Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗИМАТА-АНТИФРИЗ И ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТАЧКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ЗИМАТА-АНТИФРИЗ И ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТАЧКИ

    Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
    Адвокате,винаги съм се чудил,като ти чета постовете,защо все използваш за емотикон Дяволче,което е ядосано

    -Това е ядосаното-него НЕ го използвам никога

    -А това се радва на нещо,както и аз.(аз знам на какво се радвам на последък-на разходките с Фронтерата)

    Рзбира се че мога и без емотикони и без аватар(чел съм темата за използването им или неизползването им),но считам че това е форум и тук мога да си го позволя.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #17
      До: ЗИМАТА-АНТИФРИЗ И ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТАЧКИ

      Верно че имало разлика,ма така е който чете без цайси
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • #18
        До: ЗИМАТА-АНТИФРИЗ И ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТАЧКИ

        гадния мирис е сигурно защото са използвали денатуриран спирт, там е добавена миризма , като на газта . е все пак трябва да се сложи и ароматизатор. наистина тази година забраниха метанола за течност за чистачки и след месец два , като свършат старите количества ,ще струва мин 6 лв за литър чист концентрат .спирта за пиене има и акциз,та..
        кастрол не са мошеници , това си е политика , много реклама и високи цени . виждал ли си някога ведол? произвежда се в завода на кастрол , отговаря на черният и се разпространява най вече по сервизи . струва на едро 4.50 за литър..

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X