Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.ч.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    Истината е само една, като ни се повиши стандарта на живот, като в развитите западни страни, то тогава всеки един средностатически българин, ще може да си позволи да купува чисто нов - среден клас - МПС, съответно с 5-7 годишна гаранция, и тогава бизнеса с крадените части втора употреба, полека лека ще намалеят до незначителни нива...
    Съдейки по прочетеното в американски форуми, дори в богатата Америка има търсене на части втора употреба. Въпреки че новите части там са къде двойно по-евтини, отколкото тук и то в абсолютно изражение ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #32
      От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
      Едно време стикерите ВИС и СИК вършеха много работа и беше спокойно.
      Така беше . На времето след два неуспешни опита да ми откраднат един Мерцедес 123 отидох до месния наместник на СИК който ми беше не точно приятел но добър познат от спорта . Поприказвахме си за миналите години и човека без да ми вземе една стотинка лично ми залепи гъбката на СИК . От тогава никакви грижи повече . Забравял съм си колата отключена и нищо .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #33
        От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Така беше . На времето след два неуспешни опита да ми откраднат един Мерцедес 123 отидох до месния наместник на СИК който ми беше не точно приятел но добър познат от спорта . Поприказвахме си за миналите години и човека без да ми вземе една стотинка лично ми залепи гъбката на СИК . От тогава никакви грижи повече . Забравял съм си колата отключена и нищо .
        Стига бе - два неуспешни - 123 все пак пали с поглед и няма некви особени защити.
        Освен да си я държал без нафта?
        Или като един състудент който сваляше волана на ладата и си го носеше на лекции под мишница
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Стига бе - два неуспешни - 123 все пак пали с поглед и няма некви особени защити.
          Освен да си я държал без нафта?
          Или като един състудент който сваляше волана на ладата и си го носеше на лекции под мишница
          Още като го докарах му направих две мои защитни системи Те го отърваха .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
            Едно време стикерите ВИС и СИК вършеха много работа и беше спокойно.
            Вчера ме светнаха, че кръводарителите не са чак толкова много, и не случайно се лепи на огледалото "Аз дарих"....
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #36
              От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

              Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
              Вчера ме светнаха, че кръводарителите не са чак толкова много, и не случайно се лепи на огледалото "Аз дарих"....
              Колега би ли обяснил моля те малко по в прав текст?
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #37
                От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                Колега би ли обяснил моля те малко по в прав текст?
                Какво да ти обясни? След като забраниха на застрахователите да слагат свои стикери по стъклата на колите, взеха, че се появиха стикери за, примерно, кръводарителски и природозащитни инициативи, ама по огледалата за обратно виждане, които инициативи нямат ама нищо общо с Булинс и Армеец ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Какво да ти обясни? След като забраниха на застрахователите да слагат свои стикери по стъклата на колите, взеха, че се появиха стикери за, примерно, кръводарителски и природозащитни инициативи, ама по огледалата за обратно виждане, които инициативи нямат ама нищо общо с Булинс и Армеец ...
                  Не го знаех, Чавдаре, не ползвам БГ застраховка от години вече и за това не съм в час, мерси за обяснението.

                  Сега, вече ви повярвах и на тебе и на Иван, тая държава няма оправия, всички закони и правила тука НЕ се спазват и това е масов спорт, вече два три дни обикалям едни кафета ресторанти и масово във всички се пуши и е задимено като пушалня за скумрия, не сме в Европа а в Анадола за съжаление.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Истината е само една, като ни се повиши стандарта на живот, като в развитите западни страни, то тогава всеки един средностатически българин, ще може да си позволи да купува чисто нов - среден клас - МПС, съответно с 5-7 годишна гаранция, и тогава бизнеса с крадените части втора употреба, полека лека ще намалеят до незначителни нива...
                    А с нашите жипки кво ще правим? Tя 20 годишна е колкото споменатите от теб среден клас.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #40
                      От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

                      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                      едни кафета ресторанти и масово във всички се пуши и е задимено като пушалня за скумрия, не сме в Европа а в Анадола за съжаление.
                      Иначе няма кой да влезе и собствениците се правят че не виждат . Това е едно от поредните кухи законови ограничения .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #41
                        От: Обезопасяване на джип, маркиране на компоненти, редуциране стойност на скрап/рез.

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        А с нашите жипки кво ще правим? Tя 20 годишна е колкото споменатите от теб среден клас.
                        Говорех като цяло за чисто нови, среден клас от магазина - МПС-та не само за джипове, иначе конкретно за 20 годишните джипки, много от които са по-добри и от чисто нови класни СУВ-чета, за съжаление са на доизживяване и просто с годините, само шепа хора ще имат възможност да поддържат такива джипки, както сега има хора които се занимават с реставрация и поддръжка на ретро - МПС-тата, но това е друга тема.

                        Мисълта ми беше, че aко всеки средностатически българин, получаваше като в "белите" западно развити страни, при средна заплата годишно - вижте списъка с развитите европейски държави:

                        То тогава значително ще се увеличат бъдещите собственици на чисто нови возила от магазина и следователно при нормални доходи, само така значително биха намалели собствениците на МПС-та, които да обикалят моргите за да търсят части втора употреба... Винаги ще има търсене на втора употреба части с неясен произход, но, тогава ще е значително по-малко търсенето им...




                        Другите развити европейски държави:

                        Дания - 58 640 евро годишно;
                        Германия - 42 316 евро годишно;
                        Белгия – 43 400 евро годишно;
                        Люксембург - 49 316 евро годишно;
                        Холандия – 45 215 евро годишно;
                        Финландия – 40 000 евро годишно;
                        Швеция – 40 000 евро годишно;
                        Румъния – 5 891 евро годишно;
                        Литва – 6 735 евро годишно;
                        Латвия – 8 596 евро годишно;
                        Естония – 9 712 евро годишно;

                        България - 4 395 евро годишно;

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X