Обява

Свий
Няма добавени обяви.

голф 3 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • голф 3 4х4

    Здравейте колеги скоро се сдобих с голф 3 синхро 4х4 1.9ТДИ 90коня някой може ли да каже какъв е нормалния разход слаби места.Каква може да е причината да изключв 5 скорост.Благодаря

  • #2
    От: голф 3 4х4

    Здрасти.Откъде си че не пише горе?
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: голф 3 4х4

      Зависи от номера на обувката,но общо взето е 5-8/100.Слаби места...какво разбираш под слаби?5-та скорост изключва от износване.Не трябва да изключва.Ремонт или смяна на кутията.Ако ти е първо Синхро-като начало масла в трансмисията.Тук имаш и раздатка и заден диференциял.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        От: голф 3 4х4

        Чудна машина е това, брат, със здраве да си го караш и много кеф! Тоя мотор е куче, просто е неубиваем и дълговечен. Поздравявам те, че си избрал дизел! А иначе тук в тоя Форум едва ли има някой, който да познава Голфовете Синхро по-добре от Нинджата.
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #5
          От: голф 3 4х4

          То неговия Голф е хибрид . Има части от цялата продуктова гама на Фолксваген
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: голф 3 4х4

            От Авеновград съм.Слаби места в смисъл къде трябва да обръщам по голямо внимание в подръшката дабне стане някоя беля.А що се отнася за маслата в трансмисията какъв тип трябва да е, някъде четъх за някакви силиконови смеси имали такова нещо.Благодаря на всички за изказаните мнения.Иначе ми е първо синхро

            Коментар


            • #7
              От: голф 3 4х4

              Силиконовите смеси са за виметата на чалгаджийките, тебе не те касаят. Вискомуфата на ФВ е на практика неубиваема и не се нуждае от обслужване, проверено лично. Масло-75 W 90 2,5 л. в скоростна кутия, 0,5 л. в раздатка, 700 мл. в заден диф. Има една дребна подробност-на тройките синхро няма пробка за наливане на маслото в раздатката. Соти може да ти е само от полза по този проблем.
              Последно редактирано от avzdrav; 14-04-16, 19:11.
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X