Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръки за сокоизтисквачка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Препоръки за сокоизтисквачка

    Колега, бях случайно преди време в някакъв техномаркет и видях няколко вида такива бавни сокоизтисквачки в рамките на 300 - 560лв., и си мислех да си купя по скъпата, но показах на жената в един мол една за 1000лв. и познай коя купих.
    Та искам да кажа, че има и по евтини - мисля, че тази дето беше 560лв. беше Филипс.

    Коментар


    • #32
      От: Препоръки за сокоизтисквачка

      Тедо , както Бензинови Шеф спомена , има и такива дето се чупят на третия месец. Ясно е какво има на технотата , разгледал съм. Просто исках мнение на хора ползвали , да кажат кое е качествено и безпроблемно. За мен 500 лева е много голям разход към момента, та не мога да го направя ей така.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #33
        От: Препоръки за сокоизтисквачка

        Няма нещо дето да не се чупи или ние пък му помагаме да се счупи , като вземем и късмета... . Не му мисли много. Купувай според бюджета. Не можеш се предвидиш всичко.
        А иначе и най добрата машина има дефекти. Истина е, че зеленолистните са трудни за преработка. Аз ги пускам по малко и ги мешам с ябълки, моркови, червено цвекло.
        Но ти си знаеш.

        Коментар


        • #34
          От: Препоръки за сокоизтисквачка

          От половин година, при 3 пъти минимум в седмицата ползваме скоизтисквачка Superior, мощна - 800W, метална с иноксов корпус, иноксово ренде и струва 70 левчета при топ промоция, и най-важното гаранцията му е 3 години, ако изгори или не си доволен, го връщаш без проблеми в Кауфланд.
          Аз съм много доволен от уреда.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Superior.jpg
Прегледи:1
Размер:50.5 КБ
ID:5706749
          Последно редактирано от Еделвайс; 16-03-16, 15:31. Причина: Пояснение

          Коментар


          • #35
            От: Препоръки за сокоизтисквачка

            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
            Няма нещо дето да не се чупи или ние пък му помагаме да се счупи , като вземем и късмета... . Не му мисли много. Купувай според бюджета. Не можеш се предвидиш всичко.
            А иначе и най добрата машина има дефекти. Истина е, че зеленолистните са трудни за преработка. Аз ги пускам по малко и ги мешам с ябълки, моркови, червено цвекло.
            Но ти си знаеш.
            Ти каква точно машина взе ?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #36
              От: Препоръки за сокоизтисквачка

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Моля ???
              Я ми кажи числата от тото-то в неделя .
              Понеже се зaнимaвaх с бaрмaнски истории преди време ,лично aз съм изцедил няколко цистерни сс плодово-мaрулени субстaнции. После кaт мaнaгер съм купил еднa стaя с всевъзможни изстизквaчки през годините. Отделно от товa двете хлaпетa сa го минaли този период и съм бил пред същaтa дилемa и съм прaвил същите грешки.
              Не нa последно място обичaм дa се обaждaм aко съм убеден в нещо-инaче питaм.
              Нa последно място- 7, 13,16,19,29,43 . Ще излязaт в неделя.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #37
                От: Препоръки за сокоизтисквачка

                Може да хвърлиш едно око на тази "Ръчна сокоизстисквачка от неръждаема стомана" от zdravjivot.org:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:сок.PNG
Прегледи:1
Размер:962.1 КБ
ID:5706759

                Не съм я виждал на живо, но изглежда добре.

                Коментар


                • #38
                  От: Препоръки за сокоизтисквачка

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  .....както Бензинови Шеф спомена...
                  Хахахааааа..

                  Ника идва от Бенц, а не от бензин...

                  Разсмя ме яко.

                  100 % офф

                  Коментар


                  • #39
                    От: Препоръки за сокоизтисквачка

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Понеже се зaнимaвaх с бaрмaнски истории преди време ,лично aз съм изцедил няколко цистерни сс плодово-мaрулени субстaнции. После кaт мaнaгер съм купил еднa стaя с всевъзможни изстизквaчки през годините. Отделно от товa двете хлaпетa сa го минaли този период и съм бил пред същaтa дилемa и съм прaвил същите грешки.
                    Не нa последно място обичaм дa се обaждaм aко съм убеден в нещо-инaче питaм.
                    Нa последно място- 7, 13,16,19,29,43 . Ще излязaт в неделя.
                    За числата благодаря, ще ти купя ЖиБ , като дадат парите
                    Сега за машинките, след като си професионалист в занаята , я дай една употребявана насам, да не ти събира прах там в кой шкав беше .. ляво - дясно .. доло ли .. .пък после ще почерпиш , дето се грижа за хигиената в къщата .



                    Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                    Може да хвърлиш едно око на тази "Ръчна сокоизстисквачка от неръждаема стомана" от zdravjivot.org:

                    [ATTACH=CONFIG]857249[/ATTACH]

                    Не съм я виждал на живо, но изглежда добре.
                    ДА изглежда интересно , ама 300 лева за такова ... нящо , ако няма друг вариант може и това , но първо ще потърся, дали не се продава и на друго място освен в този модерен сайт
                    Благодаря .

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Хахахааааа..

                    Ника идва от Бенц, а не от бензин...

                    Разсмя ме яко.

                    100 % офф
                    Знам бе Вени , ама не може ли човек да му пожелае да израстне в кариерата ? След като е шеФФФФ на Бенцовете , да стане шеф на бензина ?
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #40
                      От: Препоръки за сокоизтисквачка

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Ти каква точно машина взе ?
                      Цъкът от пост 3. Ползваме я ежедневно поне по един път, през лятото и есента най-малко два пъти. Не съм имал проблеми с нея.
                      Това е машината която съм търсил. Иначе и ние сме ползвали и други.
                      Има един недостатък като всички останали - неще да се мие сама.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Препоръки за сокоизтисквачка

                        Е за нея знам , че работи мноого . Ама нямам как да дам толкова пари . Всеки според чергата си
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #42
                          От: Препоръки за сокоизтисквачка

                          Направи си от жигулов крик или подобен винт за такива малки количества материал. Подобна за ябълки работи десетки години.
                          Последно редактирано от veskov; 16-03-16, 21:06.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #43
                            От: Препоръки за сокоизтисквачка

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Направи си от жигулов крик или подобен винт за такива малки количества материал. Подобна за ябълки работи десетки години.

                            Мислил съм и по темата , че имам едно електромоторче, от винтоверт , което стои, ама нямам работилница и инструменти
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • #44
                              От: Препоръки за сокоизтисквачка

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              За числата благодаря, ще ти купя ЖиБ , като дадат парите
                              Сега за машинките, след като си професионалист в занаята , я дай една употребявана насам, да не ти събира прах там в кой шкав беше .. ляво - дясно .. доло ли .. .пък после ще почерпиш , дето се грижа за хигиената в къщата .

                              .....
                              След двaтa ти постa и 17 непотребни дa съберa в мaзaтa....
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • #45
                                От: Препоръки за сокоизтисквачка

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                След двaтa ти постa и 17 непотребни дa съберa в мaзaтa....
                                Виж си втория ред от подписа бре друже
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X