Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 678910
Резултати 181 до 191 от 191

Тема: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

Място
    София
    Публикации
    4,782
    Точки (при гласуване)
    24

По подразбиране От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

ааааа, никакво заключване, не се измъквай по терлици тепърва ще се развива тази тема /или нова/ като го купиш. Успех и късмет в покупката!

Публикации
    67
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

Добро Утро! Няма проблем, обаче мисля, че ще бъде по-добре да отворя нова Тема, със необходимата насоченост по марка и модел,не както стана тук, тръгнахме от Н3 минавайки през всичко за което се сетих и не се сетих и стигнах до "Grand Cherokee". Темата от "Н3" се премести в "Общи Приказки" и общо взето се получи едно малко "мазало" Затова като вземем машината ще отворя нова тема и ще сложа снимки със номерата ( които смятам да са поръчкови със име или със абревиатури за каквито си мечтаех във България ) и ще сложа снимки от местата където ходим за да се получи една малка сага... Поздрави и лека нощ!

Публикации
    67
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

ПП. За съжаление някой ме изпревари. Взеха Черният красавец, със въздушното окачване. Остана по-скъпото и постно Laredo, което не ми е по-вкуса като цвят и оборудване. Няма опциите които имаше във другото. Ще падне сега пак едно чакане...

http://glv.co.nz/stock/cars/82677/51157682

Последно редактиран от VIKING_WARRIOR ; 17-04-16 в 12:25

Място
    София
    Публикации
    4,782
    Точки (при гласуване)
    24

По подразбиране От: H3 и газова уредба-мнения за и против и каква да бъде уредбата ако е за?...

два съвета, ако ми позволиш:
    1. не бързай, не купуваш всеки ден кола за $ 40 000 / ЧЕТИРИДЕСЕТ ХИЛЯДИ/
    2. След като я купиш, НЕ ВЛИЗАЙ В САЙТОВЕ ЗА ОБЯВИ!!!

Публикации
    67
    Точки (при гласуване)
    6

Блгодаря IvanIvanovi. Това беше много добро решение на нуждите ни като семейство. Сега кой знае кога и дали изобщо ще се появи нещо подобно...

Публикации
    67
    Точки (при гласуване)
    6

Малък ъпдейт: в момента съм в преговори със официалното представителство на •Jeep• да ми намерят подобен •Grand Cherokee• на този който изтървах от "Gulliver". Имат един "Grand Cherokee" , който е на 40000км модел 2012 със малкия двигател 3,6i VVT V6 без въздушно окачване и му искат 46000$. Ако мога да ги склоня да ми направят някаква драматична/драстична отстъпка ще успеем да се споразумеем да се срещнем по средата със едногодишна оригинална гаранция, без въздушно окачване и без кожен салон, но поне във перфектно състояние, със SAT NAV, HiFi Audio, Terrain Response System : Mud and Sand, Snow, Rock, Auto. Не броя централно, ксенон, парктроник, камера. Дано да имам късмет.

Публикации
    67
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите
    Авторът придобива сведения.
    Привет Ясене! Една интересна и добра новина придобих днес! Да споделя какво научих: тук имат Flat Rate Tax за всички коли без значение каква е кубатурата и какви са конете - данъкът е един за всички. Това за мен е аномалия обаче е факт. Няма N1, ДДС и такива глупости! Всичко е едно! Само да прецениш дали Ти е по джоба да си плащаш горивото!

Място
    София,Рашково
    Публикации
    813
    Точки (при гласуване)
    5

Цитат Мнение на VIKING_WARRIOR Преглед на публикациите
    Привет Ясене! Една интересна и добра новина придобих днес! Да споделя какво научих: тук имат Flat Rate Tax за всички коли без значение каква е кубатурата и какви са конете - данъкът е един за всички. Това за мен е аномалия обаче е факт. Няма N1, ДДС и такива глупости! Всичко е едно! Само да прецениш дали Ти е по джоба да си плащаш горивото!
    Ми.....то тва ми звучи разумно....въпреки че погледнато от наща камбанария е "аномалия"!!!
    ....абе има логика!!!Тук имаш процент еко в цената на горивото,в данъка и кой знай още кви %......малко наизуст говоря де!Ма тва при теб по логично ми звучи...
    Jeep Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive 2001 + LOVATO
    нулаосемосемосем8петчетирипет8две
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    44,931
    Точки (при гласуване)
    60

Логика, логика - каквото е решил законодателят. У нас като зависи данъкът от 100 неща - все едно е символичен и няма регулативна сила.

Къде беше дето данъкът е на брой цилиндри? Май Австралия.
    Tramp: Да си спомняте някой да е посмял да протестира срещу дядо Мраз? Правилно. На никой, никога, по никакъв повод не му е минавало през ум да вдигне глас срещу тази институция на нашето време.

Публикации
    67
    Точки (при гласуване)
    6

Нямам успех. Не желаят да свалят цената от 47000$ на 40000$. За съжаление няма да бъде "Гранд Чероки" автомобилът. Или поне не този!

Публикации
    67
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на traun Преглед на публикациите
    Здравей!!!Малко съм пристрастен ама бих подкрепил точно този избор,макар че не съм имал допир с толкова нова кола.Ако имах възможност,бих си взел такъв автомобил.Само че 5,7 HEMI.Специално за JEEP общото мнение е че "колкото повече,толкова повече"!От колеги тук с такива оставам с впечатление че имат някакъв проблем с датчици за налягането в гумите но може за толкова нови и да е оправен.
    Желая ти успех с избора!
    п.п.Сега се сещам че има и Командери с 4,7 бензин....
    Привет. Малък ъпдейт - насочвам се към ЛендРовър Дискавъри HSE 2016. Двигателят ще бъде Турбо Дизел. Колата ще бъде на лизинг като за първоначална вноска ще дам цялата сума предвидена за купуване на кола втора ръка. Ще изплащам 3 години по 1000$ на месец. Това е засега раздвижването по въпроса. Ще постна нова тема със снимки и детайлна информация и впечатления. Решението е взето окончателно и не подлежи на съмнение и подмяна. Ще се влиза в лютеницата здраво. Само да предупредя : нямам намерение да вкарвам такъв нов модел в офроуд приключения по разбираеми причини. Просто ще ми е жал чисто нова машина да я вкарам в кал, тиня само и само да му пробвам възможностите на системата. Няма начин. Поздрави и лек ден.
    ПП. Ще изглежда така само че бял на цвят. Чакаме да го докарат от складовата база и да го регистрират. Ще има и автоматичен блокаж на задният деферинцирал.

Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 678910

Сходни теми

1. Каква газова уредба да монтирам на Daihatsu Feroza 1.6 70 kW
    От Валери Иванов във форум DAIHATSU
    Отговори: 23
    Последно мнение: 10-03-14, 21:00
  2. Каква газова уредба за КИА спортидж
    От hunter76 във форум DAEWOO KIA
    Отговори: 2
    Последно мнение: 31-05-09, 18:46
  3. За или Против газова уредба на G Class?
    От StrikeR във форум Газови и метанови уредби
    Отговори: 40
    Последно мнение: 19-03-09, 22:01
  4. Pajero 3.0 V6 каква газова уредба да му сложа ?
    От ivan4o във форум Газови и метанови уредби
    Отговори: 12
    Последно мнение: 01-05-08, 19:35
  5. Газова уредба за Лада Нива - каква и колко?
    От Макса във форум Газови и метанови уредби
    Отговори: 16
    Последно мнение: 01-04-07, 19:26

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •