Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джанта У 61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джанта У 61

    Оказа се че отвора за винтила ,на щатна метална джанта от У61 е 10мм,а стандартните винтили 12мм?Имало на 10 ММ метални на цена около 20 лв???Въпроса ми е ако разпробия отворите с 12 мм ???Май не би трябвало да има проблем.
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

  • #2
    От: Джанта У 61

    Няма да има проблем,ние разпробихме,на едно паджеро,и няма никакви ядове.
    SUZUKI VITARA V6
    HONDA CBR 919RR
    MERCEDES ML
    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

    Коментар


    • #3
      От: Джанта У 61

      Цената на металните вентили, независимо от размера, е около 5-6лв.
      Другото е товарене за незнаещи, или за обичащите скъпи аксесоари.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Джанта У 61

        [QUOTE=Джоу (x3mrjoe);2946984]Цената на металните вентили, независимо от размера, е около 5-6лв.
        Другото е товарене за незнаещи, или за обичащите скъпи аксесоари.[/Q

        Предполагам че колегата говори за 4бр по 5лв=20лв
        Борис 0888 999 едно едно9
        PATROL Y260 RB30S

        Коментар


        • #5
          От: Джанта У 61

          Ако аз не съм го разбрал, и е имал предвид 20 лв. комплекта,
          тогава пък не разбирам защо ще разпробива джантите, а направо не слага от 10 мм ?!

          От тези които съм виждал, тънките (в основата) вентили, май, бяха малко по-дълги и с обикновени (тънки) гайки,
          което не знам до колко ще е удачно за по-хард изпълнения, ако ще има такива де.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Джанта У 61

            Станаха ,11.5мм бургия и вентила влезе .
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • #7
              От: Джанта У 61

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Цената на металните вентили, независимо от размера, е около 5-6лв.
              Другото е товарене за незнаещи, или за обичащите скъпи аксесоари.
              Последното нещо което ми е трябвало да зная е ,че имало вентили за джанти с различен диаметър (за дължината ок,там е друга бира).Беше ми обявена цена 20 лв за 1бр..Все пак няма човек който всичко да знае и разбира ,затова отиваме при "знаещите и можещите" !А те в случая се оказват гОлеми играчи-мишки и са щастливи че са те изцакали с 10-20лв...манталитет!ПП. Преди време пак ми се наложи да търся вентили но от най късите ,гумени ,2 или 2.5ги водят и в гумаджийница на бул.Ситняково ми обявиха по 5лв за брой,че били по специални??? Оказа се, че и те са по 2-2.5 лв!
              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
              Кольо.

              Коментар


              • #8
                От: Джанта У 61

                Е добре де. 21 век сме.
                https://www.google.de/search?q=%D0%B...LMPimAHA0bm4Bw
                и цъкаш на първия линк.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Джанта У 61

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Е добре де. 21 век сме.
                  https://www.google.de/search?q=%D0%B...LMPimAHA0bm4Bw
                  и цъкаш на първия линк.
                  Дедо ти все Гугъл е имал�� .Разширих отвора ,газ при друг гумаджия ,вентилче за 2.50 и газ
                  "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                  Кольо.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джанта У 61

                    Тенк'ю за линка.
                    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                    Кольо.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джанта У 61

                      Линкове да искаш

                      http://basvulk.com/bg/valves/cat/14
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джанта У 61

                        Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                        ... в гумаджийница на бул.ССитняково ...
                        Еиййй, тия нЕмат срам от цените,
                        ма са на гюмето, наоколо нямат конкуренция, и явно могат да си го позволят !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джанта У 61

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Еиййй, тия нЕмат срам от цените,
                          ма са на гюмето, наоколо нямат конкуренция, и явно могат да си го позволят !
                          Колко пък да няма ,в радиус 1км има поне пет!
                          "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                          Кольо.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джанта У 61

                            Най-близките са "Шипченски проход" (а това е поне 1.5км.), но тях си ги пропускам по презумция, другаде къде има наблизо ?

                            P.S. Аз моя гумаджия съм си го намерил преди повече от 10-на години. Прави ми и гумите на мотора. Цени в момента, 6лв. преобуване и баланс на 14", на джипа е по 8лв. Това с перфектно почистване на джантите. Много съм досаден и ги гледам в ръцете докато работят (ма са ми свикнали ), и не давам на никой да ми стяга гумите.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X