е по-евтин и се доближава до нивото на вторият като качество, обаче е като "Call Centre" или така нареченото "Bulky". Вторият е много по-скъп за съжаление. Иначе и двата са удобни и ги има за ляво и дясно ухо. Аз предпочитам "Bose". По-компактен е и не стърчи като Plantronics.




                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Ами то въпроса ми е изключително от технологично-познавателна гледна точка.
                  Някак си не се виждам да друсам къдрици (ех, ех, де са..) със слушалка в ухото.
                  Бате, на тия години, от друсане на къдрици може да ти се завие свят или да вдигнеш кръвно. Пробвай да щракаш с пръсти със слушелчето в ухото...

                  Мите, ако трябва нещо за тестове, моята е нова. Ще погледна после какъв модел е.
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                    Заръчах Plantronics Voyager Legend, че уж е с три микрофона и по-добре изолира страничните шумове. След два-три дни като дойде ще го видим дали е правилния избор. Благодаря още веднъж за мненията и препоръките.
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                      А някои пробвали ли е тези модели с новия андроид 6. Дали всички функции работят нормално?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                        Още нещо. до сега четох ревюта и като изключим скъпите варианти, всички препоръчват Plastronics M55. Въпроса обаче е, че явно е малко по-стар модел. Питанката ми е дали да взема стария проверен модел или да взема нещо от последните модели?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                          Мойта е М75 седи по цяла седмица в колата на студа през деня я ползвам доволен съм

                          Коментар


                          • #28
                            От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                            За М55 нямам мнение, но за Voyager Legend нищо лошо не мога да кажа. Не съжалявам за избора. Звука е много добър, изолира странични шумове, гласовото управление е на ниво. За новия андроид 6 също нямам наблюдение как се държи - телефона ми е с андроид 5.1
                            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                            0898777327

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                              Наскоро си взех Plantronics BT Headset Explorer 10. Много съм доволен от тази слушалка
                              Последно редактирано от Ясен; 26-02-17, 09:49.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръчайте Bluetooth Handsfree слушалка

                                Аз взех M55 ката. Нямам забележки. Всичко работи както искам. Слушалката бачка с гласови команди, вдига телефона с answer, отказва с ignore. Гласовото набиране също бачка...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X