Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото разходка до...Златния град!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мото разходка до...Златния град!

    Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
    .... преди две години по същото време и аз се качих на мотор ..... направих разходка до Кърджали
    А днес на километража се мъдрят едни 50 000 км
    Продължавайте в същия дух!
    Виждайки машината върху която си седнал ще се мъдрят километрите и още как!Да вметна за протокола, аз надкрачих моя зелен кон миналата година и за пет месеца врътнах направо на майтап едни 5000км.Мотора ми не е първа младост и поради това цяла зима извършвах обслужване за да го приведа във вид и добро техническо състояние!Сега е готов за приключения и с Любчо само прогнозата следим и набелязваме дестинации.

    Коментар


    • #17
      От: Мото разходка до...Златния град!

      Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
      .... преди две години по същото време и аз се качих на мотор ..... направих разходка до Кърджали
      А днес на километража се мъдрят едни 50 000 км
      Продължавайте в същия дух!
      Станал си прекалено "авалтов", аз от края на август 2015 до сега съм "врътнал" само 3 000 км на 2 гуми. Другата събота се каня да го извадя от паяжината и да го разходя до Идилево.
      Любо сори за спама в темата ти, очаквам следващите ти разходки да споделиш пак с нас.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #18
        От: Мото разходка до...Златния град!

        Добра разходка ,пожелавам ти още много такива който да споделиш със нас. Ако ходиш пак до Златоград от Кърджали мини през Джебел ,там има по готини завои и готина природа.
        Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
        0889 619 319

        Коментар


        • #19
          От: Мото разходка до...Златния град!

          Благодаря.
          Минавал съм през Джебел със старата 19-ка на жената.Направо дори през през планината и малките селца минахме тогава...много завои и много красота, само където на моя малкия все му беше лошо от завоите...
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #20
            От: Мото разходка до...Златния град!

            Браво на вас , скоро и ние ама не знам на къде
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • #21
              От: Мото разходка до...Златния град!

              В темата за мотора ти казах че с нетърпение чакам мотопис и го дочаках. Благодаря ти!

              И аз имах същата дилема със компактна сапунерка ама колкото пъти пробвам толкова пъти се отказвам. Просто съм свикнал да държа нещо масивно, ергономично, на което всичко важно като настройка е изнесено на бутони и не се налага да се ровя по безкрайни менюта че и тъч-скрийни... Като хвана "сапунерката" и ми е едно такова шугаво-неестествено. Пробвах няколко пъти с апаратчета на приятели - е не, и не....

              Та проблема си го реших с чанта на резервоара и отваряема каска. Като искам да снимам нещо набързо дори не гася мотора - спирам и както съм си на мотора просто вадя апарата от чантата щракам квото щракам и газ, дори не свалям и ръкавиците.

              Поздрави!
              Калин - О88 б579I9I
              Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

              Коментар


              • #22
                От: Мото разходка до...Златния град!

                Любо, има тема за фотоапарати и мотопътешествия, малко е стара но не пречи да се раздуха прахта от нея. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=133404

                P.S. А за чий ти е малък, когато си имаш голям, търси си чанта за резервоара и каска flip-up
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • #23
                  От: Мото разходка до...Златния град!

                  В последните 5 месеца служебно бях там (както и в околността) поне 5-6 пъти и все със служебен транспорт. Наистина природата е красива, въздуха чист и разходката в тази част на родината заслужава, пътя е хубав и поддържан. Аз също съм доволен. Дано и аз да успея да се добера до там на 2 колела
                  LZ1NIM/P
                  B pos

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мото разходка до...Златния град!

                    Хубава разходка сте си направили и благодаря че я сподели с нас,Златоград е едно хубаво местенце,а още по-хубаво е когато го посетиш с мотор.
                    Поздрави
                    Kawasaki GTR 1400

                    Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мото разходка до...Златния град!

                      Радвам се, че ви харесва моя първи така да се каже по-дълъг трип.Искам да споделя и факта, че за целия ден макар и на първо по-дълго пътуване, не усетих умора или някакъв дискомфорт.
                      Въобще...всичко си беше перфектно на макс!
                      Поздрави!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мото разходка до...Златния град!

                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        Радвам се, че ви харесва моя първи така да се каже по-дълъг трип.Искам да споделя и факта, че за целия ден макар и на първо по-дълго пътуване, не усетих умора или някакъв дискомфорт.
                        Въобще...всичко си беше перфектно на макс!
                        Поздрави!
                        Утре нов трип!Зареди бетериите на "Никона" и вземи големия обектив ... и усмихнат от кеф!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-04-03 13.10.53 (450 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:51.9 КБ
ID:5710998Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-04-03 13.15.21 (800 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:115.1 КБ
ID:5710999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-04-03 13.19.30 (800 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5711000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-04-03 15.35.09 (800 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5711001Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-04-03 17.51.23 (800 x 600).jpg
Прегледи:1
Размер:159.1 КБ
ID:5711002

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мото разходка до...Златния град!

                          Ехее...гот е да се видиш отстрани.Радвам се, че имам и аз някой кадър, защото когато основно ти си зад обектива, все те няма по снимките...
                          Поздрави!
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X