Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Водоструйка Lavor

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Водоструйка Lavor

    Здравейте! Имам намерения да закупя водоструйка с цел широкоспектърна домашна употребва в селски двор например миене на кола, миене на фасади, миене на банята, гледам и опърлените прасета вече ги мият с водоструйка и готово миене на казана за ракиа и други подобни за целта съм се насочил към средно голяма Водоструйка от хоби клас. Веданага погледнах офертите на Керхер и по конкретно "К" серията им и след като разбрах че помпите са с пластмасов корпус(глава) веднага ги изключих като вариант макар че вероятно и пластмасови са качествени, а също и цената им за хоби продукт е с 100-150лв по висока от конкуренцията със същите характеристики. Попрочетох малко из разни форуми и както беше написъл един пич някъде из форумите "за Lavor лоша дума не съм чул" е и аз не намерих лоша дума за тази марка. Веднага ми хареса Lavor Wave HR 135 с добър набор от аксесоари и тук искам да ви попитам три съществени нещица преди да я купя:

    1.Има ли някой опит с тази марка и какви са мненията ви за марката?
    2.Водата на село е много варовита на 2г от 80 литров бойлер вадя по една кофа варовик.... това ще съсипе ли водоструйката?
    3.По пътя на логиката варовика ще е проблем за това да питам още от сега има ли начин да удължа живота водоструйката?

    п.с. Може да звучи смешно но се замислих че има едни прахчета и течен препарат за почистване на кафемашини точно от варовик и други отлагания и си мислех че тази водоструйка има резервоар за препарат който минава и през помпата а не е отпред на шланга и ако слагам периодично от препарата за кафемашините в резервоарчето за препарат може би ще има някакъв положителен ефект но не знам дали пък ефекта няма да е отрицателен????
    Последно редактирано от Ясен; 22-03-16, 12:17.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X