Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бързо лекуване на настинка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бързо лекуване на настинка ?

    Здравейте, кажете как да излекувам жената за 2 дни че е настинала а искам да я взема на разходката в събота ?
    Последно редактирано от vladi333; 07-11-07, 21:42. Причина: Не обмислено заглавие!
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

    Като я вземеш, ще не ще минало й е. Аз като съм болен ... отивам в гората
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #3
      До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

      Upsarin, Fervex.. яко и начесто.

      Другото е .. греяна ракия, лимони с мед... такива неща
      На мен ми помагат, без майтап.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

        Не съм лекар и не знам дали е разумен въпроса ти,защото е отговорно някой от разстояние да прави лечение,пък било то и на настинка.Но неангажиращо,ако беше за мен,доре-долу се оправям така:
        Парацетамол-3-4000мг/ден.+ ударна доза витамини.За два дена би трябвало.
        П.С.Парацетамола е вреден за черния дроб.
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

          Един брой Парацетамол +два витамин С. Три пъти на ден.
          B+

          Коментар


          • #6
            До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

            Брат ми се оправи за 2 дин с някакви капки за кашлица. Мисля, че бяха хомеопатични и т.н., но му помогнаха много бързо. Като се пробере ще го питам точни какви са.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #7
              До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

              Като привърженик на холистичната медицина предлагам лечение по възможност без лекарства. И за настинка, и за вирусна инфекция ИЗПРОБВАНО помагат:
              - фервекс
              - загряване
              - разтривки (при настинка) с камфор, загряващи лапи на гърлото (гърдите)
              - гореща "вана" на стъпалата с морска сол
              - чай+мед+лимон+капачка коняк(уиски)
              - контрастен душ (x2 min) - сутрин и вечер
              - сън
              - за вярващи и информирани - психотерапия, енергийна терапия, светена вода ( изпробвано е )
              - през зимата, когато има сняг - кратко кросче с боси крака по снега и после - в леглото

              П.П. Има една терапия, която лекува всичко - от изкълчен глезен до настинка - погрижи се!
              Успех!
              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
              Omnia vincit amor !

              Коментар


              • #8
                До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

                Налей и чаша червено вино...не се шегувам
                ------------------------------------
                тел. O878 9ЧЧ 999

                Коментар


                • #9
                  До: Помощ, бързо лекуване на настинка ?

                  Сори за офа, но що не пробваш със секс:-)))
                  Иначе-чай от лайка+липов цвят, физически упражнения-целта е изпотяване, и съответно веднага преобличане, топене на краката в топла вода в която е разтворена морска сол, мед+хлебна сода за гърло(маже се по сливиците ако са болни), и т.н. "бабешки" методи. Помагат, просто трябва точна дигноза, и адекватно лечение.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бързо лекуване на настинка ?

                    Витамин Ц, от малките жълти по 100мг. Яде се като семки. Комбинирано с огромни количества калорична храна - яйца, мляко, месо...
                    И най-важното - да не се залежава, защото съвсем ще се разпльока.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бързо лекуване на настинка ?

                      Не съм светнат с лекарствата, ама й направи масаж, гърба ръцете и краката, много помага. Разбира се без лекарства няма да мине. Тези дни и аз съм настинал и целия съм схванат, преди малко жена ми ме разтри и съвсем друго се чувствам поне за момента.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бързо лекуване на настинка ?

                        Панадолът върши чудеса. Поне с мен. Нищо друго не ми помага така. Панадол, напарване в банята, изпотяване... и така до петък вечер. Паралелно - мед, ракия /домашна/, чесън на корем. Нанагорно идва, но работи.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Бързо лекуване на настинка ?

                          някой от билковите ликьори - Unicum, Jaegermeister, Killepitch - на мен ми действат чудодейно !
                          Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Бързо лекуване на настинка ?

                            Соти го е казал.Да вземе по 4 парацетамола и 7-8 витамин С на веднъж.После половин доза вечерта и да видим на другия ден как ще е.Аз пък съм съм доктор

                            Коментар


                            • #15
                              До: Бързо лекуване на настинка ?

                              Само за протокола да информирам че според медицината понятието настинка не съществува. Няма такава болест... За който не вярва има световен класификатор на познатите болести (~63 000) и в него настинка не съществува

                              Може да е вирусна инфекция, лека или по-тежка...

                              Но при всички положения най-универсалното което може да направите и което със сигурност помага на всички е пиене на течности в големи количества... Без значение какви, вода, чай, компоти... каквото и се пие...

                              Аспирин в съчетание с витамин C евентуално помага (само гледайте да е на БАЙЕР) а максималната доза на витамин C на ден е ~1грам...

                              Парацетамола и неговите производни лекуват симптомите а не причината (двете често се бъркат)... С тях не прекалявайте - вредни са наистина...

                              Колкото до домашните рецепти, загряване, топли бани, мед, лимон... в никакъв случай не вредят даже има голям шанс да помогнат...

                              И не забравяйте че всяка подобна вирусна инфекция с лечение се лекува за 7 дни без лечения преминава за седмица

                              При всички вирусни инфекции е по-важна профилактиката и там да знаете че помага чеснов лук (медицински доказано) и алкохол по малко!
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X