Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диагностика на 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диагностика на 3.2 V6

    Здравейте колеги.

    Имам OP-COM rev. C и последна версия на софтуера. Опитвам се да направя диагностика на ОФБ 3.2 V6. Не мога да се вържа нито към ECU-то, нито към CAN, нито към ABS компютъра.

    Някой има ли инфо или идея какво е необходимо, за да може да се направи диагностика? Друг OP-COM, TECH2 или?

    Благодаря за отговорите.

    Поздрави.

  • #2
    От: Диагностика на 3.2 V6

    Имам някакво "Делфи", освен пък да дойдеш и с него да пробваме......спомени коя година е колата и какъв е проблема моля.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Диагностика на 3.2 V6

      Моята я връзвахме с джаджата на дядо Владо и двигателя го четеше. ABS май не, но не помня 100%. A какъв й е проблема - ако е само да прочетеш грешки, и аз имам някакъв елементарен четец....
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: Диагностика на 3.2 V6

        @дядо владо - Колата е ОФБ КБ 3.2V6 ръчка, набор '03. Благодаря за помощта, ако не се оправя ще осъществя контакт. То въпросът е по-скоро принципен...

        @bushiDO - проблемът е с ABS-a точно, свети копелето, не при запалване, а при тръгване, което навежда на мисълта за преебан датчик. Замерихме - само преден ляв датчик няма съпротивление, обаче вече купих три броя (втора ръка) и трите подред нямат... Та вече почвам да се чудя моя късмет ли е или си е фабричен дефект... А 1077 лева за нов оригинален няма да се случат...

        Коментар


        • #5
          От: Диагностика на 3.2 V6

          Първоначално публикуван от Бай ти Митьо Преглед на мнение
          а при тръгване, което навежда на мисълта за преебан датчик. ...
          Грешно, звънни след 11.00ч.........поспивам си, повечко.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Диагностика на 3.2 V6

            Работещи датчици има по 240$$ в рокауто, предни. Но аз залагам на проблем с EHCU (Electronic Hydraulic Control Unit)!
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X