Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кръг)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

    ГАБРОВО - КЛАСИРАНЕ ДЕН II И КРАЙНО

    Navigation Day 2.pdf
    Navigation.pdf
    Gabrovo 2016.pdf
    Последно редактирано от Ice_queen; 16-05-16, 17:41. Причина: корекция

    Коментар


    • #62
      От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

      Първоначално публикуван от Ice_queen Преглед на мнение
      ГАБРОВО - КЛАСИРАНЕ ДЕН II И КРАЙНО

      [ATTACH]867763[/ATTACH]
      [ATTACH]867764[/ATTACH]
      [ATTACH]867765[/ATTACH]
      Кое е вярното или има още контроли в гората. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13226932_1645409635679719_6298507345943673811_n.jpg
Прегледи:1
Размер:49.5 КБ
ID:5715382
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #63
        От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

        Да попитам имам 4ч. наказание втория ден сигурно съм карал без GPS пък Гърците имаха тракове затова нямат по 4ч.

        И как стана Иван Димов без финал първи ден е по средата на класирането. Или греша че няма финал би трябвало финала да е на 80-тия км.нали е един цял трак пък той мина 40км. Нещо или съм малоумен или се ибавате с нас.

        До кога ще лижем дупета, затова Държавата ни е на тоя хал.

        Тия 17 човека в ИЕ всичките ли имат лицензи.
        Последно редактирано от Pacharoza; 16-05-16, 21:34.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #64
          От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Да попитам имам 4ч. наказание втория ден сигурно съм карал без GPS пък Гърците имаха тракове затова нямат по 4ч.

          И как стана Иван Димов без финал първи ден по средата на класирането. Или греша че няма финал би трябвало финала да е на 80-тия км.нали е един цял трак пък той мина 40км. Нещо или съм малоумен или се ибавате с нас.


          До кога ще лижем дупета, затова Държавата ни е на тоя хал.
          +1
          Този път организаторите надминаха себе си. Не е само това за което говориш...
          Това го търпим от самото начало на сезона. Добре че не ми дреме много иначе ме губите с 300 за тоя шампионат!

          Коментар


          • #65
            От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

            Извинявам се за закъснението за публикуването на класирането за ИЕ, но нямах възможност за по-рано. Пачароза правилно се възмущава ( и не само той) за това че гърците карат без GPS, а нашите го отнасят.... Може би това не го бяхме оценили навреме и вчера преди края на състезанието се взе решение за класирането за ИЕ да се махнат всички наказания по GPS това е крайния резултат:
            По отношение на Иван Димов в класирането от навигация първи ден той е на 13 място - предпоследен. Не виждам какъв е проблема?
            Всички класирания ще ги пусна по-късно тази вечер...
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

              аз карах по маркери защото нямах трак имах всички контроли минах трака по учебник и имам 1 час наказание а принцовете от гърция даже не носеха GPS заобикалаха екстреми и нямат наказания и след като им облизахте хубаво гъзовете били много доволни от състезанието, а за лансирането на други наши състезатели няма да коментирам

              Коментар


              • #67
                От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                По отношение на Иван Димов в класирането от навигация първи ден той е на 13 място - предпоследен. Не виждам какъв е проблема?
                Не зная какъв е проблема но мисля че щом няма финал не трябва да има и класиране.Не е редно да караш пр. 10км. от трак 60км. да легна да се наспя и след това да тоя където се е трепал цял ден да има 1 точка по вече от мен.Вие сте по мъдри вие знаете,аз съм един тъп селянин но според мен не е правилно нито на това нито на което и да и състезание.

                И № 807 първи ден финиширал 9 минути преди мен е от къде мина като аз катерих 1 ч. последния ексрим пък покрай мен не мине никой там контрола няма аз гледам трака де ми е чист защото ще ми се гледа а Малаката вика " я го виж тоя бунак къде се трепе " и шонтира защото му е през дядовия той трак няма. Можеше поне някой да ни каже Цървулите нямат навигация и ще си карат от където и им е кеф.
                Втория ден можех да слеза по асфалта до ръхбито и да взема контролата която знаех къде е и да финиширам първи ноооо щяхте да кажете това е не възможно дай си навигацията да видим защото не съм гостенин да ми лижете задника..
                Последно редактирано от Pacharoza; 16-05-16, 22:36.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #68
                  От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                  Пачароз, ми на твоето състезание какво се случи бе? Какво беше класирането, така както го коментираш ли?
                  Пантев, аз претенций за класирането на Димов нямам!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                    Първоначално публикуван от Desislav Cekov Преглед на мнение
                    Пачароз, ми на твоето състезание какво се случи бе? Какво беше класирането, така както го коментираш ли?
                    Пантев, аз претенций за класирането на Димов нямам!
                    Писах на което и да е състезание,но на двудневното е най болезнено че ти докато караш другия си релаксира за следващия ден.

