Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Pajero Pinin - дисплей

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Pajero Pinin - дисплей

    Имам въпрос свързан с дисплея на паджеро пинин. Не съм с оригиналния касетофон от който разбрах че се сменят данните на дисплея - дали да показва среден разход, колко км остават до свършване на горивото и тн. И въпрода ми е как да си сменя тези данни може ли да се направи нещо по въпроса ако не е орогиналния касетофон.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  • #2
    От: Въпрос за Pajero Pinin - дисплей

    На моя Пинин дисплеят показва външната температура, среден разход и часа. Командва се от копчетата му. Радиото е модерно Sony, което едва ли е оригинално.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за Pajero Pinin - дисплей

      И на това в подписа ми
      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      ... дисплеят показва външната температура, среден разход и часа. ...
      Само дето средния разход е моментен, а не за цялото пътуване. Радиото ми със сигурност не е оригинално.
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за Pajero Pinin - дисплей

        При включване на климатика (натискане на врътката), лампичката й не светва (на снимката е посочена с червена стрелка). Знае ли някой как се сменя?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100824 (800x600).jpg
Прегледи:1
Размер:172.5 КБ
ID:5752195
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за Pajero Pinin - дисплей

          Здравейте колеги, от скоро имам Mitsubishi Pinin 1.8 GDI с три врати. Когато го купувах въобще не му работеше дисплея, оказа се, че е изгорял бушона за запалката. Смених го и тръгна, но ми показва само температурата и часовника, а данните за разход на гориво въобще нищо. От бутоните на дисплея ми позволява да намествам мерните единици КМ/L, но до там. Не съм с оригинално CD за това си купих оригинално понеже мислех че е от там. Но отново нищо.Има ли някой идея от какво може да е?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X