Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

    Хората завиждат и се чудят как да ти съборят духа и какви кусури да ти намерят .
    Някои от кусурлиите имат подобия на джипове но няма проблеми.
    Благодаря за добрите думи на колегите PIT BUL и RUSEV
    NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
    МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

    Коментар


    • #77
      От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

      Багажника е готов действа се по стълбичката.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160412_133935.jpg
Прегледи:1
Размер:126.1 КБ
ID:5710574Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160412_133923.jpg
Прегледи:1
Размер:93.4 КБ
ID:5710575Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160412_134040.jpg
Прегледи:1
Размер:67.4 КБ
ID:5710576
      NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
      МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

      Коментар


      • #78
        От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Много добра работа на майстора, и много добра визия на патрола.
        Ама дотам.

        Ако този патрол мине по козя пътека-аз се преименувам на Нихат, вместо Николай.Когато се прави джип за наистина сериозни изпълнения, се правят други неща, а не ламаринени брони.

        Не искам да влизам в конфронтация, не искам разправии, просто казвам каквото мисля.
        Коле и какво се прави за сериозни изпълнения, я обясни. Този джип си е направен за сериозни изпитания още от завода. Човека си го прави, както на него му изнася и се справят отлично. Евала за труда на майстора и за мерака на собственика.
        А, я покажете пък вашите джипки да видиме какво сте направили.
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • #79
          От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

          Ами на първо място ламаринените брони.
          Ти на патрола дето го продаде с какви брони беше?
          Къде по тенекията ще закачиш джека за да извадиш машината от коловоза?
          А и сам много добре знаеш, че ако се кара на сериозни места-броните отнасят много бой, та ламаринената ще заприлича на капачка от бурканче кисело мляко
          Тръбните "защити" на калниците са висящи във въздуха, и при едно странично плъзгане през дърво ще отдадат, и ще смачкат калника. В някой по-леки случаи е по-добре без тях, че калника може и да не пострада, говоря за наличието на тръба между дървото(скалата) и калника.
          Стъпенките, макар и добре прибрани ако не са много добре захванати за рамата, за да играят ролята на рок слайдери също могат да попречат, а в някои по-сериозни случаи да навредят.
          Големите гуми са много добро нещо, ама нали се знае-колкото нагоре-толкова и настрани. А за сериозем офф-даже и повече настрани, че готиния багажник няма да устои на тежестта на всичките 2 тона когато стане така, че багажника да е отдолу, а гумите отгоре.

          Иначе, че всеки си прави колата както на него му харесва-няма никакво място за спор. Още в първото ми мнение казах, че се кефя на майсторската работа по броните, и че патрола има доста добра визия.
          А с този багажник и стълбичка към него-машината е много по-подходяща за експедиционна, нежели за покоряване на козите пътеки. На експедиция е важно да стигнеш за където си тръгнал, там са важни други неща, а тук се говори за уж супер хард офроуд, а се прави машина която има супер визия, макар тя да е много по-подходяща за хардаджийка, а не за кафеджийка.

          Но кой както иска-така си прави колата.
          То има и разни дето си боядисват в ярки цветове спирачките, и слагат сини диоди под колите. Свят широк, хора всякакви.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #80
            От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
            Коле и какво се прави за сериозни изпълнения, я обясни. Този джип си е направен за сериозни изпитания още от завода. Човека си го прави, както на него му изнася и се справят отлично. Евала за труда на майстора и за мерака на собственика.
            А, я покажете пък вашите джипки да видиме какво сте направили.
            Предполагам си видял,Франко Боеца!
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #81
              От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

              Абе заеби Франко, това е изчадие адово.
              Има си доста по-сериозни машини, подготвени за сериозни изпълнения, ама той Влади много добре знае за какво говоря. Той сам имаше такава, и наскоро я продаде.
              Да не изброявам другите които са известни във форума, и са направени както трябва, а не както Франко с каквото падне от скрапа.

              И никоя няма с ламаринени брони...

              Към Мариянски-човек, изобщо нямам намерение да омаловажавам труда който сте положили за да се получи тази машина. За пореден път казвам, че много ме кефи какво се получава, браво на майстора който я прави, но това просто не е машина за хард изпълнения, както беше обявено.
              Та затова и стана дискусията де.

              Иначе още веднъж-браво, справяте се страхотно с преобразяването.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #82
                От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                Нека и аз изкажа моето мнение. Предполагам много хора от този форум са си преобразявали джиповете. Всеки, който е правил това действие, го прави според неговия личен вкус и предпочитания. Някой ще си направи тръбарка, друг ще си направи 20 см боди лифт. Всякакви разновидности има. В този ред на мисли прочетох мнения, където се казва, че въпросния джип не бил подходящ за хард изпълнения и бил правен за пред кафето. Не виждам никакъв проблем един джип да се направи да изглежда красив и да се кара хард, нали така? Човек, има ли средства и желание, може да прави каквото си иска с личния си автомобил, стига да не пречи на други хора, разбира се. Следя темата от самото началото и лично на мен ми харесва, как е направен Патрола. Адмирации за отделеното време, средства и желание за изпълнение на захванатия проект. Браво!

                Коментар


                • #83
                  От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Абе заеби Франко, това е изчадие адово.
                  Има си доста по-сериозни машини, подготвени за сериозни изпълнения, ама той Влади много добре знае за какво говоря. Той сам имаше такава, и наскоро я продаде.
                  Да не изброявам другите които са известни във форума, и са направени както трябва, а не както Франко с каквото падне от скрапа.

                  И никоя няма с ламаринени брони..



                  Към Мариянски-човек, изобщо нямам намерение да омаловажавам труда който сте положили за да се получи тази машина. За пореден път казвам, че много ме кефи какво се получава, браво на майстора който я прави, но това просто не е машина за хард изпълнения, както беше обявено.
                  Та затова и стана дискусията де.

