Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота Корола или Пежо 307

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тойота Корола или Пежо 307

    Има за запалка в багажника но работи само на контакт.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • От: Тойота Корола или Пежо 307

      Търсих накрайници и се учудих, че цените започват от 10 лв без отстъпка.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • От: Тойота Корола или Пежо 307

        Някой запознат ли е със задните спирачки на пежото?
        Интересува ме ръчната, не работи коректно, дискове са и тук в сервиза искат да свалят спирачните апарати и да ги пращат в софия за рециклиране. Не съм ремонтирал такива, но чак пък в софия. Ако може някой да обясни за какво става въпрос.
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • От: Тойота Корола или Пежо 307

          Какво те интересува?

          Аз съм запознат дотолкова, че съм отварял единия апарат и съм им смазвал водачите. Моята кола е на 14 години вече, не видях да има нужда от рециклиране (каквото и да значи това). Вътре си бяха като нови (аз си сменям спирачната течност на 5г).

          Не виждам нещо специфично в тях, освен че в буталото влиза един шиш с едра спираловидна резба и ако искаш да го върнеш обратно в апарата трябва да се върти докато се натиска. Това го разбрах в последствие, но явно повечето задни апарати били така Може би точно заради ръчната.

          Има си ребилд китове, като в зависимост какво включват (само гумички и водачи или гумички + бутало) струват от 20 до 50 кинта. Средно грамотен човек може да се справи сам и без да го е правил преди, не виждам защо трябва да се пращат където и да е.

          Моите апарати отзад са Лукас, отпред Бош. Доколкото знам може и задните да са Бош, но не знам на кои модификации.

          Коментар


          • От: Тойота Корола или Пежо 307

            Точно за ръчната е проблема, но не съм отварял и не зная за какво става въпрос, затова се интересувам.
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • От: Тойота Корола или Пежо 307

              Разхода до морето и обратно.
              Прикачени файлове
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • От: Тойота Корола или Пежо 307

                Ти карал ли си или си се пречкал на камионите?
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Тойота Корола или Пежо 307

                  С колко го караш извън града и по магистрала? Не за друго ами все си мисля, че аз ако го карам, ще е х2 .
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Тойота Корола или Пежо 307

                    Спазвам ограниченията, извън градско 80-90 по магистралата 100-110 максимум, обикаляне из градовете по пътя.
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • От: Тойота Корола или Пежо 307

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Ти карал ли си или си се пречкал на камионите?
                      Ако е 1,6 хди съчетан с "дефанзивен" стил на шофиране разход около 4,5/100 е постижим. Аз на 166-ца 2,4 жтд съм свалял под 6, към 5,5, по магистрала със 120км/ч. в момента като пътувам, най-комфортно се чувствам със скорост около 100-110, возя се и се наслаждавам на пейзажите.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Тойота Корола или Пежо 307

                        Разхода за последните 10 000 км е 4,4/100
                        Прикачени файлове
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • От: Тойота Корола или Пежо 307

                          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                          Разхода за последните 10 000 км е 4,4/100
                          Той компа всичко може да покаже, искаме снимки от колонката на бензиностанцията
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • От: Тойота Корола или Пежо 307

                            Хубава средна скорост..
                            При мен в София, над 20 км/ч много трудно мога да постигна. Само Август евентуално.

                            Коментар


                            • От: Тойота Корола или Пежо 307

                              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                              Спазвам ограниченията, извън градско 80-90 по магистралата 100-110 максимум, обикаляне из градовете по пътя.
                              Ясно. На мен не ми се отдава така да карам. Имах за известно време един Териус, максималната скорост която можеше да поддържа беше 95-100 и съответно все с толкова го карах, над 100 беше за пилот изпитател, максимума който съм вдигал за кратко е 115, на магистрала не съм го качвал. Имах и една Мадзда Демио, 1,3 дефорсиран двигател 63к.с., в града лятото падаше до 6,5 газ с климатик, ама извън града все над 8 гореше, до 10,5 съм я докарвал.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Тойота Корола или Пежо 307

                                Е чакайте сега, спортното каране е едно, ниския разход - друго. Тез Пижа ако искаш - толкоз дават. Кракрата не го познавам, но като го чета аз карам средна скорост като че ли с 10 км по-бързо от него и разходът е съпоставим. Хубаво е да се уточнява и с каква нафта? Аз и миналото, и това лято зареждам от Марешки, но сега разходът е една идея нагоре... Служебното е само на Петрол и там вече си зависи от шофера и задачата, хаха. Кога съм на айляк с главната мога да го смъкна и под 4. Настъпвал съм го например от Ловеч до София, 5 мъже вътре средно по 85 кила и по магистралата на 150, моментно и към 160 - е там вече къмпютъра друго показва, ама няма кой да гледа, сигурно е Х2 или нагоре. При ясен маршрут с хубави пътища може и малко да се дигне налягането в гумите, смъква някоя и друга капка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X