Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моторна фреза за обработка на градина.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Моторна фреза за обработка на градина.

    Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
    Проблема не бил,че в резервоара има бензин,проблема бил,че не трябвало да остава гориво в карбуратора.Това ми го каза един техник занимаващ се с храсторези.Ама на храстореза карбуратора няма нищо общо с този на мото фрезата.Няма нито платна нито помпа.Има един поплавък,игла и жигльор,два дросела/клапи/ и регулиране чрез обороти и вакум.Просто ама явно не е за прости хора.Остава още една опция да поставя карбуратор от нормално работеща машина или да взема един нов/струвал около 20лв./. И сега работи на смукач не губи мощност ама дразни с това подскачане на оборотите.
    Дай един телефон или ми звънни на 0887870307-Петър
    Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
    Opel Corsa 1.7д 98г

    Коментар


    • #32
      От: Моторна фреза за обработка на градина.

      Кабела ,който излиза от картера и отива в магнета е от датчик за маслото При ниско ниво на маслото гаси автоматично двигателя.

      Коментар


      • #33
        От: Моторна фреза за обработка на градина.

        Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
        Кабела ,който излиза от картера и отива в магнета е от датчик за маслото При ниско ниво на маслото гаси автоматично двигателя.
        Така ми казаха и на мен,но когато го разкуплирах/на самия кабел има разединител/ не угасна.Може нещо да греша.

        QUOTE=petomu;3141020]Дай един телефон или ми звънни на 0887870307-Петър[/QUOTE]

        Ето моя тел.0889990756 -Стефан,ама да мине празника та тогава.

        Коментар


        • #34
          От: Моторна фреза за обработка на градина.

          Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
          Така ми казаха и на мен,но когато го разкуплирах/на самия кабел има разединител/ не угасна.Може нещо да греша.
          За да изгасне двигателя кабела се дава към корпус.Датчикът прави точно това.

          Коментар


          • #35
            От: Моторна фреза за обработка на градина.

            Сега разбрах що не гасне.Един вид идва дублиране бутона за гасене,но само при авариен режим/недостиг на масло в картера/.
            Благодаря.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X