Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на мотосезон 2016

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Откриване на мотосезон 2016

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Чакай, чакай, ти кой наричаш хейтър и комплексар? Я си сложи малко мярка на приказките!
    Тяхно право е да ме поканят, а мое право е да откажа поканата след като не ми харесват условията при които ме канят! И тъй като поканата е отправена в публичен форум, в същия този форум аз пък имам правото да изразя мнението си относно поканата и условията по нея, а също и защо я отказвам! А истински комплексари са тия дето имат нужда от делене и специални ескорти!
    Добре казано.
    Преди време и аз ходех на такива мероприятия в които живият кордон блокираше кръстовищата за да се изнесе цялата група независимо от цвета на сфетофара, а не да разделя тези от онези.
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

    Коментар


    • #17
      От: Откриване на мотосезон 2016

      ХахаахАХаХахаАХАахахАХахаАХах... Не се сдържах. Цупльовците, така ли сте винаги ве, чувствате се недооценени или ??? Че има какво да се иска/ оправя около организацията, има. Както и с тенденцията за "особствяването" или "борбата" между клубовете. Но така или иначе има едно хора, които се грижат за организирането и програмата за деня. И да нямаше покана, деня е обявен и всеки желаещ може да избере какво да прави в този ден.

      Ебасимо и мисленето, ма кат се замисля, т'ва и подобно мислене е в основата на "развитието" в БГ. kvv добре го каза, просто няма смисъл...
      Последно редактирано от baha; 22-03-16, 09:48.
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #18
        От: Откриване на мотосезон 2016

        Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
        ХахаахАХаХахаАХАахахАХахаАХах... Не се сдържах. Цупльовците, така ли сте винаги ве, чувствате се недооценени или ??? Че има какво да се иска/ оправя около организацията, има. Както и с тенденцията за "особствяването" или "борбата" между клубовете. Но така или иначе има едно хора, които се грижат за организирането и програмата за деня. И да нямаше покана, деня е обявен и всеки желаещ може да избере какво да прави в този ден.

        Ебасимо и мисленето, ма кат се замисля, т'ва и подобно мислене е в основата на "развитието" в БГ. kvv добре го каза, просто няма смисъл...
        Младежо, порастни и си оправи езика. Това не ти е мотозоната (все още).
        Не търся оценка от тебе, организаторите на събитието или който и да е още свързан с темата. Взискателен съм към личностите, от които приемам оценка и ти не си на необходимото ниво.

        Отправена е покана - добре.
        Етикета (не е лошо да научиш какво значи това) изисква, когато се отказва покана да се обясни защо:
        - Не съм клубар и не искам да ставам. Не участвам в рекламни мероприятия на клубове.
        - Смятам, че ако клубарите се третират като VIP-ове (охрана, в челото на колоната, и т.н.) събитието престава да отговаря на претенцията да бъде общо за ВСИЧКИ мотористи.

        И като забележка: ако организаторите искат да обсебят откриването, няма да стане. Това което ще стане е, че ще се нацепим на групички, от което губим всички.

        Коментар


        • #19
          От: Откриване на мотосезон 2016

          Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
          Младежо, порастни и си оправи езика. Това не ти е мотозоната (все още).
          Не търся оценка от тебе, организаторите на събитието или който и да е още свързан с темата. Взискателен съм към личностите, от които приемам оценка и ти не си на необходимото ниво.

          Отправена е покана - добре.
          Етикета (не е лошо да научиш какво значи това) изисква, когато се отказва покана да се обясни защо:
          - Не съм клубар и не искам да ставам. Не участвам в рекламни мероприятия на клубове.
          - Смятам, че ако клубарите се третират като VIP-ове (охрана, в челото на колоната, и т.н.) събитието престава да отговаря на претенцията да бъде общо за ВСИЧКИ мотористи.

          И като забележка: ако организаторите искат да обсебят откриването, няма да стане. Това което ще стане е, че ще се нацепим на групички, от което губим всички.
          Хем отказваш поканата, хем ще се цепиш на групичка, хем мразиш клубовете.
          С кой ще се цепиш като нямаш клуб и няма да идваш?
          Немога да разбера

          Сори за спама, но няма смисъл човек да прави друго освен да се забавлява с нелепите мнения.

