Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клеморед за Терано2/Маверик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клеморед за Терано2/Маверик

    Накратко, спешно си търся клеморед за моя Маверик, в Силистра майстора ми звъня по магазините и не намери.
    Из интернет намерих тия:
    48750-70J00 Клеморед NISSAN MICRA,PRIMERA ,TERANO оригинален
    48750-70J00 Nissan клеморед
    Клеморед за Ford Maverick Nissan Micra Primera Serena Terrano

    Малко предистория:
    Преди джипа палеше когато ключа се задържи в точно определено положение, но всичко останало работеше както трябва (може би).
    Сега (след тежък ремонт по калници, врати и т.н.) си го взех с бутон за палене защото клемореда съвсем отказал, и наистина, не знам как са напъвали този ключ и какво са правили, но сега дава на контакт където си иска и ключа като се бутне малко изключва, като се бутне още малко пак има контакт, после няма и така ...
    Когато извадя ключа духалките продължават да работят (освен ако не съм ги изключил ), като мръдна малко ключа преди да го извадя спират, но тогава не мога да го извадя .
    Заради това последното предполагам си намерих джипа днес с 1V напрежение в акумулатора (щом стига ток до вентилатора сигурно разни релета са включени).

    Предполагам само клемореда ми е проблема? А не и патрона нещо да не е наред и да върти клемореда както се сети ...?

    Тази вечер зареждам и утре ще бъзикам с мултицета.
    Последно редактирано от sharkydog; 19-03-16, 23:21.
    нема начин да нема начин
    Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
    LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

  • #2
    От: Климоред за Терано2/Маверик

    Само клемореда, ако се е скъсала някоя от линиите и си прави контакт където и както си иска, ако има нещо на патроника няма да върти, трудно ще върти или ще заяжда.

    Коментар


    • #3
      От: Клеморед за Терано2/Маверик

      Та, извадих клемореда, разглобих го и общо взето нищо не става от него.
      Всичко е изтъркано до неузнаваемост, дори и да успея да го сглобя едва ли ще проработи.
      Търся си нов, ако някой може да съдейства ...
      нема начин да нема начин
      Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
      LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

      Коментар


      • #4
        От: Климоред за Терано2/Маверик

        Поръчах от http://malkom.eu/48750-70J00
        По-точно си оставих номера в "Поръчай тази част по телефона" и ми се обадиха след час.
        Утре трябва да е при мен.
        нема начин да нема начин
        Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
        LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

        Коментар


        • #5
          От: Клеморед за Терано2/Маверик

          Аз имах проблеми с ключа, и установих всяка "жичка" за какво е. Ако искаш потърси.
          И аз разглобих моя. След като една от пружинките каза "фиуууу" и изчезна в Нарния, си намерих един втора ръка, зарязах ключа и монтирах бутона. От тогава съм като Nissan GT-R със старт бутон

          Коментар


          • #6
            От: Клеморед за Терано2/Маверик

            Аз имам старт бутон и жичките лесно ще ги разбера, даже и клемореда не ми трябва за това, само че освен бутона трябва да сложа и още две копчета (или три) и да започна да изпълнявам международни полети.
            От Мордор не искам да вземам част която амортизира с всяка една употреба
            нема начин да нема начин
            Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
            LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

            Коментар


            • #7
              От: Клеморед за Терано2/Маверик

              Сложих новия клеморед и всичко изглежда наред.
              Стигнах до извода, че в покой основният консуматор е модула за дистанционното (~40mA), вързан на 6-ти бушон при мен (за него пише room lamp).
              нема начин да нема начин
              Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
              LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X