Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бизон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бизон

    Браво Жоре !!! Много добре се е получило.

    Коментар


    • #17
      От: Бизон

      Супер се е получило

      А и бизона си е мъжки, личи

      Аз имам две борчета от някакъв карбид, и като цена бяха нещо около 30-тина лева. Дърво ядът много добре за метал не знам.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #18
        От: Бизон

        Благодаря момци. Като остане време ще говоря с едни които предлагат, пък да видим! Като направя нещо ще показвам!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #19
          От: Бизон

          Абе питай някой приятел-зъбар - да видим какво ще ти каже той.

          Аз имам един такъв приятел, и с него ходихме на едно стоматологично изложение.
          Резултата беше - една малка найлонова торбичка, пълна с някакви дребосъци, и сметка - колкото два лъскави джипа.

          Оказа се, че имало бизнес в тая работа - като почне да ми пили зъба с ново борче, и то се поизхаби ( явно скъп инструмент), в последствие начинаещи в стоматологичния занаят изкупували употребяваните, и стържели кастанетите на следващите клетници с употребяния, но марков инструмент..

          Без приятели за никъде не си - в тоя черен живот..

          Успех

          Коментар


          • #20
            От: Бизон

            Имам такъв приятел, но техните не стават. Първо са с по малък диаметър на основата, и второ техните са за обработка ма по меки детайли. Стоманата е доста по-твърда! Казвам го, понеже вече ми е давал и не става.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • #21
              От: Бизон

              Ако ти е давал диамантени - дърво, щото не стават за стомана. Ако ти е давал някакви, дето на са карбидни - пак така - стават само за меки неща. Има от волфрамов карбид, с покритие от дриг карбид (жълто е на цвят, като месинг). Е те-тия категорично стават, ама тия дето имам не са сферични.

              Иначе възможно най-правилните са от кuбичен бор-нитрид (това е най-твърдото нещо, дето става за стомана). Плакнете очички:
              http://www.harveytool.com/prod/CBN-M...-Ball_104.aspx

              Със сигурност има и по-евтини, ама за 2 минути дирене - толкоз.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Бизон

                Благодаря Спарки, за сега съм се спрял на : https://www.google.bg/search?q=%D1%8...2buSiMWMioM%3A
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X