Обява

Свий
Няма добавени обяви.

H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

    ааааа, никакво заключване, не се измъквай по терлици тепърва ще се развива тази тема /или нова/ като го купиш. Успех и късмет в покупката!
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

      Добро Утро! Няма проблем, обаче мисля, че ще бъде по-добре да отворя нова Тема, със необходимата насоченост по марка и модел,не както стана тук, тръгнахме от Н3 минавайки през всичко за което се сетих и не се сетих и стигнах до "Grand Cherokee". Темата от "Н3" се премести в "Общи Приказки" и общо взето се получи едно малко "мазало" [emoji3][emoji12] Затова като вземем машината ще отворя нова тема и ще сложа снимки със номерата ( които смятам да са поръчкови със име или със абревиатури за каквито си мечтаех във България ) и ще сложа снимки от местата където ходим за да се получи една малка сага... Поздрави и лека нощ!


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Коментар


      • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

        ПП. За съжаление някой ме изпревари. Взеха Черният красавец, със въздушното окачване. Остана по-скъпото и постно Laredo, което не ми е по-вкуса като цвят и оборудване. Няма опциите които имаше във другото. Ще падне сега пак едно чакане...

        http://glv.co.nz/stock/cars/82677/51157682


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 17-04-16, 11:25.

        Коментар


        • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

          два съвета, ако ми позволиш:
          1. не бързай, не купуваш всеки ден кола за $ 40 000 / ЧЕТИРИДЕСЕТ ХИЛЯДИ/
          2. След като я купиш, НЕ ВЛИЗАЙ В САЙТОВЕ ЗА ОБЯВИ!!!
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

            Блгодаря IvanIvanovi. Това беше много добро решение на нуждите ни като семейство. Сега кой знае кога и дали изобщо ще се появи нещо подобно...


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Коментар


            • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

              Малък ъпдейт: в момента съм в преговори със официалното представителство на •Jeep• да ми намерят подобен •Grand Cherokee• на този който изтървах от "Gulliver". Имат един "Grand Cherokee" , който е на 40000км модел 2012 със малкия двигател 3,6i VVT V6 без въздушно окачване и му искат 46000$. Ако мога да ги склоня да ми направят някаква драматична/драстична отстъпка ще успеем да се споразумеем да се срещнем по средата със едногодишна оригинална гаранция, без въздушно окачване и без кожен салон, но поне във перфектно състояние, със SAT NAV, HiFi Audio, Terrain Response System : Mud and Sand, Snow, Rock, Auto. Не броя централно, ксенон, парктроник, камера. Дано да имам късмет.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Коментар


              • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Авторът придобива сведения.
                [emoji106][emoji1058][emoji1181]Привет Ясене! Една интересна и добра новина придобих днес! Да споделя какво научих: тук имат Flat Rate Tax за всички коли без значение каква е кубатурата и какви са конете - данъкът е един за всички. Това за мен е аномалия обаче е факт. Няма N1, ДДС и такива глупости! Всичко е едно! Само да прецениш дали Ти е по джоба да си плащаш горивото! [emoji122][emoji848][emoji1181]

                Коментар


                • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                  Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                  [emoji106][emoji1058][emoji1181]Привет Ясене! Една интересна и добра новина придобих днес! Да споделя какво научих: тук имат Flat Rate Tax за всички коли без значение каква е кубатурата и какви са конете - данъкът е един за всички. Това за мен е аномалия обаче е факт. Няма N1, ДДС и такива глупости! Всичко е едно! Само да прецениш дали Ти е по джоба да си плащаш горивото! [emoji122][emoji848][emoji1181]
                  Ми.....то тва ми звучи разумно....въпреки че погледнато от наща камбанария е "аномалия"!!!
                  ....абе има логика!!!Тук имаш процент еко в цената на горивото,в данъка и кой знай още кви %......малко наизуст говоря де!Ма тва при теб по логично ми звучи...
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                    Логика, логика - каквото е решил законодателят. У нас като зависи данъкът от 100 неща - все едно е символичен и няма регулативна сила.

                    Къде беше дето данъкът е на брой цилиндри? Май Австралия.

                    Коментар


                    • H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                      Нямам успех. Не желаят да свалят цената от 47000$ на 40000$. За съжаление няма да бъде "Гранд Чероки" автомобилът. Или поне не този!


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Коментар


                      • От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        Здравей!!!Малко съм пристрастен ама бих подкрепил точно този избор,макар че не съм имал допир с толкова нова кола.Ако имах възможност,бих си взел такъв автомобил.Само че 5,7 HEMI.Специално за JEEP общото мнение е че "колкото повече,толкова повече"!От колеги тук с такива оставам с впечатление че имат някакъв проблем с датчици за налягането в гумите но може за толкова нови и да е оправен.
                        Желая ти успех с избора!
                        п.п.Сега се сещам че има и Командери с 4,7 бензин....
                        Привет. Малък ъпдейт - насочвам се към ЛендРовър Дискавъри HSE 2016. Двигателят ще бъде Турбо Дизел. Колата ще бъде на лизинг като за първоначална вноска ще дам цялата сума предвидена за купуване на кола втора ръка. Ще изплащам 3 години по 1000$ на месец. Това е засега раздвижването по въпроса. Ще постна нова тема със снимки и детайлна информация и впечатления. Решението е взето окончателно и не подлежи на съмнение и подмяна. Ще се влиза в лютеницата здраво. Само да предупредя : нямам намерение да вкарвам такъв нов модел в офроуд приключения по разбираеми причини. Просто ще ми е жал чисто нова машина да я вкарам в кал, тиня само и само да му пробвам възможностите на системата. Няма начин. Поздрави и лек ден.
                        ПП. Ще изглежда така само че бял на цвят. Чакаме да го докарат от складовата база и да го регистрират. Ще има и автоматичен блокаж на задният деферинцирал.






                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X