                  Иначе още веднъж-браво, справяте се страхотно с преобразяването.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-ff04785f98e805c5f5ddb959be69bb18753964861ed2f52e6a4bd2543d8e73be-V.jpg
Прегледи:1
Размер:247.4 КБ
ID:5710614Колега кои брони са хубави ай де кажи че не мога да се сетя предната е 5 мм задната 4 мм с такава същата броня съм събарял бая сериозни дървета.
                  Прикачени файлове
                  NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
                  МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                    И освен това захващането и разпънките на самата броня отвътре са много добри.
                    Много ми е интересно колегата Кольо какъв автомобил кара, да пусне една снимка да видим
                    NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
                    МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                      Първоначално публикуван от mariqnski_77 Преглед на мнение
                      Колега кои брони са хубави ай де кажи че не мога да се сетя предната е 5 мм задната 4 мм с такава същата броня съм събарял бая сериозни дървета.
                      Темата се развива страхотно хумористично. Много поздрави на Веско и дълги години да събаряш гори.
                      Що не си вземеш резачка
                      Първоначално публикуван от mariqnski_77 Преглед на мнение
                      И освен това захващането и разпънките на самата броня отвътре са много добри.
                      Много ми е интересно колегата Кольо какъв автомобил кара, да пусне една снимка да видим
                      с Колето не се захващай, защото факта че не знаеш Франко не говори добре за теб.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #86
                        От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                        Няма лошо.
                        Ама рано или късно всяка броня поддава. И ако искаш да имаш красива броня, а не смачкана мекица-трябва да я ремонтираш. А твоите брони са много по-трудни за ремонт, от едната проста тръба, която може просто да изхвърлиш без жал, и да завариш нова на нейното място.

                        Я да те питам-бил ли си на някое сериозно трофи, в големия клас?
                        Ако не си бил-няма как да знаеш за какво ти говоря. В някое гадно дере, или на ръба на друго такова дето, ако изтървеш машината следват 5-6 кълбета не можеш да си избираш откъде да минеш, така, че да не увредиш нещо по колата. И заебаваш всичко, и даваш газ, па дано да излезе. При което се удряш и в дървета които не им пука дали сис джип или танк, те просто си стоят и не мърдат. Или се удряш преднамерено в скалата за да те отхвърли настрани и да може да влезеш в правилния път. Или атакуваш многократно бряг който малко по малко се събаря и накрая минаваш...
                        Всичко това се прави с машина която е прежалена и не са вложени много часове труд и любов в направата и, и да ги съсипеш за два часа.
                        Сега разбираш ли ме за какво говоря? И пак-супер се получава, не критикувам изобщо труда и резултата, но на сериозен офф с такава машина аз не бих тръгнал.
                        Иначе снимки и аз имам, то снимки да искаш...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          защото факта че не знаеш Франко не говори добре за теб.
                          Ма има ли хора в българския офроуд които на знаят за Франко.

                          Много съжалявам, но няма да мога да дойда да покарам на варненското състезание. А винаги там се е получавало супер, винаги съм се кефил максимално.
                          Ама...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                            Въобще не ме интересува. Ще се захващам с когото си искам това си е моята тема ако не те кефи можеш да си вземеш лист и химикал и да си пишеш до компа колкото си искаш.
                            Аз си защитавам моите тези.
                            Що пък трябва да познавам Франко той познава ли ме.
                            NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
                            МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                              Ей, кибритлия си.
                              Ма прави каквото ти е кеф, това е готиното в живота.
                              И вярно, че тук само си пишем докато си почиваме, като влезем в гаража става друго.

                              Поздрави, и не се впрягай толкова. Прави си джипа според както намериш за добре, и продължавай да пускаш снимки, работата и резултата от нея кефят.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Преобразяване на NISSAN PATROL Y61 2005 3.0 DI

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Няма лошо.
                                Ама рано или късно всяка броня поддава. И ако искаш да имаш красива броня, а не смачкана мекица-трябва да я ремонтираш. А твоите брони са много по-трудни за ремонт, от едната проста тръба, която може просто да изхвърлиш без жал, и да завариш нова на нейното място.

                                Я да те питам-бил ли си на някое сериозно трофи, в големия клас?
                                Ако не си бил-няма как да знаеш за какво ти говоря. В някое гадно дере, или на ръба на друго такова дето, ако изтървеш машината следват 5-6 кълбета не можеш да си избираш откъде да минеш, така, че да не увредиш нещо по колата. И заебаваш всичко, и даваш газ, па дано да излезе. При което се удряш и в дървета които не им пука дали сис джип или танк, те просто си стоят и не мърдат. Или се удряш преднамерено в скалата за да те отхвърли настрани и да може да влезеш в правилния път. Или атакуваш многократно бряг който малко по малко се събаря и накрая минаваш...
                                Всичко това се прави с машина която е прежалена и не са вложени много часове труд и любов в направата и, и да ги съсипеш за два часа.
                                Сега разбираш ли ме за какво говоря? И пак-супер се получава, не критикувам изобщо труда и резултата, но на сериозен офф с такава машина аз не бих тръгнал.
                                Иначе снимки и аз имам, то снимки да искаш...
                                Аз не съм по тези мероприятия предните два патрула са ми изглеждали горе долу по същия начин и смея да кажа че сме превземали доста сериозни места без да конкретизирам.
                                Има и свидетели доста.
                                А пък за броните ме боли ......... ще си поръчам по една резерва да си имам ако огъна някое крайче.
                                NISSAN PATROL Y61 3.0 DI В късмета вярват слабите....
                                МАРИЯН ГАНЕВ ТЕЛ. 0897995019 Силните вярваме в себе си!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X