          Коментар


          • #20
            От: Откриване на мотосезон 2016

            Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
            Младежо, порастни и си оправи езика. Това не ти е мотозоната (все още).
            Не търся оценка от тебе, организаторите на събитието или който и да е още свързан с темата. Взискателен съм към личностите, от които приемам оценка и ти не си на необходимото ниво.
            КО ?!? Ни тЪ разбрах, какво да си оправям на езика? Ни тЪ разбрах какво имаш предвид с "това не ти е мото | зона"? Да уточня, че карам оф- роуд джипки и атв и съм далеч от мото зони и клубове. И това е причината да ми е смешно на реакцията ти и на останалите. Ни тЪ разбрах и за оценката и изобщо нищо не разбирам от твоя пост.

            kvv, доста е комично...
            R 727cc BB KIT
            ZJ V8
            WK2 V6

            Коментар


            • #21
              От: Откриване на мотосезон 2016

              Никой не мрази клубовете. Всеки има право да си се сдужава както си иска.
              Малко е одразнещо обаче когато 50 - 100 човека от десетина клуба излизат и говорят от името на цялото "мото общество"... Все едно аз само защото съм си купил мотор (с мой собствени средства и според мой собствени виждания) съм длъжен да се съобразявам и да играя пои свирката на няколко "президенти" дето май нямат много връзка с реалния свят.

              Много пъти съм идвал на откриването в София и винаги е имало поне по 2 - 3 000 мотора! Я сега кажи колко са били членове на клуб? По мой впечатления не повече от 200 - 300 човека. Ако няколко клуба искат да си присвоят традицията, то това ще доведе единствено до отлив на свободните, не клубни мотористи. Идвам за идеята, ама нямам зор да "откривам", то аз сезона не съм го и закривал де.

              Коментар


              • #22
                От: Откриване на мотосезон 2016

                Еми в крайна сметка някой трябва да се заеме с организацията и най- добре да е върл моторджия. Организирането, колкото и лесно да звучи, всъщност си изисква доста време и усилия. Така че, който иска отива, обикаля и после на кебапчета, а който не иска, си крузва наволя из страната. Аз ги съчетавам и 2- те и не ми пука, кой как "присвоява" този ден, но организаторите имат право на поне едно благодаря.
                Последно редактирано от baha; 23-03-16, 13:59.
                R 727cc BB KIT
                ZJ V8
                WK2 V6

                Коментар


                • #23
                  От: Откриване на мотосезон 2016

                  Пич, не се занимавай, просто няма смисъл, на някой, като му е в природата да мрънкЯ, ще си мрънка цял живот, ако половината от мрънкачите се натегнат да не бучат за всичко,тук щеше да си е наред. "Членовете на твоя клуб ...." вземи се стегни, ние сме пръснати из цялата страна и за разлика от повечето клубари на 2 колела сме постоянно по горите, засичаме се понякога и се радваме на срещите си, да не говорим, че ние чисто като бройка сме далеч по-малко, но това не ни прави по-малки ентусиасти. Ето бе, гледай колко време губим само за да убедим някой за нещо си, зарежи не си губи времето има доста по-приятни неща в живота, примерно каране на атв
                  Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Откриване на мотосезон 2016

                    Най - ясно изразен спам е изтрит. Всеки има право да приема и отказва покани, както и да аргументира решението си, без да нарушава добрият тон!!! Всеки следващ опит за заяждане и лепене на етикети на останалите участници (коментари от сорта ти си еди си какъв) ще биват санкционирани според правилата, които всички сме приели при регистрацията си в този портал. Моля OFFRoad-Bulgaria.com да не се сравнява с други форуми!
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Откриване на мотосезон 2016

                      В крайна сметка какво? Добре, че имаше някаква идея за охрана с която се справихме супер зле, защото бяхме малко. Още в самото тръгване точно на пешеходната пътека пред СУ един стънър реши да покаже колко е велик излетя от алеята влезе косо на цялата колона реши да вдигне предна гума и се размаза в камиона с рок групата. По-нататък имаше предпоставки за още глупости колко щеш и всички кретени искаха да се набият точно в челната група, добре че бяха и самите Gentleman МС, че ние бяхме 7 човека, на 200 метра челна колона, познай дали изобщо се справихме. Сега на следващото откриване пак мръкЯйте, а мен ме заплашете с бан. Иначе след това си изкарахме супер.
                      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Откриване на мотосезон 2016

                        Пред идиотите и бетонна стена да има, ще я "счупят". Доста хора не знаят или не искат да знаят как се кара в група. Проблема е отдавна и дори стена от ATV-та не могат да го решат. Да кажем че клубните са карали примерно. Също така и 95% от не-клубните са карали примерно. Ако направиш кордон само на клубните, лошо, хората се чувстват обидени и с право.
                        Трябва просто да се изолират и изхвърлят тези 5% които си позволяват да нарушават правилата при каране в група. Со кротце, со благо и со малце кютек...
                        Последно редактирано от galinvayov; 28-03-16, 13:00.
                        A Lone Rider

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X