Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Freelander 2 HSE 2008-2010 за и против!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Land Rover Freelander 2 HSE 2008-2010 за и против!

    Първо честито за придобивката.Второ Ленд Роувър дори легендарния Дифендър спряха от производство,а че произвеждат чисти паркетници си е факт.И никой не би ти отказал своята самарянска лепта стига да е компетентен по темата.Относно БМВ съм съгласен напълно .Имах възможността да карам F10 3.0 известно време-невероятна машина.
    Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
    Уаз 469
    Nissan Patrol Y160

    Коментар


    • #17
      Land Rover Freelander 2 HSE 2008-2010 за и против!

      Привет Mr. PIT BULL! [emoji106]Аз се убедих, че има доста свестни хора тук в Форума и наистина за мен е доста уважаем и респектиращ като Аудитория и за мен е чест и удоволствие да комуникирам със хората тук- няма две мнения по въпроса. Момчетата са на място особено когато са в настроение и не се заяждат [emoji23][emoji122][emoji106]
      [emoji609]Дифендъра ми е едно от любимите дървени изобретения на Ленд Роувър. Имат един уникален модел джип-пикап който ме впечатли много като го видях за първи път в Нова Зеландия. БМВ си има своите предимства и много недостатъци обаче на мен ми върши идеална работа в България. 3,0 Дизел смесен разход 9/100 при нормално каране с максимум 120км в час на магистралата. Зимата не ме е оставил никъде, Пампорово, Тетевен, Русе, Копривщица, Велико Търново ... Идеален е. Нямам оплаквания. На -17'Целзии пали от раз, нямам грижа макар да имах притеснения за тъпата ни нафта....
      Поздрави и успех Mr. PIT BULL
      PS. Изтървах го •Jeep Grand Cherokee• за съжаление. Във командировка съм и не успях даже да се обадя да попитам дали някой не се е интересувал да си го запазя, аз за мен. Малко ми е чоглаво,защото хем се навих, хем ми харесваше оборудването и макар да беше на 50000км, не както другият, който е •Laredo• на 25000км, ми харесваше повече заради опциите по окачването, SAT NAV. •Laredo•-то е като хубаво сготвена Картофена Яхния без Суджук... Колкото и да е добре направена няма ли малко мръвка за капак, след два часа ще си пак гладен. Същото е със •Garnd Cherokee• - за да не ме е яд, че ще се изтръскам за американски джип, то поне да е бъкан със разните му там гаджети и екстри, не после да дам още една торба пари за ъпгрейд. ... Мисля, че съм прав все пак.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 18-04-16, 08:48.

      Коментар


      • #18
        Land Rover Freelander 2 HSE 2008-2010 за и против!

        Извинявайте Уважаеми Господа Модератори, може ли да помоля тази тема да се заключи? Благодаря Ви авансово!
        Поздрави и Благодарности!
        Ваш Викинг.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X