Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN номер на Киа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VIN номер на Киа

    Здравейте
    Предстои ми покупка на една Кия и прочетох че по този номер могат да се рабере повече за автомобила. Мисля,че се казва VIN декодер. Доколкото разбрах тези декодери са специфични за всяка марка. Ако някои има такъв декодер ще можем ли да проверим колиичката
    Пък ще почерпим)
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

  • #2
    До: VIN ноемер на Кия

    Тука май не мога да помогна.Какво е ВИН декодер?И къде се пъха това?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: VIN ноемер на Кия

      Пробвай тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17629
      Танки грязи не боятся!

      Коментар


      • #4
        До: VIN ноемер на Кия

        Здравейте
        VIN декодер е компютърна програмka която май представлява база данни от VIN номерата на колите. Примерно за КИА като четох този номер се намира на задната част на шофиорската врата. Това което колегата ми е показал е обяснението на буквено цифровия код. Но по хубавото е че тази програмки казват цялата окомплектовка на колата, какви 4асти са ползвани и даже по новите години, дали колата е ходила в сервиз и за какво, дали е открадната и тн. Та за това питам) И тъй като за всеки производител тези номера за всяка произведена кола са уникални се прави такав програмка с база данни от производителя.
        Land Rover Defender 110SW 300tdi

        Коментар


        • #5
          До: VIN ноемер на Кия

          Нищо не разбрах.На руски е.
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            До: VIN ноемер на Кия

            Колега, пробвай тук:

            http://www.decodethis.com/Default.as...JA7231T5519924

            Коментар


            • #7
              До: VIN ноемер на Кия

              не знам на Киа как е, но за Хюндай например от V!№ кода могат да ти кажат и всички ремонти по колата - съответно може донякъде да се разбере и дали са реални километрите...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                До: VIN ноемер на Кия

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                не знам на Киа как е, но за Хюндай например от V!№ кода могат да ти кажат и всички ремонти по колата - съответно може донякъде да се разбере и дали са реални километрите...
                Хъм, това предполага централизирана база данни. Само за България ли е, или изобщо? Вероятно могат да проверят дали колата е идвала в специализирания сервиз на дилъра. А ако не е?

                Едва ли работи за горублянски "нов внос". Иначе трябва да се попълват данните на всички Хюндаи по света, от всички сервизи...

                Коментар


                • #9
                  До: VIN ноемер на Киа

                  Видяхме се с колегата SIMOCOREX.Надявам се скоро да се похвали с новата придобивка.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    До: VIN номер на Киа

                    Хиляди благодарности на Соти за отзивчивостта и търпението)
                    Наистина много ме вдъхнови и ми даде много полезни съвети и информация. Така, 4е ПАЗЕТЕ СЕ хахаха скоро идва и новото попълнение в Чибуратор тиим) Даже обсъдихме какво ще се случи на Киата след закупуването и) Което надявам се до 1-2 седмици вече да е на лице.
                    Поздрави
                    Land Rover Defender 110SW 300tdi

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X