Обява

Свий
Няма добавени обяви.

изработване на кора под двигателя за фронтера Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

    Първоначално публикуван от the_shooter Преглед на мнение
    Ще се пробвам да направя отново, че тези, които бях направил толкова ме ядосаха с липсата си на качество, че ги изтрих. Лошото е, че нямам канал или подемник.
    Ако снимаш с телефона си, светни корите с фенерче и снимките ще са по-ясни

    Коментар


    • #17
      От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

      къде се намира работилницата на targa във Варна

      Коментар


      • #18
        От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

        Близо до басейн Приморски. Ако знаеш къде преди беше "италианеца" - ( магазин за авточасти) на гърба на тази сграда. Ако ти трябва нешо му пиши във форума, на мен ми отговори почти веднага.

        Коментар


        • #19
          От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

          Най - накрая мога да пусна що годе читави снимки:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0318.jpg
Прегледи:1
Размер:90.0 КБ
ID:5723492

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0320.jpg
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:5723493

          Ако някой може да ги позиционира правилно снимките ще съм благодарен.
          Това са втората, третата (които оригинално са пластмасови) и четвърта допълнителна, чиято цел е да запази раздатката.

          Коментар


          • #20
            От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

            Да не те разочаровам ама по-добре без тия кори.
            В някоя кал ако влезеш това от долу прави страшен вакум с калта и си до там, ще има да късаш стоманени въжета и колани докато някой се опитва да те вади и ще се чудиш защо.
            Следващо и доста важно, всичко над кората се пълни плътно с кал и ще ти изгние раздатката и пак ще се чудиш защо.
            Не случайно всички производители правят корите оребрени с различни профили и силно надупчени.
            no signature no problems

            Коментар


            • #21
              От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

              Аре са - оригиналните колко яко са оребрени, или надупченич, (не че некой технологичен отвор на нужните места ще пречи де)!? Това за вакуума с калта тактично го пропускам

              Колега, какъв е използваният материал? М/у другото аз също вече съм с метални кори (алуминиева рифелна ламарина), ма не поня дали имам снимки...
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                всеки има избор да прави това което намира за правилно. Аз за 12 години с джипки не съм закъсвал с или без кора, но все пак говорим принципно.
                no signature no problems

                Коментар


                • #23
                  От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  .... М/у другото аз също вече съм с метални кори (алуминиева рифелна ламарина), ма не поня дали имам снимки...
                  Епа имаш и ги пускА даже . И таман щех да споделя че с тоя алумин си все едно с пластмасовите - и некой ме изпревари . Поне по смисъл .

                  Иначе на колегата , като гледам снимките - на железни ми мязат да ги е врътнАл Таргата

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  ...
                  Следващо и доста важно, всичко над кората се пълни плътно с кал и ще ти изгние раздатката и пак ще се чудиш защо.
                  Не случайно всички производители правят корите оребрени с различни профили и силно надупчени.
                  Производителите ги правят оребрени от якостна гледна точка .
                  А пък това че се пълни с кал - ами има пароструйки за тая работа .

                  Според мен тенекиите са му станали добре . И е по- добре с тях , отколкото с пластмасата.
                  Последно редактирано от Vlado_Ts; 21-08-16, 15:10.
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #24
                    От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                    Точно Targa ги "врътна" ! Материала е 3мм ламарина (. обикновена). Относно калта - те и оригиналните нямха кой знае какви отвори. Със сигурност докато гние раздялата ще е защитена от камъни и клони.

                    Коментар


                    • #25
                      От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                      Като пише човек от телефона си така се получава: "раздялата" да се чете "раздатката"!

                      Коментар


                      • #26
                        От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        Епа имаш и ги пускА даже . И таман щех да споделя че с тоя алумин си все едно с пластмасовите - и некой ме изпревари . Поне по смисъл...
                        Не знам кой и за какво те е изпреварил, но рифеловото халуминче е пъти по-добро от оригиналната пластмаса (особено и вече поостаряла и пукната тук там) - вервай ми!
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #27
                          От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Не знам кой и за какво те е изпреварил, но рифеловото халуминче е пъти по-добро от оригиналната пластмаса (особено и вече поостаряла и пукната тук там) - вервай ми!
                          В едно си прав : по- добре е от без хич Пък и е лъскава ( поне в началото) шаренийка , та изглежда гъзарско .
                          За да има реален ефект обаче иска поне 4 мм. дебелина . Доста алуминиева ламарина , включително и рифел ми е минал през ръцете - вервай ми

                          В смисъл дано не ти се налага двата милиметра кора да я тестваш по камъните на якост !
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #28
                            От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                            И аз се колебаех дали да не е 4мм ламарината, ама в крайна сметка с Targa решихме да е 3мм.

                            Коментар


                            • #29
                              От: изработване на кора под двигателя за фронтера Б

                              Първоначално публикуван от the_shooter Преглед на мнение
                              И аз се колебаех дали да не е 4мм ламарината, ама в крайна сметка с Targa решихме да е 3мм.
                              На теб 3 си ти е нормално . На Бушидо е алуминиева - за нея става въпрос че му идва слаба.
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X