Обява

Свий
Няма добавени обяви.

H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

    Рубикона е единствения, който излиза с 3/три/ блокажа от завода, а и дава безкрайни възможности за ъпгрейд............... погледни го пак, току почнал да ти харесва
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      Рубикона е единствения, който излиза с 3/три/ блокажа от завода
      Ти да видиш
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

        Докарва се колата в Нова Зеландия срещу капаро 20%. Следва 15 дневен период през който аз управлявам автомобила през целият този 15 дневен тестови период и ако ми харесва задържам автомобила, ако не го харесам ми се връщат парите: NO QUESTIONS ASKED. Така се действа тук. Това са коли по желание налични в Япония и се доставят до крайният клиент. Няма аукцион, колите са собственост на Gulliver. Дават една година Premium Warranty на всичко без гуми, чистачки и аудио система. Останалите агрегати и възли сапокрити от гаранцията безвъзмездно, без значение от изминалите километри. Това е посочено изрично. Аз съм дал капаро за стойност до 45000$NZ и си търся в момента автомобил. Не е лесно да се избира защото в България карам BMW F25 xDrive "M"-pack X3 2015 от магазина, тези коли тука не се пипат като цена. Затова търся компромисен вариант на нещо здраво и надеждно. Нито знам нещо за H3, Freelander, Rubicon Wrangler... Въпрос на късмет и ... пак късмет...



        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 10-04-16, 08:59.

        Коментар


        • #19
          От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

          Мерцедес Г 500 няма ли при вас ?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

            Скъпи са до небето. Има "Геги" и "ML-AMG" обаче цените са skyrocketing. Не са като в България за съжаление където можеш да отскочиш до Германия и да си вземеш Гега или AMG на супер цена. Тези коли тук са Екзотики.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 10-04-16, 08:15.

            Коментар


            • #21
              От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

              Хмм аз ли нещо не разбрах ?!?!?! Живеете в Нова Зеландия и питате за цените на газова уредба в България

              Колко пъти може да тествате автомобил, срещу това капаро, ако е неограничено , почвайте с тестовете и което ви "лепне на гъза"
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #22
                От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                На BMW F25 ли си свикнала с високата позиция на шофьора?
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Хмм аз ли нещо не разбрах ?!?!?! Живеете в Нова Зеландия и питате за цените на газова уредба в България

                  Колко пъти може да тествате автомобил, срещу това капаро, ако е неограничено , почвайте с тестовете и което ви "лепне на гъза"
                  Никъде не съм упоменал,че питам за цени в България. В България карам дизелов "паркетник". Нямам проблеми със цените на дизела. В Австралия и Нова Зеландия се стимулира ползването на АГУ и LPG заради енвироментал ефекта в позитивен аспект и се дотира някаква сума за употреба на АГУ. В момента проучвам това как седи като въпрос, защото аз лично не съм много фен на Пропан-Бутан. Срещу това капаро мога да тествам неограничен брой автомобили. Въпросът е , че нямам време за такива екперименти. За съжаление динамиката ми е доста висока, лимитиран съм по време.




                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  На BMW F25 ли си свикнала с високата позиция на шофьора?
                  Имах Нисан Навара преди F25. От нея свикнах на висока позиция. Не съм жена или гей да уточним, да няма сконфузии относно обръщението "колежке" @silverfox.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Мислех, че Н3 е здрава кола. Обаче като виждам какво оплюване пада във форума ми е пределно ясно, че е мека баница и не става за това за което е предназначена. Ще търся нещо друго здраво. Рубикона, знам че може да се ъпгрейдва откъм окачване доста. Имам познат във САЩ , който си направи Рубикона, "монстър-трък". Изглежда доста впечатляващо и интересно.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-04-16, 14:11.

                  Коментар


                  • #24
                    От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                    Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR
                    Не съм жена или гей да уточним, да няма сконфузии относно обръщението "колежке" @silverfox.
                    Някъде беше объркал и глагола беше в женски род та затова.