                    И мен не ми ебе класиране аз вече съм за Голф не за мотори но трябва да се направи нещо по тези въпроси ако искаме да има състезания с точна класиране и време измерване ако ли не да си ги правим по селски и това е ти дойде 1 ти 2 а ти 3-ти малко главоболия малко разходи.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #70
                      От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                      Не зная какъв е проблема но мисля че щом няма финал не трябва да има и класиране.Не е редно да караш пр. 10км. от трак 60км. да легна да се наспя и след това да тоя където се е трепал цял ден да има 1 точка по вече от мен.Вие сте по мъдри вие знаете,аз съм един тъп селянин но според мен не е правилно нито на това нито на което и да и състезание
                      Пачароз мисля че още си ядосан и караш по инерция. Виж класирането от навигация 1-ви ден - Иван Димов получава последното време(твойто) + 4 часа наказание - той направи 1 обиколка и се отказа. Има 2 контроли от 4. За класирането за ИЕ са махнати наказанията по GPS. Наложени са наказания по това което са регистрирали на 4-те контроли. Това което вие виждате по трасето и след като се приберете претрепани от трасето си е ваша гледна точка. Ако имате идеи като организатори и състезатели нещата да се подобрят то нещата са във ваши ръце.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                        Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                        Пачароз мисля че още си ядосан и караш по инерция. Виж класирането от навигация 1-ви ден - Иван Димов получава последното време(твойто) + 4 часа наказание - той направи 1 обиколка и се отказа. Има 2 контроли от 4. За класирането за ИЕ са махнати наказанията по GPS. Наложени са наказания по това което са регистрирали на 4-те контроли. Това което вие виждате по трасето и след като се приберете претрепани от трасето си е ваша гледна точка. Ако имате идеи като организатори и състезатели нещата да се подобрят то нещата са във ваши ръце.
                        Вальо ти май не ме разбра не става въпрос точно Иван но той сега е за пример, тези 4ч. трябва да си останат за 2-та дни защото той ще кора втория ден отпочинал като пич.
                        А за Гърците сте прави сега го видях това.
                        .
                        *Състезанието ще бъде и пръв кръг от балканския шампионат по екстремно ендуро. Точно заради това трасетата ще бъдат маркирани и с ленти (по изискване на FIM), така че тези, които нямат ГПС ще могат да участват в състезанието и да получат класиране САМО за него.

                        А можеше и аз да карам като тях трака на експерт без да ме провери никой от къде съм минал.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #72
                          От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Писах на което и да е състезание,но на двудневното е най болезнено че ти докато караш другия си релаксира за следващия ден.

                          И мен не ми ебе класиране аз вече съм за Голф не за мотори но трябва да се направи нещо по тези въпроси ако искаме да има състезания с точна класиране и време измерване ако ли не да си ги правим по селски и това е ти дойде 1 ти 2 а ти 3-ти малко главоболия малко разходи.
                          Здравейте, да се направи едно състезание се влага много труд, желание и средства, главно да се хареса на състезателите.Ясно е,че ще има и недоволни, но те трябва да са малцинство, ако негативите преобладават,то по добре е да не се занимаваме с организация и губене на време за направа на трасета,време измерване и т.н.Грешки е ясно,че има навсякъде,но се стремим да ги премахнем.
                          Жоро и Пантев го правят за това,че са поели някакъв ангажимент към Ендурото и от любов към спорта ,както се казва.
                          Разпределението на точките е по регламент, а не по това кой как мисли, че е правилно:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13235821_1189398504413297_491101199_n.jpg
Прегледи:1
Размер:63.9 КБ
ID:5715430Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13228145_1189398501079964_1354533055_n.jpg
Прегледи:1
Размер:77.2 КБ
ID:5715431
                          Последно редактирано от Smilen; 16-05-16, 23:26.
                          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                          Коментар


                          • #73
                            От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                            Здравейте имам един единствен въпрос?как точно става класирането ? от трите дни или от първи и трети!!! БЛАГОДАРЯ !!!
                            ПОНЕЖЕ НЕЩО НЕ МИ СЕ ВРЪЗВАТ НЕЩАТА

                            Коментар


                            • #74
                              От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                              Всички класирания от ГАБРОВО 2016:
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #75
                                От: Ендуро "Гората на страха" - Габрово (балкански шампионат по екстрийм ендуро- 1 кр

                                Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                                Всички класирания от ГАБРОВО 2016:
                                Нещо пак не схващам от къде имам 4 ч. Като съм карал по маркери.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X