                    Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR
                    Мислех, че Н3 е здрава кола. Обаче като виждам какво оплюване пада във форума ми е пределно ясно, че е мека баница и не става за това за което е предназначена. Ще търся нещо друго здраво. Рубикона, знам че може да се ъпгрейдва откъм окачване доста. Имам познат във САЩ , който си направи Рубикона, "монстър-трък". Изглежда доста впечатляващо и интересно.
                    Аз пак да питам какво ще е предназначението? Мяташ се от паркетници, през хамъри та до monster trucks, а не си целял wow ефект?
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #25
                      От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                      Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR
                      Мислех, че Н3 е здрава кола. Обаче като виждам какво оплюване пада във форума ми е пределно ясно, че е мека баница и не става за това за което е предназначена. ...
                      "Здрава" в какъв смисъл? И защо реши, че не става за това, за което е предназначена?!? Това със сигурност не е кола, която е мислена за по-сериозна експлоатация извън пътя. "Оплюването" във форума идва от оценки, които са пречупени през опита в местните условия. Както са ти писали по-горе, за проходимост - може и да е проходимо, но въпросът е каква цена във вид на щети ще се плати за проходимостта ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                        Станало е някакво объркване и си взимам думите обратно за "пола" silverfox.
                        Разбирам. Нова Зеландия е една малка и много красива страна. Искам да имам здрава и надеждна SUV машина с която хем да съм мобилен в града, от нас до работа, хем като реша да закарам фамилията на пикник/разходка в планината да не викам 911/112 да ме дърпат и да плащам после луди финанси заради глупост. Не съм офроуд маниак, не все пак обичам излетите в планината защото съм се родил и живея все на море. Това е концепцията залегнала в търсенето на фамилен автомобил. В България за първи път си купих 4х4 Нисан Навара, обаче със тези листове и това окачване ми се изгърби гърба и наместиха задните части много яко. Затова не искам да чуя за такова изчадие. Искам нещо смесено като комфорт и сигурност на пътя, не говоря за икономичност защото знам, че няма икономичен двигател 4х4 задвижване. Това е в резюме задачата ми. А, в допълнение очертава се да ставам татко, това също е важно като събитие което доопределя избора на голямо обемен автомобил.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 10-04-16, 08:53. Причина: ОТГОВОР НА ЧАВДАР И SILVERFOX

                        Коментар


                        • #27
                          От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Ти да видиш
                          от изброените от питащия, смятам че е единствен, като знаеш повече - напиши ги, подмятания мога да напиша повече от теб, но е въпрос на форумна култура
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #28
                            Другото което гледах е Кадилак- Escalade обаче това вече ми идва много фрапантно и гъзарско. Затова се чудя за H3(H2) или Rubicon Wrangler, но не Тойота Лендкруизер и Нисан Навара. Мога да видя също старото Митсубиши Паджеро и/или Нисан Pathfinder дали няма да ми свършат подобна работа и да ми влязат в сметките. Инфинити и Порше и Лексус отпаднаха на първо четене макар могат да се намерят в ценовият диапазон от модел до 2008-2010.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            от изброените от питащия, смятам че е единствен, като знаеш повече - напиши ги, подмятания мога да напиша повече от теб, но е въпрос на форумна култура
                            Мисля по въпроса за Рубикон. Ако се спра на него ще го вдигна да стъпи на по-висок клирънс и ще го карам на бензин, няма да слагам АГУ. Докато това куцо магаре Н3 с този скопен двигател( не разбирам обаче според мен трябва да бъде поне 5000сс ), няма как да го карам на бензин. No way!

                            За Rubicon-а имам концепция вече замислена и даже знам вече откъде ще му взема всичко необходимо да го вдигна на принципа plug and play без да правя никакво усилие и някакви скандални интервенции.
                            Ето линк:

                            http://www.oldmanemu.com.au/old-man-...sion-selector/

                            http://www.oldmanemu.com.au/

                            Стопове и фарове:

                            http://www.gorecon.com/product.php?p...-2014&p_cat=65

                            http://www.gorecon.com/product.php?p...ghts&p_cat=149

                            http://www.gorecon.com/product.php?p...Wrangler-07-16

                            Имам вече идеите и за ъпгрейд на такова чудо. Ще ми влезе в бюджета с леко надскачане... Малко повече извънредни смени и овъртайм и ще се оправя със финансите... [emoji106]



                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-04-16, 14:11.

                            Коментар


                            • #29
                              От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              "Оплюването" във форума идва от оценки, които са пречупени през опита в местните условия...
                              Не че съм фен на тва негърско недоносче но колко точно от писалите по темата са се качвали на такова? За опита в местни и всякакви други условия ще се направя, че не съм го прочел...
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • #30
                                От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

                                Всеми си Н3, след като ти харесва и щом можеш да го тестваш преди да стане твой. В Нова Зенландия ще ти го газифицират без проблем, което също лесно можеш да провериш предварително.
                                Шосетата ви там и правилата за движение са такива, че няма да може да те разори с разход или да те затрудни с паркиране.
                                И все пак като знам тамошния начин на живот май ще го караш само през уикенда този автомобил...
                                Като здравина - не се плаши, достатъчно здрави са.
                                Рубикона ако е след 2011 и е 3,6 дълга база не е лоша алтернатива, а и можеш да си го киприш дълго време.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X